Туристичний похід: "Олешківські піски - пустеля Європи"

Туристичний похід: "Олешківські піски - пустеля Європи"
Дата: 10.10.2019 - 13:30

ПІШОХІДНИЙ ТУРИСТИЧНИЙ МАРШРУТ У НОВИЙ РАЙОН!
Захід для любителів активного відпочинку.

Для тих, хто ходе багато кілометрів з рюкзаком, спить у наметах, їжу готує на багатті! Для тих, хто хоче побачити краєвиди і відчути красу ЄДИНОЇ У ЄВРОПІ ПУСТЕЛІ та торкнутися історичних місць нашої Батьківщини – ОЛЕШОК.

Переходи по ґрунтовим піщаними дорогам, стежкам, піщаним масивам, дюнам та пасмам.
Уперше туристичний маршрут пустелею зробили саме ми – криворізька група з 4-х осіб у далекому 1995 році. Ми були першими. Потім були походи у 1998, 2005, 2006 роках. Потім безліч екскурсій. Тому ми знаємо всі тонкощі цього району.

ЯКЩО ВИ НІКОЛИ НЕ БУЛИ У СПРАВЖНІЙ ВЕЛИКІЙ ПУСТЕЛІ - ТО ВАМ СЮДИ!

ПРОГРАМА
Туристичного походу
«ОЛЕШКІВСЬКА ПУСТЕЛЯ»

1 день. 10 жовтня, четвер. Виїжджаємо вранці потягом о 7.50 із залізничної станції Кривий Ріг-Головний до міста Херсону. Прибуваємо до Херсону о 13.30. Обідній перекус у потязі. Одразу ж замовленим автобусом відправляємося до району села Кардашинка. Упродовж 1,5 годин відвідуємо унікальний тематичний парк «Зелені Хутори Таврії». Потім прямуємо до найбільшої піщаної арени – Олешківської. Ночівля біля старої ферми. Питна вода зі свердловини та колонки. Перехід становить 7 км.

2 день. 11 жовтня. Піший перехід через усю Олешківську піщану арену. Тут буде все – розбиті піски, дюни, соснові ліси, лісові озера. Довжина пішого переходу – до 20 км. Ночівля у сосновому лісі на околиці села Раденськ.

3 день. 12 жовтня. Перехід через село Раденськ. Буде можливість потрапити до продуктового магазину аби поповнити запаси власних заначок. Виходимо через високі дюни на край найбільшої і розвіяної піщаної арени – Козачо-Лагерської. Піший перехід через самі гарні місця пустелі – дюни, западини, сагові озера. Питну воду несемо з собою. Ночівля в середині піщаної пустелі. Перехід складе 20 км.

4 день. 13 жовтня. На ранок – зустріч Сонця над пустелею. У цей день перейдемо великі гряди піску з озерами у північному напрямку. Під вечір на нас чекає великий штучний акацієвий ліс. Виходимо до села Козачі Лагері, яке стоїть на мальовничій протоці ріки Дніпро та над дніпровськими плавнями. Перехід становитиме – 15 км. Переїзд замовленим автобусом до початку мосту через Дніпро. Ночівля у плавнях Дніпра. Бажаючі можуть скупатися у озерах і протоках ріки.

5 день. 14 жовтня. Рано вранці переходимо через річку Дніпро по величезному мосту і виходимо до околиць міста Херсон. Місцевим транспортом переїжджаємо до центру міста. Тут на нас чекає оглядова екскурсія по центру Херсона. О 14.00 сідаємо на потяг і о 18.30 повертаємося до Кривого Рогу.

Усього активним способом – пішки – 65 км.
ТЕРМІН ПРОВЕДЕННЯ ПОХОДУ – ЗОТА ОСІНЬ ПУСТЕЛІ ЄВРОПИ ТА 3 ВИХІДНІ ДНІ – 12, 13, 14 ЖОВТНЯ!!!!! Зачипаємо лише 2 робочі дні – 110 та 11 жовтня.

ОСОБЛИВІ ВИМОГИ: початковий рівень фізичної підготовленості, наявність рюкзака, каримату, спального мішку, наметів (допомогаємо у прокаті).

ПОХІД ДЛЯ НОВАЧКІВ, ПОЧАТКІВЦІВ та БУВАЛИХ,
ЗАПИС І ВСІ КОНСУЛЬТАЦІЇ У КЕРІВНИКА ПОХОДУ – КАЗАКОВА ВОЛОДИМИРА ЛЕОНІДОВИЧА – 0672918621.

БЮДЖЕТ ПОДОРОЖІ:

- ПРАЦЮЮЧІ – 1150 ГРН.
- СТУДЕНТИ – 1050 ГРН.

До бюджету входять витрати на: всі залізничні та автобусні переїзди, харчування, екскурсія до тематичного парку «Зелені Хутори Таврії», оглядова екскурсія Херсоном, організаційні витрати.

ЗАПИС ТРИВАЄ ДО 30 ВЕРЕСНЯ !

На початку жовтня будуть організаційні збори.

Записуватись необхідно якомога раніше, аби встигнути взяти квитки на потяг!
ХТО ЗАПИСАВСЯ РАНІШЕ, ТОЙ І ЙДЕ.

 

Если вы организатор события, добавьте афишу и мы опубликуем ее на сайте. Будем рады видеть наш логотип на афише.

 
В расписании событий возможны изменения. Пожалуйста, уточняйте информацию по телефонам заведений.