Асканія - Нова. Екскурсія до дендропарку та зоопарку

Поїздка до Асканії-Нови
Дата: 29.04.2019 - 6:00

Біосферний заповідник "Асканія-Нова" імені Фрідріха Едуардовича Фальц-Фейна - найстаріший степовий резерват миру, одне з 7 природних чудес України, що входить в сотню найбільш відомих заповідних територій планети, вже відсвяткував своє сторіччя.


Починається 2,5 годинна екскурсія оглядом дендрологічного парку загальнодержавного значення. Дендропарк “Асканія-Нова” створений у безводному степу, практично непридатному для вирощування деревних рослин. Маршрут охоплює ту частину ботанічного парку, яка закладена ще у 1887-1892 рр. Ф.Е.Фальц-Фейном. Екскурсанти знайомляться з історією створення парку, архітектурним комплексом, що імітує середньовічний замок, колекцією деревних рослин – представників різних географічних районів земної кулі.


Асканійський зоопарк закладено в 70-х роках XIX століття. Активна робота по створенню зоопарку Ф.Е.Фальц-Фейном почалась в 1886 році. Ось вже більше ста років в заповіднику напіввільно живуть звірі та птахи з усіх куточків світу. Зараз в асканійському зоопарку можна зустріти переселенців з Африки та Австралії, Північної та Південної Америк, з Центральної Азії та Далекого Сходу, навіть з Арктики. Колекція зоопарку “Асканія-Нова” представлена 34 видами ссавців, 3 видами безкілевих і 73 видами кілегрудих птахів, які утримуються напіввільно великими групами.


Маршрут зоопарку пролягає через орнітосекцію, де в паркових зарослях розміщені численні вольєри з птахами різних видів – мешканцями різних зон зеленого світу.
Велика заслуга зоопарку Асканії-Нова ще й у тому, що тут утримуються і розмножуються рідкісні та зникаючі види, занесені в “Червоні книги” МСОП, України.


БОНУС - відвідування палацу Фальц-Фейнів в Гаврилівці та водоспадів


Виїзд групи о 6.00 з 95 кварталу (маг АТБ).
Повернення орієнтовно о 21.00
Вартість 580 гривень дорослі та 540 гривень для дітей до 14 років.

У вартість включено: проїзд, супровід автобуса під час усього маршруту, послуги екскурсоводів та гіда, вартість вхідних квитків. Передплата - 20 % - доросл - 120 гр та 100 гр діти.
Харчування - власні тормозки, в Козацькому, зупинки біля пунктів торгівлі (базари, магазини), кафе біля заповідника.


Запис за телефоном 067 9070996 - Вікторія Грисенко

 

Если вы организатор события, добавьте афишу и мы опубликуем ее на сайте. Будем рады видеть наш логотип на афише.

 
 
В расписании событий возможны изменения. Пожалуйста, уточняйте информацию по телефонам заведений.
 
Loading...