Почтовые индексы Кривого Рога

  • A
  • Б
  • В
  • Г
  • Д
  • Е
  • Є
  • Ж
  • З
  • І
  • К
  • Л
  • М
  • Н
  • О
  • П
  • Р
  • С
  • Т
  • У
  • Ф
  • Х
  • Ц
  • Ч
  • Ш
  • Щ
  • Ю
  • Я

A

Название улицы Почтовый индекс

Абаканська

Абрикосова

Абхазька

Авангардна

Аварська

Аверіна

Авіаційна

Авілова

Аврори

Автозаводська

Автоматична

Автомобілістів

Авторська

Агафонова

Аглобудівська

Агрономічна

Аджарський (пров.)

Адама Мицкевича

Адмірала Головка

Азізбекова

Азіатська

Азіна

Азовська

Айвазовського

Академіка Губкіна

Академіка Павлова

Академіка Сахарова

Академічна

Акмолінська

Акопяна

Аксакова

Актюбінська

Алексєєва (пров.)

Алексєєнка

Алеутська

Аліма Солониченка

Алімова

Алітна

Апма-атинська

Алмазна

Алуштинська

Альохіна

Альпіністів

Альпійська

Аляб'єва

Алексєєва

Амбулаторна

Амосова

Ампера

Амурська

Анатолія Жовтухи

Анатолія Щербака

Ангарська

Ангеліної

Андерсена

Андижанська

Анненка

Аносова

Антокольского

Антона Овсіенка

Аптечна

Аральська

Араратська

Аргунових

Арзамаська

Арістотеля

Арістова

Арктична

Армавірська

Арманд

Армійська

Аросьєва

Арсена

Арсентьєва

Артековський (пров.)

Артема

Артилеристів

Архангельський (пров.)

Архімеда

Асєєва

Астраханська

Аткарський (пров.)

Атлантична

Афіногенова

Ахтирський (пров.)

Ачинська

Ашхабадська

50054

50090

50041

50482

50034

50090

50045

50017

50034

50070

50040

50000

50025

50007

50034

50041

50000

50480

50089

50029

50034

50048

50000

50022

50000

50077

50093

50025

50041

50019

50052

50041

50106

50004

50048

50090

50072

50038

50034

50025

50034

50097

50031

50037

50031

50014

50041

50072

50031

50025

50072

50041

50034

50072

50048

50034

50000

50065

50048

50480

50040

50034

50031

50000

50011

50090

50054

50072

50053

50025

50025

50017

50077

50083

50014

50036

50025

50066

50090

50081

50090

50031

50019

50098

50061

50034

50034

Б

Название улицы Почтовый индекс

Бабушкіна

Багратіона (24-46; 25-45)

Багратіона (2-22; 1-23)

Багрицького

Бадаєва

Бажана

Бажова

Байдукова

Байкальська

Байканурська

Базарна

Бакинська

Бакулєва

Балакірєва

Балакіна (1-41)

Балакіна (4-26)

Балашовська

Балтійська

Балхаська

Бальзака

Баратинська

Барановицький (пров.)

Барбюса

Бардіна

Барикадна

Барнаульська

Басова

Батумська

Батуринська

Батъківщини (рос. Родины)

Баумана (2-40; 1-47)

Баумана (42-62; 49-75)

Баха

Башкирська

Баштанна

Бебеля (пров.)

Бекетова

Бердянська

Берегова

Березнева

Березниковська

Березова

Беринга

Берлінська

Бернарда Шоу

Берута

Бессонова

Бестужева

Бетховена

Бехтерева

Бєлгородська

Бєлінського

Бєлороссова

Бєлостоцька

Бєляєва

Булавіна (2-8)

Булавіна (10-13)

Бикова

Бібліотечний (пров.)

Бізе

Біла гірка

Білгородська

Білецького (пров.)

Білих акацій

Біломорська

Білоросова

Білоруська

Білостоцька

Біляєва

Більшовицька

Бірюзова

Березова

Благоєва

Благонравова

Блинова (62-68; 61-91)

Блинова (2-60; 1-57)

Блока

Блюхера (2-6)

Блюхера (1-15)

Бобруйська

Богдана Хмельницького

Богдановича

Богомольця

Богуна

Бодрості

Боженка

Болгарська

Болотникова

Бонч-Бруєвича

Бородича

Бориса Глинки

Бородіна

Ботева (пров.)

Боткіна

Братиславська

Брестська

Бруно

Брюллова

Брянська (2-72; 1-79а)

Брянська (87; 93; 95)

Бубнова

Будапештська

Будівельна

Будівельників

Будьонного (2-4)

Будьонного (1-17)

Бузький (пров.)

Букова

Буковинська

Булавіна (8-24; 1-23)

Булавіна (2; 4; 6)

Булди

Бульварний (пров.)

Буряченко

Буніна

Бурмистенка

Бурщицька

Бурятська

Бутанова

Бутлерова (пров.)

Бухарестська

Бухарська

Бучми

50054

50068

50025

50097

50052

50004

50015

50017

50007

50017

50017

50017

50024

50059

50071

50076

50041

50004

50002

50000

50045

50031

50000

50005

50046

50005

50054

50014

50048

50055

50067

50025

50105

50023

50041

50000

50025

50049

50081

50048

50031

50098

50004

50019

50048

50072

50054

50019

50048

50007

50072

50022

50019

50059

50023

50027

50007

50036

50090

50017

50053

50072

50002

50025

50046

50019

50072

50059

50023

50012

50079

50098

50054

50067

50105

50048

50019

50086

50103

50041

50083

50000

50000

50019

50046

50053

50004

50023

50068

50086

50097

50005

50002

50037

50004

50066

50074

50047

50072

50045

50059

50014

50064

50022

50086

50065

50059

50072

50025

50007

50027

50014

50071

50037

50054

50053

50064

50048

50022

50053

50064

50040

50029

В

Название улицы Почтовый индекс

Вавілова

Вагнера

Вакуленчука

Валдайська

Валі Котика

Валявка

Ванди Василевської

Ваніна

Варєйкіса

Варлєна (пров.)

Вартаняна

Варшавський (пров.)

