Перша у Кривому Розі батьківська конференція "Успішний абітурієнт: рецепт успіху" у КЗШ №122 16 вересня

Перша у Кривому Розі батьківська конференція "Успішний абітурієнт: рецепт успіху" у КЗШ №122 16 вересня
Дата: 16.09.2017 - 10:00

16 вересня 2017 року у Кривому Розі вперше відбудеться безкоштовна батьківська конференція «Успішний абітурієнт: рецепт успіху» за ініціативи консультаційного центру «ЗНО – це легко». Захід проводиться з метою підвищення усвідомлення батьками важливості складання зовнішнього незалежного оцінювання та його впливу на майбутнє випускника школи.

Масштабна подія збирає батьків випускників шкіл, учнів 11-х і 10-х класів й експертів із підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

Перед аудиторією виступатимуть п’ять спікерів, які розкриють основні теми, що допоможуть батькам і абітурієнтам почати ефективну підготовку до ЗНО, обрати вищий навчальний заклад своєї мрії та визначитися з майбутньою професією.

Серед тем:

- розвиток особистості дитини як запорука її успіху;

- тенденції ринку праці: які професії актуальні та чого очікують роботодавці;

здібності та схильності, які потрібно розвивати в дитині щоб скласти ЗНО та досягти успіху;

ефективна підготовка до ЗНО;

вступ до вищого навчального закладу: кроки до мрії.

Запрошенні спікери - професіонали своєї справи:

- директор Криворізького міськрайонного центру зайнятості Вознюк Ігор Богданович;

- головні спеціалісти управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради Полякова Вікторія Ярославівна та Семенюк Тетяна Тодорівна;

- кандидат педагогічних наук, доцент кафедри практичної психології Криворізького державного педагогічного університету Чаркіна Олена Анатоліївна;

- методист комунального закладу "Інноваційно-методичний центр" Криворізької міської ради Сіманько Олексій Олександрович.

Також спікери та експерти відповідатимуть на запитання аудиторії. А команда «ЗНО – це легко» найбільш активним учасникам заходу вручить подарункові сертифікати та сувеніри.

"ЗНО – це легко" – це ініціативна команда, що об’єдналася з метою надання якісних послуг у сфері консультування та підготовки учнів до складання іспитів у формі зовнішнього незалежного оцінювання. Головна мета команди – створити для учнів максимально комфортні та дієві умови для навчання.

Подія відбудеться 16 вересня 2017 року о 10.00 на базі Криворізької загальноосвітньої школи № 122 за адресою: вул. Володимира Великого, 51-Д.

Для участі у заході зареєструйтеся на сайті www.зно.top, у групі на http://facebook.com/znoEasy/ або за телефоном: 067 627 70 07.

Попередня реєстрація для учасників обов’язкова. Участь у конференції є безкоштовною.

 

Если вы организатор события, добавьте афишу и мы опубликуем ее на сайте. Будем рады видеть наш логотип на афише.

 
 
В расписании событий возможны изменения. Пожалуйста, уточняйте информацию по телефонам заведений.
 
Loading...