Экскурсии от Кривбасстура: Зимняя экскурсия "К белым горам Криворожского Гранд-каньона" 15 января

Экскурсии от Кривбасстура: расписание на 17-18 сентября
Дата: 15.01.2017 - 23:59

15 января, воскресенье, 11.00 – Зимняя экскурсия "К белым горам Криворожского Гранд-каньона"с Казаковым В.Л.

Из личных мыслей по поводу зимних экскурсий по городу:

«А яке місто Кривий Ріг у різні пори року? Як кажуть у природи немає поганої погоди. Кожного сезону року місто різне. Навесні барви кольорів простягаються від ніжно зеленого молодого листя до насичено зеленого кінця травня. А квітень – все в красі квітів плодових дерев і гарних чагарників. На початку червня у степах йдуть білі хвилі ковили. На кінець літа Сонце випалює всю траву і все стає жовтим. Восени парки і сквери, ліси і лісосмуги перетворююються на гармонію жовтих, бурих, червонів кольорів.

А що ж зима? Наші зими теплі. Люті морози і сніг буває нечасто. Тому побачити Кривий Ріг взимку у чисто білих тонах – це рідкість. Тому ідея цієї екскурсії, якраз і полягала в тому, щоби охопити своїм оком широкі простори білих гір-відвалів, кар’єрів, річкових просторів, селищ із покритими снігом дахами, різнокольоровими димами труби підприємств, які у морозну погоду особливо контрастують з блакитною атмосферою.

Такий зимовий Кривий Ріг – особливий.

Під час екскурсії пропонується відвідати традиційні об’єкти, які користуються популярністю у теплу пору року – Криворізький гранд-каньйон, долина ріки Інгулець в районі історичних земель півдня Кривбасу – Рахманівки, Латівки, Новоселівки, гірничого селища Рудничне.

Все нібито як зазвичай, але … - все у білих тонах, білі кольорі з блискучим снігом. Білі поля Широківщини, незамерзла ріка Інгулець. Це дивує, бо стоять тріскучі морози. Відчувається вплив тепла міста Кривого Рогу. Таємничий штучний каньйон ріки Інгулець і … білі, білі гори відвалів. Так і хочеться сказати, що це мандрівка до білих гір Кривбасу. Не вистачає лише мольберту, масштабні білі краєвиди не просто вражають – вони захоплюють і дають у морозний відчути всю силу зими та застиглих під сніговим покривом сплячої природи ландшафтів.
Одним словом, екскурсія по зимовому місту дозволяє побачити місто зовсім з іншого боку. Кривий Ріг – гарне місто у будь-яку пору року. Екскурсія дозволяє впіймати велику рідкість для південного міста – сніжну і морозну зиму».

Начало автобусно-пешеходной экскурсии в 11.00.
Сбор – возле памятника козаку Рогу в 10.45-11.00.
Продолжительность маршрута – 4,5 часа. Будет пешая прогулка на 1,5 часа.
Окончание экскурсии – 95-й квартал.

Особые требования – зимняя удобная обувь и одежда по морозной погоде, питьевая вода, по необходимости тормозок, особенно приветствуется – горячий чай и глинтвейн в термосе.

Стоимость экскурсии - 80 гривен.

Запись на экскурсию по телефону: 067 291 86 21, спрашивать разработчика экскурсии и гида - Казакова Владимира Леонидовича.

 

Если вы организатор события, добавьте афишу и мы опубликуем ее на сайте. Будем рады видеть наш логотип на афише.

 
 
В расписании событий возможны изменения. Пожалуйста, уточняйте информацию по телефонам заведений.
 
 
Добавьте нас в друзья:
  • Twitter
  • Facebook
  • Вконтакте
 
Loading...