Василенка

Васнецова

Ватутіна (1-35; 2-30)

Ватутіна (64-84; 37; 47-53; 59-61)

Ватутіна (32-62; 41-45)

Вахрушева

Вахтангова

Великолуцька

Величка

Венеціанова

Вербицького

Вербова

Верді

Вересаєва

Вереснева (рос. Сентябрьская)

Верхоянська

Верещагіна

Верещинського

Вернадського

Верстовського

Вершигори

Вершиніна

Весела

Весела Дача

Веселкова

Веселопільська

Весняна

Ветеранів

Ветеранів праці (4-22; 26; 1-25)

Ветеранів праці (28-50; 51; 56-64; 53-65; 73)

Вечірній (бульвар)

Вечірньокутська

Вешенська

Вєсніна

В'єтнамська

Виборзька

Вибірна

Визволення (майдан)

Виноградна

Виноградова

Високовольтна

Вишнева

Вишневського

Вівальді

Військове містечко 33

Військове містечко 35

Вікова

Віконний (пров.)

Вільгельма Піка

Вільна

Вільнюська

Вільямса

Вінницька

Віри Панової

Вірменська

Вітебська

Вітчизни (рос. Отчизны)

Вітчизняна

Володимирська

Владивостоцька

Вогнева

Водна

Водний (пров.)

Водоп'янова

Вознесенського

Войкова

Войнич

Войчишина

Вокзальна (2-28; 1-21)

Вокзальна (23-29; 41-91)

Волгоградська (14; 16; 18; 20; 17; 19; 21; 23)

Волгоградська (4; 1; 3; 9; 11)

Волейбольна

Волинська

Воліна

Волзька

Волкова

Вавілова

ж/м «Володимирівський»

Вологодська

Володарського

Волосевича (2-30; 1-13)

Волосевича (32-78; 15-57)

Волховська

Вольська

Вольтера

Воровського (майдан)

Воровського (пров.)

Воронезька

Ворошилова

Врубеля (пров.).

Вузлова

Вургуна

Вучетича

В’язова

Вятська

Валочикова

ВЛКСМ 50 років

50014

50051

50023

50031

50082

50001

50049

50025

50000

50083

50077

50029

50000

50007

50015

50096

50059

50054

50000

50481

50017

50001

50014

50077

50031

50031

50073

50067

50059

50077

50023

50037

50077

50000

50073

50067

50064

50048

50019

50031

50006

50075

50076

50048

50031

50048

50014

50005

50085

50000

50049

50059

50037

50025

50014

50004

50044

50046

50019

50090

50007

50049

50048

50046

50048

50040

50025

50007

50051

50005

50023

50029

50077

50014

50072

50038

50053

50059

50031

50037

50051

50005

50027

50063

50002

50046

50098

50007

50014

50014

50047

50014

50022

50007

50027

50025

50025

50054

50000

50002

50054

50077

50000

50059

50085

50031

50480

50054

50000

50073

Г

Название улицы Почтовый индекс

Гагаріна (просп.) (2-52; 1-51)

Гагаріна (просп.) (54-72; 53-81)

Гаджибекова

Газетна

Галана (2-72; 1-69)

Галана (73-105; 74-104)

Галатова

Галенка (5-11)

Галенка (4)

Галілея

Гамарника

Ганді

Гаріна

Гаркуші

Гарматна

Гарнізонна

Гаршина (пров.)

Гаршина

Гастелло

Гафурі

Гашека

Гвардійська

Гданська

Геленджицька

Генічеська

Геодезична

Геологічна

Георга Отса

Героїв Бреста

Героїзму

Геруцького

Герцена

Гете ( 42-62)

Гете (2-40; 11; 13; 15)

Гжатська

Гизенги (пров.)

Гімалайська

Гірників

Гірницька

Гірницький (мкрн)

Гірницької слави

Гірничоалтайська

Гірничорудний (пров.)

Глаголєва

Глазунова

Глезоса

Глинки

Говорова

Гоголя

Гоголя (пров.)

Гойї

Голікова

Голубина

Гомельська

Гомера

Гончарова

Горбаченка

Горійська

Горіхівська

Горлівська

Городищенська

Городна (рос. Огородная)

Городовикова

Горького (площа)

Горького

Готвальда

Грабовського

Граве

Гранітна

Гребінки

Грекова

Грибоєдова

Григоровича

Гризодубової

Грицевця

Гріга

Гріна

Грозненська

Грозова

Громова (2-32; 1-35)

Громової

Гротеволя

Груднева (рос. Декабрьская)

Грузинська

Груні Романової

Гулака Артемовського

Гуренка

Гусєва

Гутовського

Гуцульська

Гюго

50027

50086

50069

50002

50031

50063

50050

50086

50027

50011

50071

50090

50019

50085

50040

50001

50054

50054

50077

50011

50048

50059

50052

50036

50036

50068

50045

50085

50017

50052

50046

50032

50025

50067

50022

50019

50064

50017

50068

50057

50072

50031

50077

50053

50090

50007

50000

50017

50068

50072

50105

50034

50025

50031

50085

50072

50054

50072

50017

50068

50069

50106

50072

50069

50072

50068

50000

50085

50106

50023

50014

50059

50085

50072

50082

50072

50072

50023

50014

50072

50034

50068

50045

50090

50026

50000

50064

50072

50093

50023

50040

Д

Название улицы Почтовый индекс

Давидова

Давидовського (пров.)

Дагестанська

Дадіані

Далека

Далекосхідна

Даля

Данилевського (пров.)

Дарвіна

Даргомижського (пров.)

Дачна

25-річчя Жовтня

20 Партз’їзду (2-12; 1-3)

20 Партз’їзду (14; 16; 18)

22 Партз’їзду (2-10)

27 Партз’їзду

23 Лютого (2-32; 13-69)

23 Лютого (52-162; 81-113)

200-річчя Кривого Рогу (просп.) (2-12; 42; 1)

200-річчя Кривого Рогу (просп.) (7-17)

200-річчя Кривого Рогу (просп.) (14-20; 30-34)

Двінська

Дворжака

200 років Кривому Рогу (7-17)

200 років Кривому Рогу (14-20)

200 років Кривому Рогу (8-12)

200 років Кривому Рогу (4; 6; 1-5)

Дворникова

9 Січня

Декабристів

Демиденка

Демиди

Демокріта

Дем'яна Бідного (пров.)

Дем'янова

Демченко

Деповський (пров.)

Державіна

Десантна

10-річчя Жовтня

25 років Жовтня

10 Гвардійської дивізії

Дєжнєва (пров.)

Джаміля

Джамбула (32)

Джамбула

Джанкойська

Джапарідзе (пров.)

Джека Лондона

Джерельний (пров.)

Дзержинського (площа)

Дзержинського (просп.)

