Активісти: Міська лікарня №8 може бути розформована

05.08.2019

Комунальне підприємство «Криворізька міська клінічна лікарня №8 «Криворізької міської ради» може припинити обслуговувати жителів найближчих будинків. Дізнавшись про плани влади по оптимізації мережі медичних закладів, мешканці Тернівського району звернулись до «Соціального руху».

Про це повідомили самі активісти.

За інформацією мешканців, лікарня №8 може бути розформована, а на її місці буде утворено «Дитячий центр». Сама Лікарня №8 буде розміщена на віддаленому мікрорайоні Даманський (зараз вона розташована за адресою вул С. Колачевського, 55).

«Запропоноване рішення громадяни вважають невдалим. Нині у стаціонарі перебувають пацієнти, що отримують допомогу від лікарів різного профілю (хірургія, неврологія та ін.). Даний мікрорайон заселений шахтарями і робітничими пенсіонерами, які регулярно звертаються до закладу через поганий стан здоров’я. Лікарям доведеться витрачати щомісяця додатково 400-500 гривень на проїзд, щоб дістатись нового місця роботи. Нині медпрацівникам під страхом звільнення адміністрація забороняє поширювати інформацію, аби не було невдоволення з боку місцевих жителів. Штат лікарні перевищує 500 осіб.

«Відкривати новий дитячий заклад потрібно у центрі Кривого Рогу, де існує багато порожніх будівель», – заявила співрозмовниця Ірина Димінська.

«Соціальний рух» звернувся до Управління охорони здоров'я виконкому Криворізької міської рад. Представники органу підтвердили, що плануються відповідні зміни і уточнили, що це пов’язано з формуванням Госпітального округу (хоча публічно отримати інформацію про дані плани неможливо).

«Ми категорично виступаємо проти непрозорих оптимізацій. Олігархи мають сплачувати справедливі податки без офшорів, щоб громадяни отримували якісну і доступну медицину. На разі про ситуацію поінформовані незалежні профспілки. Мешканці готуються до акцій протесту» - зазначають активісти.

 

новини Кривий Ріг LIFE

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Мнения пользователей

Добавить свое мнение

Содержимое этого поля является приватным и не будет отображаться публично.
10 + 10 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.

Куда пойти?

Кино
Премьера: 17.07.2019
Король Лев
Симбе, сыну короля Муфасы, придется пройти нелегкий путь, чтобы заявить свое право на влас...
Кино
Премьера: 07.08.2019
BTS: Bring the Soul. The Movie
После своего знакового тура «Love Yourself» BTS триумфально возвращается на...
Кино
Премьера: 22.08.2019
Падение ангела
Агента Секретной службы Майка Баннинга (Джерард Батлер) подставляют и обвиняют в покушении...

Последние новости

 
 

Сообщить об ошибке

Если вы считаете, что выделенный текст содержит ошибку - сообщите об этом нам

Добавьте свое замечание, которое касается ошибки.
Закрыть