Веломарафон XCM "Залізна сотня"

Веломарафон XCM "Залізна сотня"
Дата: 08.09.2018 - 10:00

Веломарафон XCM «Залізна Сотня» відбудеться 8-го вересня 2018 року, в місті Кривий Ріг.

Веломарафон ХСМ "Залізна сотня" - це стокілометровий маршрут який проходить через унікальну місцевість промислової спадщини Кривого Рогу, цікавими ґрунтовими доріжками та стежками. Повз працюючи та забуті кар'єри, крізь кольорові пагорби відвалів, та тінисті лісові масиви, вздовж долини ріки Інгулець, та її техногенних каньйонів.

По унікальним місцевостям "Марсіанських пейзажів" та квітучою природою балки "Червона". Та ще крізь багато чого іншого. В одній із наступних категорій, Залізна сила, Залізна воля, Залізна міць, кожен з бажаючих може довести собі та оточуючим, чого він вартий, прийнявши участь в унікальному промислово-індустріальному марафоні. А для кого ще не до снаги такі відстані, зможе випробувати себе на скороченому варіанту маршруту - Залізна спроба.

10 годин випробування цікавими стежками стежками та грунтівками, між рукотворними горами, каньйонами, шахтами та кар'єрами обов'язково залишаться у вашій пам'яті яскравими враженнями, та винагородять найсильніших цікавими та цінними призами, один з яких -ВЕЛОСИПЕД!

Якщо вам набридло їздити асфальтом та знайомими стежками, якщо ви бажаєте чогось нового, якщо ви ніколи не брали участь у промислово-індустріальному MTB марафоні, то тепер у вас є нагода випробувати свої сили на маршруті Криворізького веломарафону, що пройде крізь усе залізне серце нашої країни!

Подробиці за посиланням

 

 

Если вы организатор события, добавьте афишу и мы опубликуем ее на сайте. Будем рады видеть наш логотип на афише.

 
 
В расписании событий возможны изменения. Пожалуйста, уточняйте информацию по телефонам заведений.
 
Loading...