Дибенка

Димитрова (34-64)

Димитрова (81-105)

Димитрова (17-79)

Димитрова (72)

Димитрова (95; 81-107)

Дитинства

Дишинського

Дідро (2-26; 1-25)

Дідро (28-74; 27-73)

Діккенса (2-74; 3-73)

Діккенса (12-16; 1-15)

Ділова

Дмитра Войчишена

Дмитра Глинки

Дмитра Донского

Дніпровська

Дніпропетровське шосе (2-26; 1-11; 15)

Дніпропетровське шосе (28-42)

Дніпропетровське шосе (44-80)

Дністровська

Добролюбова (пров.)

Добронравова

Доблесті (пров.)

Доватора

Довгинцівський (пров.)

Довгорукого

Довженка

Докучаєва

Должанського

Домобудівників (майдан)

Домобудівна

Донецька (1-9)

Донецька (2-120; 11-127)

Дорожній (пров.)

Достатку (рос .Изобилия)

Достоєвського

Дощова

Драйзера

Дрогобицька

Дружби

Дунаєвского

Дунайська

Душанбинська

Дюма

50048

50031

50072

50048

50072

50017

50098

50031

50069

50000

50067

50054

50029

50059

50065

50102

50037

50047

50042

50084

50049

50066

50064

50084

50049

50088

50042

50077

50014

50002

50007

50052

50072

50000

50077

50069

50040

50106

50004

50054

50077

50000

50040

50012

50011

50045

50000

50005

50000

50007

50007

50071

50065

50086

50027

50103

50086

50071

50012

50036

50071

50045

50040

50037

50097

50012

50027

50086

50048

50105

50007

50026

50054

50000

50089

50007

50048

50070

50067

50090

50103

50005

50048

50105

50007

50072

50055

50046

50012

50036

50064

50071

50000

50072

50072

Е

Название улицы Почтовый индекс

Евенкійська

Едісона

Ейнштейна

Екіпажна

Економічна 59072

Електрична

Електроніки

Електростальська

Електрозаводська

Електрозаводська (підприємства)

Елістинська

Елітна

Енгельса

Енергетиків

Енергетична

Ентузіастів

Енштейна

Естонська

50017

50000

50000

50041

50014

50000

50081

50081

50106

50015

50038

50007

50082

50064

50000

50000

50081

Є

Название улицы Почтовый индекс

Євпаторійська (2-18; 1-17)

Євпаторійська (19-21)

Єгорова

Єдності

Єйський (пров.)

Єлецька

Єлізаровський (пров.)

Ємельянова

Єнісейська

Єреванська

Єрмолової

Єсеніна

Єршова

Єфрємова (пров.)

50050

50051

50004

50024

50041

50045

50037

50024

50081

50037

50004

50027

50068

50007

Ж

Название улицы Почтовый индекс

Железнякова

Желєзноводська

Желтецького

Желтовського

Жовтухи

Жовтонога

Желябова

Женевська

Жертв Революції

Живописна

Жигулівська

Житомирська

Жмеринський (пров.)

Жмеринська

Жовтнева (рос. Октябрьская)

Жовторічинська

Жукова

Жуковського

Журавського

Журнальна

50007

50005

50007

50024

50072

50052

50004

50031

50007

50054

50023

50011

50019

50019

50000

50037

50005

50059

50482

50022

З

Название улицы Почтовый индекс

Заводська

Закарпатська

Залізнорудна (2-40)

Залізнорудна

Заньковецької

Заозерна

Запорізька

Зарічний 4 (мкрн)

Зарічний 5 (мкрн)

Зарічний 7 (мкрн)

Зарічна

Заслонова (пров.)

Затонського

Збагачувальна

Звичайний (пров.)

Зв’язку

Зелена

Зеленівська

Зелений Гай

Зеленоградська

Землячки

Земнухова

Зимова (2-14; 1-25)

Зимова (29-33)

Знаменська

Знаменських (пров.)

Знань

Зої Космодем’янської

Зорге

Зореносна

Зразковий (пров.)

Зустрічна

50098

50082

50074

50007

50055

50038

50019

50106

50081

50106

50000

50019

50022

50034

50090

50014

50066

50073

50072

50081

50050

50022

50000

50098

50098

50045

50019

50077

50097

50053

50023

50040

І

Название улицы Почтовый индекс

Івана Сірка (22; 23-74)

Івана Сірка (53-67; 69-95)

Івана Франка

Іванівська

Ігарський (пров.)

Ігарська

Ігнатьєва

Іжевська

Ізобілія

Іллічівська

Ільменська

Інгулецька

Інгуська

Індіри Ганді

Індустріальна

Індустріальний (мкрн)

Інтернаціональна

Іркутська

Іртиська

Ісаковського

Іскрівська

Ісправна

Історична

50077

50083

50002

50055

50083

50083

50031

50026

50045

50007

50029

50098

50065

50090

50085

50078

50005

50074

50014

50067

50054

50014

50014

К

Название улицы Почтовый индекс

Кабардинська

Кавказька

Кадіївська

Казановський (пров.)

Казарма 3 км

Казахська

Калантая

Калиниченка

Калініна

Калінінградська (1-13)

Калінінградська (14-26)

Калузька

Кальмана

Каменська

Кам’яна

Каменедробильна

Камишанська

Камо

Кампанелли

Камчатська

Канарська

Карагандинська

Каракалпацька

Каракозова

Карачаєвська

Карбишева

Карельська

Карла Лібнехта

Карла Маркса

Кармелюка

Карнавальна

Карпенка-Карого

Каспійська

Кастуся Калиновського

Каткова (1-15, 21; 25)

Каткова (37-71)

Каунаська

Каховська

Качалова (2-16; 1-53)

Качалова (24-38; 55-125)

Каширська

Каштанова

Квартальна

Квіткова (рос. Цветочная)

Квітнева

Кемерівська

Керчинська

Київська

Киргизька

Кириленка

Кириленка (12; 16; 20; 14; 22; 24)

Кирюхіна

Кисловодська

Кишинівська

Кібальчича

Кільцева

Кімівська

Кірова (бульвар)

Кіровоградська

Клайпедська

Клари Цеткін

Кленова

Климова

Клінічна

Клубна

Ключовий (пров.)

Книжна

Кобилянського

Ковельська

Ковровська

Ковпака (просп.)

Козаченка

Козачий (пров.)

Койнаша

Кокадська

Кокотіна

Коксохімічна

Кокчетавська

Коларова

Колгоспна

Колійна (рос. Путейная)

Колійний (рос. Путейный) (пров.)

