Криворжские экскурсии: расписание на ноябрь

Экскурсии от Кривбасстура: расписание на 17-18 сентября
Дата: 30.11.2017 - 23:59

18 ноября, суббота – Пешеходная экскурсия "Карачуновская осень"

Осень радует нас последними деньками и это отличный повод отправится на экскурсию!

18 ноября 2017 года приглашаем гостей и жителей города на пешеходную экскурсию "Карачуновская осень", протоптанными осенними дорожками.

В экскурсионную программу входит знакомство, посещение и ознакомление с уникальным местом нашего города – Карачунами, где необычным образом соединились интереснейшие объекты родного края:

- Карачуновский водопад на реке Ингулец в своей обнажённой красе;
- строение, история и функционирование дамбы Карачуновского водохранилища;
- фантастические виды на Карачуны с железнодорожного моста, водохранилище, дамбу, старый затопленный гранитный карьер и др.;
- красивые места вдоль русла реки Ингулец ниже дамбы водохранилища;
- один из красивейших затопленных гранитных карьеров - Карачуновский карьер, спуск в него;
- просто красивые места района Карачунов;

Много интересной информации о истории этой части города.

Желающие смогут сделать отличную осеннюю фотосессию.

Сбор на 12.45-13.00
Старт в 13.00 с остановки Рудорем в сторону Карачунов. Ехать любыми маршрутками - 205, 295, 279 и 312, которые едут на Карачуны!

Продолжительность маршрута - до 3 часов.

Особые требования - спортивная и удобная обув, одежда по погоде, питьевая вода, а лучше термос с чаем, по необходимости тормозок.

Стоимость экскурсии - 40 гривен. Дети до 10 лет бесплатно.
Экскурсовод – Литвинчук Анна.

Предварительная запись на экскурсию по телефону: 097 940 47 48.

Сделайте свою осень запоминающейся!

 

26 квітня, четвер – Туристичний похід по Туреччині «ЛІКІЙСЬКІ ГОРИ-2018»

Для справжніх любителів мандрівок з рюкзаком по горах і тих, хто не боїться спати у наметах та готувати їжу на багатті пропонуємо взяти участь у активному туристичному поході по Туреччині. Район походу – дивовижні за своєю красою Лікійські гори та відома Лікійська стежка.

Термін походу – з вечора 26.04.2018 року (так що можна ще й попрацювати вдома) і до 08.05.2018 року.

ПРОГРАМА поїздки та походу:

26.04.
Від’їзд з Кривого Рогу увечері до аеропорту «Запоріжжя».

27.04.
Виліт із Запоріжжя до міста Стамбул та пересадка на місцеві авіалінії та переліт до міста Анталья. Прибуття до Анталії о 12.00. Переїзд до центру міста та місцевого автовокзалу Гюрсу. Від’їзд рейсовим автобусом до села Хісарчандир. Невеликий перехід 2 км і ночівля на околиці села. Відстань переходу – 2,0 км.

28.04.
Піший перехід до урочища Ельмайяні та радіальне сходження на гору г. Саричинар (Н/К, 1791 м). Відстань переходу – 12,0 км.

29.04.
Піший перехід від ночівлі в урочищі Ельмайяні через перевал на хр. Хюдачик по долині до місця початку каньйону «Гармонії». Відвідування каньйону «Гармонії» (радіально), купання в річці та озерах до відомого висячого каміння. Відстань переходу – 16,0 км.

30.04.
Піший перехід від каньйону обхідною стежкою повз каньйон «Гойнюк» до верховій долини р. Сапан-Дере. Гарні ландшафти Лікійських гір. Відстань переходу – 16,0 км.

01.05.
Піший перехід від р. Сапан-Дере через колоритне гірське турецьке село Гедельме до яйли Куздере. Огляд у селі Гедельме гігантського платану віком 2500 років та руїн генуезької фортеці. Відстань переходу – 20,0 км.

02.05.
Піший перехід від яйли Куздере до Чукур-яйла та перевалу гори Олімп (Н/К, 1815 м). Радіальне сходження на г. Тахтали-Даг (1А, 2366 м). Відстань переходу – 10,0 км.

03.05.
Піший перехід від Чукур-яйли через гірські турецькі села Бейчик та Улупінар до урочища «Вогні Хімери». Відстань переходу – 22,0 км.

04.05.
Піший перехід від урочища «Вогні Хімери» до села Чірали. Вихід до Середземного моря. Огляд руїн античного міста «Олімп» та прогулянка уздовж моря. Ночівля на березі моря. Відстань переходу – 10,0 км.

05.05.
Від місця ночівлі піший радіальний вихід до Піратської бухти (Маден-Кой) уздовж гарних бухт Середземного моря. Відстань переходу – 8,0 км. Увечері від’їзд до Антальї. Поселення у хостелі в історичному центрі Калечі. Нічне гуляння по Антальї.

06.05.
Екскурсії по Антальї, огляд історичних, природних пам’яток, та міста у цілому з усіма його принадами. Заїзд на міський пляж і купання у Середземному морі. Ночівля у хостелі. Нічне гуляння по Антальї.

07.05.
Виселення з хостелу. Придбання сувенірів. Виїзд до аеропорту. Переліт до Запоріжжя. Повернення уночі.

08.05.
Повернення з Запоріжжя до Кривого Рогу.

ОСОБЛИВІ ВИМОГИ: середній рівень фізичної підготовленості, наявність рюкзака, каримату, спального мішку, наметів (допомогаємо у прокаті).

Наявність закордонного паспорту – ОБОВ’ЯЗКОВА!

ЗАПИС І ВСІ КОНСУЛЬТАЦІЇ У КЕРІВНИКА ПОХОДУ – КАЗАКОВА ВОЛОДИМИРА ЛЕОНІДОВИЧА – 067 291 86 21.

ВАРТІСТЬ ПОДОРОЖІ: 280 доларів на сьогодняшній день (ціна може змінитися ближче до дати поїдки вслід за змінами курсу валюти та появи непередбачуваних витрат, але сподіваємося що ці зміни будуть суто символічними).
Для закупки квитків у найближчий час необхідно пройти запис за телефоном у керівника.

Після утворення групи на фейсбуці буде зроблена окрема група для переписок та поширення поточної організаційної інформації та контактування.

https://www.facebook.com/events/444769615920003/

ПОСПІШІТЬ ЗАПИСАТИСЯ, ЯКЩО ВИ ХОЧЕТЕ ВІДКРИТИ ДЛЯ СЕБЕ ПРИРОДУ СЕРЕДЗЕМНОМОР’Я ТА КУЛЬТУРУ ТУРЕЧЧИНИ!

ПРОВЕДІТЬ СВОЮ ВІДПУСТКУ У ДИВОВИЖНОМУ КРАЇ ЛІКІЙСЬКИХ ГІР!

 

 

Если вы организатор события, добавьте афишу и мы опубликуем ее на сайте. Будем рады видеть наш логотип на афише.

 
В расписании событий возможны изменения. Пожалуйста, уточняйте информацию по телефонам заведений.
 
Loading...