30 січня – День жалоби у зв’язку із загибеллю двох криворожан (фото)

31.01.2015

У зв’язку із загибеллю під час виконання військового обов’язку двох чоловік:

- 22.01.2015 Щербини Артема Григоровича, командира відділення зв’язку 25-ї окремої повітрянодесантної бригади, сержанта;

- 26.01.2015 Отрішка Вячеслава Миколайовича, водія 42-го мотопіхот-ного батальйону, солдата;

з метою вшанування їх пам’яті та всіх військовослужбовців-учасників антитерористичної операції, які загинули, захищаючи незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, мирних жителів, що стали жертвами терористів на сході України; керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Оголосити в місті 30.01.2015 днем жалоби.

2. У день жалоби на території міста:

2.1 приспустити Державний Прапор України на будинках і спорудах органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій;

2.2 обмежити розважально-концертні заходи, спортивні змагання, унести відповідні зміни до програм теле- та радіопередач місцевих телерадіо-каналів.

3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою, координація роботи покладається на відділ з питань внутрішньої політики апарату міської ради і виконкому (Медвідь Т.Г.).

 

В.о. міського голови-

секретар міської ради С. Маляренко

 

Отрішко Вячеслав Миколайович народився 18.12.1969 року. Після 8 класу Криворізької загальноосвітньої школи № 57 закінчив професійно-технічне училище № 30 за спеціальністю "Електрослюсар, черговий та з ремонту устаткування". Працював до 2013 року у ТОВ "Трансмаш".

Під час виконання військового обов’язку – служив солдатом, був водієм 42 мотопіхотного батальйону. Загинув 26.01.2015 року під час виконання військового обов’язку у зоні антитерористичної операції в районі міста Дебальцево.

Мешкав разом з матір’ю. Мав трох дітей.

 

Щербина Артем Григорович народився 04 червня 1981 року у  у м. Кривий Ріг, закінчив Криворізьку загальноосвітню школу № 1.

Проживав із сім'єю по вулиці Дідро.

Після закінчення школи вступив на навчання до Криворізького авіаційного коледжу цивільної авіації (спеціальність – радіоелектронік). Закінчив Харківський національний університет радіоелектроніки (спеціальність – спеціаліст з апаратури радіозв’язку).

Працював: Державний воєнізований гірничо-рятувальний загін державної служби надзвичайних ситуацій України (распіраторщик).

Мав дружину та трьох дітей.

Брав участь у виконанні завдань в антитерористичній операції у східних регіонах України. Був командиром відділення зв’язку 25-ої окремої повітрянодесантної бригади, сержантом.

Загинув 22 січня 2015 року під м. Донецьком.

 

 

 

 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Куда пойти?

Кино
Премьера: 02.12.2021
Гринч
Любой бы на месте Гринча позеленел и взбесился. Как порядочный интроверт он живёт в тёмной...
Кино
Премьера: 18.10.2021
Кінотеатр Олімп в умовах карантину
Нажаль, з 18 жовтня згідно рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпе...
Кино
Премьера: 18.11.2021
Дом Гуччи
В основу сюжета картины легла книга Сары Гей Форден «Дом Gucci: Сенсационная истор...

 

Сообщить об ошибке

Если вы считаете, что выделенный текст содержит ошибку - сообщите об этом нам

Добавьте свое замечание, которое касается ошибки.
Закрыть