Колискова

Колонтая

Кольорова

Комарова

Комишанська

Комінтернівська

Комсомолу України

Комсомольська

Комунарна

Комуністична

Кондукторська

Конєва

Конотопська

Конституційна

Концертна

Коперника

Копиленка

Корнійчука

Короленка (2-24; 1-11)

Короленка (54-86; 15-31)

Корольова

Коротченка

Корсунський (пров.)

Корчагіна

Косарева (1-157)

Косарева (142-228; 159-239)

Косигіна

Косіора (2-18; 1-33)

Косіора (20-86)

Косіора (88-94; 75; 105)

Космонавтів (32; 39; 3; 5; 7; 9; 11)

Космонавтів (21-29; 31; 33; 35; 37; 39; 41; 45)

Костенка (2-10; 1-15)

Костенка (17; 21-37)

Костромська

Костюшка

Котляревського

Котовського

Коцюбинського

Кочубея

Кошута

Кравченка

Краківська

Крамського

Красикова

Красний Жовтень

Красноармійська

Красноводська

Красногвардійська

Красногірницька

Красноградська

Краснодарська

Краснодарський (пров.)

Краснодонська

Красносільська

Красноярська

Кременчуцька

Кремлівська (16; 16а; 30; 13; 13а; 27)

Кремлівська (2-14; 1-14)

Кренкеля (пров.)

Кривбасівська

Криворізька

Кресівська

Криленка

Крилова

Кримська

Криничанська

Кришталева

Кронштадтська

Кропивницького (2-44; 1-25; 25а)

Кропивницького (46; 52-66)

Кропивницького (30-50; 29-49)

Кропивницького (67; 67а; 103)

Кропивницького (75а; 83а)

Крупської

Крутогірна

Кубанська (2-68; 1-67)

Кубанська (2-26; 1-23 приватний сектор)

Кубинська

Кузнецька (2-56)

Кузнецова (33-71)

Кузнечна

Куйбишева

Куликівська

Куна

Купріна (20-122; 3-123)

Купріна (2-12; 1)

Купріянця

Курганська

Курильська

Курочкіна

Курська

Курчатова (19-21; 12-23)

Курчатова (38; 1а; 1; 3; 5; 7; 9; 11; 13, 15; 59)

Курячого

Кустанайська (86)

Кутаіська

Кюрі

Костопільська

50045

50002

50045

50019

50105

50012

50053

50000

50069

50011

50012

50025

50085

50040

50017

50070

50085

50000

50073

50045

50037

50000

50004

50019

50037

50047

50011

50000

50000

50026

50085

50054

50049

50090

50064

50102

50000

50005

50036

50071

50090

50007

50081

50066

50034

50037

50011

50007

50068

50023

50055

50077

50031

50054

50017

50011

50034

50038

50019

50002

50072

50004

50054

50029

50014

50063

50007

50002

50037

50055

50481

50011

50019

50023

50045

50054

50065

50055

50007

50098

50023

50023

50037

50053

50097

50481

50085

50014

50037

50029

50023

50004

50072

50072

50017

50015

50037

50072

50000

50076

50077

50083

50480

50085

50037

50105

50036

50071

50082

50006

50065

50103

50008

50071

50027

50065

50045

50017

50048

50097

50014

50068

50005

50072

50002

50017

50074

50005

50077

50007

50037

50040

50001

50001

50001

50073

50007

50037

50072

50014

50031

50037

50024

50017

50106

50023

50005

50040

50054

50054

50034

50015

50029

50029

50059

50096

50007

50045

50027

50007

50055

50054

50063

50011

50054

50029

50047

50045

50024

50102

50049

50047

50072

50074

50063

50049

50004

50071

50004

50072

50049

Л

Название улицы Почтовый индекс

Лабораторна (2-54; 54а; 1-47)

Лабораторна (50-100; 49-101)

Лавочкіна

Лавреньова

Лавроненка

Лагірна

Ладозъка

Лазиніна (пров.)

Лазо

Ландау

Ласточкіна

Латвійська

Лауреатів

Лафарга

Лациса

Лаштоби

Лебєдєва-Кумача (майдан)

Лебєдинського

Левицького

Левітана

Лейпцигський (пров.)

Леніна (8-68; 11-89)

Леніна (70-82; 99-103)

Леніна (2-6)

Ленінського комсомолу

Ленінська підстанція

Ленська

Леонова

Леонтовича

Лепешинської

Лермонтова

Лесі Українки

Лєскова

Ливарна

Липецька

Липнева (рос. Июльская)

Лисичанська

Листопадова

Лисенка

Лисяка

Литовська

Литейна

Лихачова

Лізи Чайкіної

Лікарський (пров.)

Лінійна

Лісова

Лісового

Лісоводів

Лісорозплідник

Ліста

Літке

Літня

Лобачевського

Лодигіна (пров.)

Лозуватська (2-28; 1-27)

Лозуватська (30а-54; 24; 31-55)

Ломоносова (1)

Ломоносова (2-68; 3-69)

Луганська

Лугова

Луговського (пров.)

Лумумби

Луначарського

Луцька

Львівська

Льони Голикова

Льотна

Льотчиків

Люберецька

Лютнева (рос. Февральская)

50067

50025

50040

50011

50019

50001

50053

50002

50007

50006

50063

50077

50067

50054

50072

50037

50000

50002

50064

50054

50077

50000

50098

50019

50023

50082

50037

50045

50072

50023

50002

50005

50083

50004

50054

50007

50073

50052

50034

50053

50037

50004

50064

50007

50054

50000

50048

50093

50065

50044

50034

50055

50068

50055

50002

50024

50045

50017

50082

50066

50055

50077

50034

50001

50083

50054

50034

50068

50036

50090

50106

М

Название улицы Почтовый индекс

Магелана (пров.)

Магаданська

Магнітогорська

Майкопська

Макарова

Макаренка

Макіївська

Малигіна

Малинова

Малиновського

Мало-Архангельська

Маміна-Сибіряка

Мануїльського

Мануйлова (2-16)

Мануйлова (1-7)

Манюшко

Марата

Марії Раскової (пров.)

Марії Раскової

Марії Ульянової

Марійська

Маріупольська

Мармурова

Мартовича

Маршака

Маршала Василевського (бульвар)

Маршова

Маршрутна

Масштабна

Матросова (2-102; 1-73)

Матросова (122-152; 103-119; 144-178; 121-143)

Машинобудівна

Махачкалинська

Маяковського (площа) (4-50; 3-51)

Маяковського (2-14; 1-13)

Мелашенкова

Мелешкіна (2-22; 1-21)

Мелешкіна (24-30; 29-51)

Мелітопольська

Менделєєва

Менжинського

Мерецкова (пров.)

