Industrial FEST "Ніч індустріальної культури у Кривому Розі"

Industrial FEST "Ніч індустріальної культури у Кривому Розі"
Дата: 08.09.2018 - 18:00

 Industrial FEST "Ніч індустріальної культури у Кривому Розі" - перший фестиваль, присвячений індустрії міста, аналогів якому немає в Україні.


 Industrial Fest відбудеться за підтримки міського голови Юрія Вілкула 08 вересня (субота) на території автомобільної парковки торговельного центру "METRO" та триватиме з 18.00 до першої години ночі.

 Цього року в рамках відзначення фестивалю "Ніч індустріальної культури" відбудуться одразу дві події:

 - 07.09.2018 – проведення Міжнародного круглого столу "Крок від індустріального минулого до креативних індустрій" у конференційній залі виконкому Криворізької міської ради, основною метою якого є створення платформи для конструктивного діалогу щодо ролі туризму в розвитку міст як України, так і закордоном. У вищезазначеному заході візьмуть участь представники Асоціації "Європейського маршруту індустріальної спадщини (ERIH), представники із Польщі, Федеративної Республіки Німеччина, Представництва Європейського Союзу, департаменту туризму та курортів Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та інші.

 - 08.09.2018 – відбудеться фестиваль "Ніч індустріальної культури у м. Кривому Розі" Industrial Fest на території автомобільної парковки торговельного центру "METRO". Під час фестивалю будуть проходити різні пізнавально-розважальні заходи, виставки, майстер-класи, вікторини на індустріальну тематику, що дозволять повністю зануритись у неймовірний світ промислової індустрії Кривого Рогу, а музична програма супроводжуватиметься виступом популярних українських та криворізьких музикантів.

 Крім того, буде проведено широку екскурсійну програму на промислові підприємства міста. Безкоштовні екскурсії будуть проходити 7-8 вересня 2018 року в різних куточках Кривого Рогу. Очікується, що буде можливість відвідати кар'єри щонайменше трьох гірничо-збагачувальних комбінатів (Інгулецький ГЗК, Південний ГЗК, Центральний ГЗК), копер шахти "Гігант-Глибока", музеї промислових підприємств, Бурщицький та Петровський відвали із запуском небесних ліхтариків. Особливістю цьогорічного фестивалю стане локація "Парад професій", де проходитиме демонстрації відео в форматі 360 VR основних промислових професій та об'єктів Кривбасу.

Завдяки вищезазначеній локації кожен відвідувач Industrial Fest зможе побувати на коксохімічному виробництві, спуститися до кар'єру чи відчути себе шахтарем. Всі представлені локації на Industrial Fest допоможуть продемонструвати імідж багатогранного індустріального "Міста довжиною в життя", а для майбутнього покоління отримати багато корисної інформації для визначення своєї майбутньої професії.

 

Если вы организатор события, добавьте афишу и мы опубликуем ее на сайте. Будем рады видеть наш логотип на афише.

 
 
В расписании событий возможны изменения. Пожалуйста, уточняйте информацию по телефонам заведений.
 
Loading...