Мерецкова

Меріме

Меркурова

Металургів (просп.) (26-36; 9-31)

Металургів (просп.) (8-24; 38)

Механізаторів

Мечникова

Миклухо-Маклая

Миколаївська

Миколаївське шосе

Миколи Бородича

Миколи Кацалапа

Миколи Лисяка

Миколи Ходича

Миргородська

Миру (просп.) (10-16; 24а; 5; 7; 15а; 31а)

Миру (просп.) (28; 19-31, 33, 33а)

Миру (просп.) (42-56, 35; 41)

Миру (просп.) (2а; 4; 1а; 3)

Милашенкова

Милорадівська

Мирівська

Мировича

Мироненка

Митищинська

Митрофанова

Міаська

Міжнародна

Міжпланетна

Мінеральна

Мініна

Мінська

Мірошниченка

Місячна

Міцкевича

Мічуріна (1-23)

Модрівська

Можайського

Моїсеївська

Мокрицького

Молдавська

Молодіжна

Молодості

Монгольська

Монюшка

Мордовська

Моріса Тореза

Московська

Моцарта

Мраморна

Мудрості

Мудрьона

Мудрьонівська

Музична

Мукачева

Муравйова

Мурманська

Муромська

Михайличенко

Мусоргського (1-5)

Мусоргського (2-32; 9-33)

Мусоргського (34; 35)

Мухіної

50083

50023

50011

50031

50037

50026

50064

50097

50085

50077

50055

50098

50026

50036

50071

50098

50063

50017

50017

50083

50011

50019

50074

50102

50089

50085

50098

50072

50085

50077

50083

50004

50072

50069

50052

50044

50036

50071

50054

50004

50001

50001

50001

50097

50069

50050

50006

50066

50017

50074

50481

50025

50086

50072

50053

50072

50037

50007

50074

50069

50002

50054

50085

50066

50037

50052

50097

50012

50024

50014

50015

50037

50001

50017

50090

50017

50480

50067

50019

50005

50072

50067

50480

50054

50001

50098

50098

50052

50481

50085

50048

50074

50001

50069

50048

50029

50025

50072

50031

50054

50047

50015

50053

50037

50055

Н

Название улицы Почтовый индекс

Навої

Нагірна

Надії

Найденка (2-32; 1-31)

Найденка (1-23)

Наливайка

Нансена

Нарвська

Народна

Нартова

Наставників

Наукова

Нахімова (22-38; 1-103)

Нахімова (40-54; 105-145а)

Нахічеванська

Невельська

Невська

Недєліна (2-12)

Недєліна (20-32; 51-59; 43а)

Нежданової

Незабудок

Незалежності України

Некрасова (3-49)

Немировича-Данченка

Ненецька

Нерчинська

Неруди

Нестерова

Нижньотагільська

Нижня

Низова

Нізамі

Нікопольське шосе

Нобелівська

Нова

Нова Зоря

Новаторська

Новгородська

Новобудов

Новокриворізька

Новолозуватський (пров.)

Новомосковська

Новорічна

Новоросійська

Новопільська

Новоподільська

Новосибірська

Новошахтинська

Ногіна (1-5)

Ногіна (6-20; 6а; 12а; 14а)

Ногіна (24-38; 23-31)

Норільська

Ньютона

50072

50098

50052

50102

50077

50002

50014

50014

50017

50001

50000

50068

50005

50051

50025

50048

50029

50064

50102

50005

50045

50093

50054

50065

50052

50054

50001

50048

50098

50064

50011

50090

50055

50049

50068

50085

50048

50065

50053

50034

50045

50022

50064

50000

50017

50005

50017

50031

50014

50061

50029

50090

50025

О

Название улицы Почтовый индекс

Обласна

Обнорського (78-82; 21-23)

Обручева

Обсерваторна

Обухової

Овочеводів

Овсієнка

Овчаренка

Огарьова

Огінського

Одеська

Одоєвського

Озерна (2-20)

Озерна (1-119)

Ойстраха

Океанська

Окружна

Олега Кошового (пров.)

Олега Купріянця

Олейникова

Олександрівська

Олексія Щербака

Олімпійська

Олонецька

Ольмінського

Ольховська

Омська

Онезька

Опаріна (пров.)

Орбелі

Орджонікідзе (2-34; 3-19)

Орджонікідзе (36-84; 21-65)

Оренбурзька

Орловська

Орська

Оршинська

Осипенка

Осіння

Остапа Вишні

Острівна

Островського

Остроградська

Отто Брозовського (74-90; 87-93)

Отто Брозовського (2-34; 1-33)

Отто Брозовського (36-72; 35-85)

Офіцерська

Охотська

Очаківська

Оздоровче містечко

50040

50023

50026

50091

50000

50073

50480

50017

50069

50037

50036

50001

50011

50102

50045

50066

50025

50083

50102

50050

50081

50041

50017

50011

50000

50048

50029

50037

50090

50048

50051

50005

50017

50007

50066

50037

50025

50037

50064

50066

50005

50017

50086

50007

50027

50001

50007

50005

50096

П

Название улицы Почтовый индекс

Павла Корчагіна

Павленка

Павлика Морозова

Павлоградська

Павлоградський (пров.)

Павлодарська

Паганіні

Паладіна

Палехська

Пам’яті героїв

Панаса Мирного

Панкєєва

Панкова

Панфьорова

Панфілова

Паризької Комуни (2-72; 1-73)

Паризької Комуни (74-164; 75-163)

Паркова

Паровозна

Партизанська (1-103)

Партизанська (90-128; 91-129)

Пархоменка

Пастера

Патона

Паторжинського

Паустовського

Паши Ангеліної

Пензенська (2-74; 1-73)

Перейзний (пров.)

Перекопська

Перемоги (просп.) (42-48; 47-55)

Перемоги (просп.) (2-16; 1-9; 23; 25; 25а; 27; 33;

Перемоги (просп.) (18-22; 37-43; 37а)

Переможців

Перещепінська

Переяславська

Перлинна (рос. Жемчужная)

Пермська

Перова (42-74; 43-75)

Першотравнева (рос. Первомайская)

Першоуральська

Пестеля

Петлякова

Петріківська

Петровського

Петроградська

Печорська

Пиманенка

Пирогова (1-41; 45а)

Пирогова (2-56)

Пирогова (44-100; 43/1-101)

Писарева

Писаржевського

Писемського

Питомий (пров.)

Південна

Південний (просп.)

Північнодвінська

Північний (пров.)

Підстепна

Піонерський (пров.)

Пінська

Пірятинська

Пісочна

Пітерська

Піхотинська (2-50; 1-48)

Пічугіна

Плавильників

Планетарна

Планова

Плеханова

Пловдівська

Подбєльского (2-20; 40; 42; 1-19; 25; 41)

Подбєльского (26; 28; 30; 32; 34; 36; 38; 29; 31; 33; 35; 37)

Погребняка

Подлєпи

Подільська

Пожарського

Покришева

Покришкіна

Полегська

Полєнова

Ползунова

Поліська

Політаєва (пров.)

Політехнічна

Полтавська (2-16 приватний сектор)

Полтавська

Польська

Поля

Полярна

Поперечна

Попова

Поповича

Посєлкова

Постишева (2-24; 1-15)

Постишева (26-104; 17-35)

Постишева (106-160; 37-45)

Постоя

Постеряєва

Поштова

ППЧ (пожежна частина)

Правди

Правобережна

Празька

Праці

Пржевальского

Привільна

Привокзальна

Приволзька

Пригородна

Призова

Прикордонна

Приозерна

Примакова

Пристанційна

Пришвіна

Пролетарська

Промислова

Проскурівська

Профспілкова

Прохолодна

Псковська

Пулківський (пров.)

Пугачова

Пуріна

Путійна

Путійців

Путилівський (пров.)

Пухова

Пуччині

Пушкіна (6-90; 1-75)

Пушкіна (2)

Пхеньянська

50-річчя ВЛКСМ

50-річчя Жовтня (24-34)

50-річчя Перемоги

50-річчя Радянської Міліції

П’ятигорська

П'ятирічок

П’ятихатська

50105

50025

50001

50054

50044

50037

50098

50090

50037

50103

50026

50106

50102

50068

50065

50063

50031

50036

50048

50005

50051

50036

50048

50098

50066

50082

50072

50048

50077

50025

50102

50064

50058

50064

50040

50022

50037

50072

50011

50000

50098

50002

50077

50055

50052

50029

50098

50037

50067

50067

50025

50014

50040

50014

50045

50055

50026

50105

50072

50072

50005

50014

50015

50005

50014

50046

50011

50040

50040

50048

50004

50054

50042

50049

50025

50026

50029

50001

50077

50097

50037

50090

50090

50017

50063

50025

50073

50007

50098

50015

50037

50049

50023

50054

50017

50006

50075

50103

50072

50054

50026

50106

50019

50022

50029

50037

50067

50106

50023

50017

50106

50017

50040

50093

50037

50017

50071

50005

50055

50023

50005

50022

50072

50002

50067

50105

50023

50054

50000

50066

50098

50002

50000

50098

50073

50064

50085

50086

50085

50085

50053

Р

Название улицы Почтовый индекс

Радгоспна

Радищева

Радості

Радянська (площа)

Радянської Армії

Раєвського

Разенкова

Разіна

Ракетна

Рафаеля

Рахманінова

Революційна (4-16; 3-15)

Революційна (19-33)

Революційна (36, 40, 40а, 59-73)

Ревуцького

Рейнська

Рембрандта

Ремесляна

Реріха

Рєпіна

Рзянкіна

Рибалка

Рибінська

Ризька

Рилєєва

Рильського

Річкова

Робітнича

Ровенська

Рози Люксембург

Рокоссовського

Ромена Роллана

Російська

Россіні

Ростовська

Рубенса

Рубіжна

Рубльова

Руданського

Руденка

Рудна

Руднична

Руставелі

Рябінова

Рязанова (8; 9; 7а-19)

Рязанова (2-8; 1-7)

Рязанська

50041

50014

50019

50101

50098

50017

50023

50072

50024

50040

50001

50006

50065

50103

50031

50048

50019

50037

50072

50067

50014

50019

50090

50066

50004

50048

50090

50073

50090

50000

50027

50055

50024

50072

50048

50105

50000

50011

50082

50014

50064

50032

50012

50082

50050

50007

50007

С

Название улицы Почтовый индекс

Савельєва (2-16; 1-17; 33; 31; 35)

Савицького

Саврасова

Сагайдачного (38-84; 41-109)

Сагайдачного (2-28; 30; 32а, 40)

Садова

Садовського

Сакко і Ванцетті

Салавата Юлаєва

Саласюка

Салтикова-Щедріна

Саласька

Сальський 3-й, 4-й (пров.)

Салютна

Самаркандська

Самарська

Самойлова (2-64; 66-82; 1-45; 47-63)

Самотічна

Саранська

Саратовська

Сахалінська

Сахарова

Саянська

Свердлова (16-348; 17-347)

Свердлова (11, 11а)

Свєтлова

Свідерського

Свірська

Світла

Світлогірська

Свободи

Святкова (рос. Праздничная)

Севанська

Севастопольська

Селищна (рос. Поселковая)

Семашка

Семибратова

Семипалатинська

Серафимовича

Сервантеса

Серго

Сержанта Рзянкіна

Серпнева

Серпуховська

Серьогіна

Сестрорецька

Сеченова

Сєднєва (просп.)

Сєдова

Сєрова

Сибірська

Сиваський спуск

Сиволапа

Сизранська

Сиктивкарська

Силікатна

Симонова

Синяєва

Сільськогосподарська

Сірка (53-95)

Сірка (2-94; 1-51)

Сімбірцева (8-44; 5-41)

Сімбірцева (2; 4; 6; 1; 3)

Сім’ї Демиди

Сімферопольська

Січнева

Скандинавська

Скляра

Сковороди

Скочинського

Скреперна

Скрипника

Скрябіна

Слави

Слави (пров.)

Слав’янська

Слєпньова

Слобідська

Смоленська

Смольна (102-142; 95-125)

Смольна (2-100; 1-93)

Снігова

Снігурівська

Соборна

Совхозна

Соколина

Соколовського

Солдатська

Солідарності

Солікамська

Солоніченко

40-річчя Перемоги (площа)

Сімбірцева (2; 4; 6; 8-44; 1; 3; 5-41)

Юрія Смірнова (2-26; 1-35)

Юрія Смірнова (39-47)

Солов’їна (86-100; 89-103)

Солов’їна (2-84; 1-87)

Сонячний (мкрн)

Сонячна

Сормівська

40-річчя Жовтня

Сорочинська

Софіївська

Софії Ковалевської

Софії Перовської

Соціалістична

Сочинська

Спандаряна

Спартака

Спаська (2; 4; 1; 3)

Спаська (5-29)

Співдружності (2-24; 32; 36-46; 5-9; 13; 43; 45)

Співдружності (50-56; 58-62; 66-112; 47; 87)

Спокійна

Спортивна

Ставропільська

Стадіонна

Станціонний (пров.)

Станціонна

Станція Саксагань

Сталеварів

Станіславського

Станюковича

Старицького

Старих більшовиків

Старобешівська

Стасова

Статутна (рос. Уставная)

Сташкова

Стєклова

Стендаля

Степова

Стерлітамацька

Стефаника

Стеценка

Столична

Стрєльникова

Стрєльцова (4-66; 3-25)

Стрєльцова (1; 2)

Студентська

Стучки

Суботня

Суворова

Суздальська

Сулеймана Стальського

Сумгаїтська

Сумська

Сурикова

Сухе-Батора

Сухомлинського

Сухумська

Східна

50051

50026

50040

50063

50049

50064

50005

50019

50017

50078

50005

50041

50041

50068

50106

50044

50048

50047

50070

50007

50481

50093

50000

50072

50024

50027

50000

50014

50066

50011

50077

50097

50014

50036

50017

50051

50023

50037

50023

50048

50014

50014

50034

50011

50106

50090

50012

50064

50091

50067

50059

50090

50000

50054

50070

50482

50038

50072

50023

50083

50077

50015

50029

50052

50074

50004

50049

50049

50029

50103

50014

50014

50480

50000

50072

50037

50007

50014

50481

50051

50005

50481

50082

50008

50041

50014

50064

50001

50097

50031

50090

50090

50029

50077

50079

50051

50005

50056

50064

50105

50105

50007

50023

50074

50036

50031

50017

50048

50037

50084

50049

50042

50084

50011

50064

50037

50053

50077

50053

50480

50074

50007

50029

50005

50021

50037

50015

50025

50019

50006

50048

50037

50070

50005

50005

50048

50065

50000

50002

50025

50007

50097

50074

50040

50014

50070

50037

50037

50067

50064

50105

50016

Т

Название улицы Почтовый индекс

Табірна (рос. Лагерная)

Таврійська

Таганрозька

Таганська

Тагора

Таджицька

Таїсії Буряченко

Тайгова

Таймирська

Талалхіна

Талліннська

Таманська

Тамбовська

Танєєва

Танкістів

Тарасової

Татарська

Тбіліська

Твардовського

Театральна

Тевосяна

Телевізійна

Тельмана

Теміртауська

Тепла

Тереховського

Тернівська

Тернопільська

Тесленка (11-19)

Тесленка (2-24; 40; 1-9; 21-31)

Технічна

Тимірязєва

Тимошенка (2-72; 1-73)

Тимошенка (приватний сектор)

Тинка

Тіпанова

Тираспільська

Тичини

Тиха

Тихорецька

Тихоокеанська

Тіниста

Тихвінська

Тобольська

Товстоновського

Толбухіна

Толстого (площа)

Толстого (2-42; 1-43)

Толстого (44-118; 45-117)

Тольятті

Томанська

Томського (2-10; 20; 22а; 1-19)

Томського (31-39)

Тополина

Травнева

Трактористів (2-34; 1-37)

Транзитна

Транспортна

30-річчя Перемоги (площа)

Трєньова

Третьякова (пров.)

Троїцька

Тропініна (пров.)

Троянд (рос. Роз)

Трубецького

Трудовиків

Трудових резервів

Трудової слави

Труща

Тувинська

Тульська

Тунгуська

Тупикова

Туполєва

Турганінова

Тургенєва

Турінська

Туркенича

Туркменська

Тухачевського (2-14; 1-11)

Тухачевського (16-56; 13-89)

Тюленіна

Тюльпанів

Тюменська

Тютчева (пров.)

Тютюнника

Тягова підстанція

Тянь-шанська

50001

50014

50007

50026

50017

50068

50037

50103

50070

50031

50066

50024

50023

50017

50004

50007

50070

50005

50022

50066

50051

50086

50098

50023

50046

50045

50090

50037

50071

50036

50007

50037

50001

50041

50008

50048

50071

50017

50004

50037

50007

50045

50014

50017

50031

50014

50017

50072

50045

50011

50024

50029

50015

50482

50074

50063

50054

50048

50008

50480

50015

50037

50072

50048

50045

50103

50025

50045

50002

50070

50054

50040

50023

50045

50072

50004

50022

50017

50065

50031

50063

50029

50072

50023

50002

50045

50105

50072

У

Название улицы Почтовый индекс

Уборевича

Угорська

Удальцова

Ударна

Удегейська

Удільний (пров.)

Удмуртська

Ужгородська

Узбецька

Українська (1; 2)

Українська (4-112; 3-55)

Українська (114-314; 85-235)

Улан-Баторська

Улан-Удинський (пров.)

Улітіна

Ульбріхта

Ульянівська

Уманська

Умільців

Умникової

Умова

Унгенська

Універсальна

Університетська

Уншліхта

Упіта

Уральська

Урбанського

Урицького

Урожайна (2-12; 1-21)

Урожайна (22-56; 23-55)

Урюпінська

Усика

Уставна

Успенського

Уссурійська

Устиновича

Усть-Каменогорська

Уткіна

Уточкіна

Уфимська

Уфімцева

Ухтомського

Учителів

Ушакова

Ушинського

50069

50014

50023

50031

50052

50045

50072

50014

50048

50019

50024

50072

50046

50000

50081

50014

50011

50066

50098

50004

50023

50097

50037

50029

50023

50046

50068

50048

50004

50097

50045

50037

50098

50025

50005

50000

50077

50025

50005

50017

50029

50017

50083

50025

50025

50017

Ф

Название улицы Почтовый индекс

Фабрична

Фабриціуса

Фаворського

Фадєєва

Факельний (пров.)

Фальківського

Фарадея

Фарфорова

Фасадна

Фастівська

Федоренка

Федорова

Федоровського

Федосєєва

Федька

Федьковича

Фелікса Кона

Фельдмана

Феодосійська

Ферганська

Фесенка

Фєта

Фіалкова

Фігнер

Фізкультурна

Філатова

Філіппова

Філянського

Фінська

Фісташкова

Флеровського (пров.)

Флобера

Флоксів (пров.)

Фонвізіна

Франко

Фроленка

Фруктова

Фрунзе

Фуко

Фурманова

Футбольна

Фучика (пров.)

Фучика

50106

50106

50481

50014

50077

50106

50106

50072

50014

50017

50083

50012

50049

50017

50068

50037

50037

50073

50014

50005

50019

50037

50052

50040

50073

50036

50052

50481

50019

50024

50017

50068

50000

50047

50002

50024

50019

50014

50072

50072

50023

50072

50072

Х

Название улицы Почтовый индекс

Хабаровська

Хайфонська

Халтуріна

Хакаський (пров.)

Хакаська

Ханойська

Харитонова

Харківська

Харцизька (2-174; 1-137)

Харцизька (176-240; 139-197)

Хасанська

Хатаєвича

Хвойна

Херсонська

Хетагурова

Хібінська

Хіміків

Хліборобна

Хлопуші

Хмєлєва

Холмогорська

Хорватська

Хорезмська

Хороводна

Хорозька

Хостинська

Хохломська

Хруничева

50050

50045

50004

50017

50017

50085

50024

50007

50036

50071

50019

50019

50024

50019

50049

50024

50065

50019

50023

50097

50085

50097

50059

50103

50040

50019

50023

50004

Ц

Название улицы Почтовый индекс

Цандера

Царичанська

Цвейга

Цвєтаєвої

Цементна

Цементників

Центральна

Центральна (60; 62; 64; 66; 70)

Центральний (пров.)

Церетелі

Цехова

Цимлянська

Цини

Цитрусова

Цілинна

Ціолковського

Цхакая

50017

50098

50072

50098

50098

50038

50091

50017

50091

50068

50098

50006

50004

50054

50017

50005

50106

Ч

Название улицы Почтовый индекс

Чаадаєва

Чавдара

Чавунна

Чайковського

Чайкіна

Чайна

Чайок

Чапаєва

Чапека

Чаплигіна

Чарського

Чебишева

Чебоксарська

Чеботарьова

Чебаркульська

Чеговця

Чекаліна

Челюскінців

Челябінська

Чемпіонів

Червоних трянд (рос. Красных роз)

Червоноармійська (рос. Красноармейская)

Червоногірницька (рос. Красногорняцкая)

Червонопрапорна (рос. Краснознаменная)

Червонопресненська (рос. Краснопресненская)

Червонофлотська (рос. Краснофлотская)

Чередниченка

Черепанових

Черемхова

Черемшини

Черешнева

Черкасова

Черкаська

Чернишевського

Чернівецька

Чернігівська

Черногорська

Черноморська

Черняховського (54-198; 99-283)

Черняховського (2-52; 1-97)

Черська

Чеська

Чехова (пров.)

Чехословацька

Чеченська

Чіатурська

Чигиринська

Чигоріна (2-16; 1-97)

Чигоріна (18-56; 11-67)

Чижевського

Чистопільська

Читачів (24-36; 13-37)

Читачів (2-27)

Чичеріна

Чкалова

Чорногірська

Чорноморська

Чубаря

Чубінська

Чуваська

Чугунна

Чудська

Чуковського

Чукотська

50007

50068

50017

50005

50007

50031

50068

50052

50068

50055

50005

50054

50017

50097

50025

50068

50097

50004

50017

50072

50045

50077

50040

50090

50054

50073

50004

50032

50054

50072

50051

50079

50023

50068

50017

50037

50048

50054

50072

50024

50005

50004

50077

50011

50023

50031

50067

50049

50063

50048

50011

50051

50005

50059

50000

50048

50054

50059

50031

50017

50017

50072

50052

50047

Ш

Название улицы Почтовый индекс

Шаблія

Шадринська

Шанцера

Шаляпіна

Шапавалова

Шапоріна

Шапошникова

Шарохіна

Шатурська

Шаумяна

Шахтерська

Шверника (пров.)

Шверника

Швецова

60-річчя СРСР (площа)

Шевцової

Шекспіра

Шелгунова

Шепетівська

Ширван-Заде

Ширшова

Широка

Широківська

Шитова

Шиферна

Шишкіна (пров.)

Шкапенка

Шкільна

Шконди

Шкірятова

Шмаківська

Шмідта

Шокальського

Шопена

Шоріна

Шостаковича

Шоу

Шпагіна

Шпака

Шполянська

Штерівська

Штерна

Штрауса

Шубіна

Шувалова

Шуйська

Шулейкіна

Шульги

Шумана

Шумського (пров.)

Шурупова

Шухова

50072

50090

50097

50058

50000

50078

50031

50019

50017

50106

50016

50083

50081

50097

50026

50068

50011

50017

50048

50048

50481

50481

50098

50066

50041

50083

50029

50098

50014

50073

50048

50072

50001

50000

50000

50029

50048

50017

50022

50054

50106

50022

50098

50098

50068

50002

50039

50098

50017

50077

50014

50031

Щ

Название улицы Почтовый индекс

Щаденка

Щегловського

Щелгунова

Щепкіна

Щербака

Щербакова

Щоголєва

Щорса (2-52; 1-29)

Щорса (50-52; 31-49)

Щукіна

50031

50077

50017

50015

50041

50077

50055

50047

50082

50054

Ю

Название улицы Почтовый индекс

Ювелірна

Ювілейний (мкрн)

Югоківська

Южина

Юмашева

Юна

Юнга

Юних комунарів

Юності

Юона

Юріївська

Юрія Долгорукого

Юрія Смірнова (2-26; 1-35)

Юрія Смірнова (39-47)

Юрчака

Юхневича

50048

50084

50022

50017

50017

50064

50037

50001

50017

50037

50017

50048

50077

50079

50031

50019

Я

Название улицы Почтовый индекс

Яблонського

Яблочкіної

Яблунева

Яворів

Яворницького

Ягідна

Якіра (1; 3; 5а; 5б)

Якіра (22-34; 7; 9; 13)

Яковлєва

Якуба Коласа

Якутська

Якушкіна

Ялинкова

Ялтинська

Ямалська

Яна Гуса

Янки Купали

Янова

Яновського

Янтарна

Ярославська

Яроша

Ярошенка

Ясенів

Ясна

Яцкова

50037

50000

50081

50041

50037

50001

50007

50074

50054

50090

50037

50031

50064

50040

50081

50072

50055

50000

50073

50090

50026

50031

50063

50041

50073

50032

Куда пойти?

Кино
Премьера: 22.12.2016
Ваяна
Бесстрашная Моана, дочь вождя маленького племени на острове в Тихом океане, больше всего н...
Кино
Премьера: 12.01.2017
Ла-ла Ленд
Это история любви старлетки, которая между прослушиваниями подает кофе состоявшимся кинозв...
Кино
Премьера: 12.01.2017
Закон ночи
Действие происходит в Америке времен сухого закона. Главный герой картины, сын полицейског...
 
 
 
Добавьте нас в друзья:
  • Twitter
  • Facebook
  • Вконтакте
 
Loading...