"АрселорМіттал Кривий Ріг" піднімає працівникам зарплати, пропонує профспілкам трирічний план

31.07.2021

За результатами зустрічі з представниками профспілок, «АрселорМіттал Кривий Ріг» оголосив сьогодні пропозицію щодо підвищення заробітної плати всім своїм працівникам щонайменше на 10% у два етапи: на 5% 1 жовтня 2021 року та ще мінімум на 5% на початку II кварталу 2022 року.

Оклади для деяких категорій працівників виростуть і на більший відсоток, до 30%, що усуне дисбаланси, виявлені профспілками після останнього підвищення в травні 2021 року.

Про це повідомили у прес-службі підприємства.

Щоб відзначити успішну роботу компанії в 2021 році і відсвяткувати 87-річчя підприємства, компанія виплатить співробітникам 14-ту зарплату: 50% від базової зарплати до Дня підприємства 4 серпня і ще 50% - наприкінці року.

«АрселорМіттал Кривий Ріг» запропонував представникам профспілок, які брали участь у зустрічі, що протягом наступних трьох років, з 2022 по 2024 рік, підприємство підвищуватиме заробітну плату працівникам двічі на рік, у травні та жовтні, на відсоток, не нижчий за офіційний рівень інфляції за попередній рік. Протягом цього періоду щорічне травневе підвищення гарантовано буде дорівнювати офіційному рівню інфляції за минулий рік плюс 1% мінус відсоток підвищення зарплати у жовтні попереднього року. У жовтні кожного року протягом цього періоду підвищення буде дорівнювати, як мінімум, 50% прогнозованого рівня інфляції поточного року плюс 1%.

Офіційної відповіді від очільників усіх профспілок, яка дозволить втілити цю пропозицію без зволікання вже за декілька днів, очікують наступного тижня.

«Фінансова стабільність є важливою для наших співробітників. Враховуючи це, ми сподіваємося домовитися з профспілками про план дій на три роки, який дасть можливість кожному планувати свої витрати і доходи прозоро й передбачувано», – сказав генеральний директор підприємства Мауро Лонгобардо.

Компанія пропонує зафіксувати домовленості на три роки, щоб встановити чіткі правила для всіх, забезпечити постійне зростання виробництва і створити умови для стійкого припливу інвестицій, вкрай необхідних для модернізації виробничих потужностей, підвищення безпеки праці і зменшення впливу на навколишнє середовище та сконцентруватися на інших нагальних для трудового колективу питаннях.

«Я не поділяю способу мислення «ми проти них», який намагаються нав’язати нашим співробітникам, я особисто прагну досягти згоди з усіма представниками трудового колективу. Для мене, всі 21 000 працівників – це одна команда, зі спільними успіхами і спільними викликами. У першому півріччі цього року ринки були для нас сприятливими, і ми хотіли б, щоб всі наші співробітники, змогли відсвяткувати цей успіх», – сказав Лонгобардо.

«Наша мета – стала ефективність і зростання нашої компанії, а також добробут і мотивація всіх наших співробітників. Ми сподіваємося, що профспілки, які діють на підприємстві, поділятимуть наше переконання, що саме діалог, а не особисті інтереси та маніпуляції, що затягують прийняття узгоджених рішень в інтересах перш за все простих робітників, – це шлях до досягнення цих цілей в інтересах компанії та колективу», – сказала директор з галузевих відносин та соціального розвитку Юлія Чермазович, яка очолює переговорний процес із профспілками.

 

Подписывайтесь на наш Telegram канал https://t.me/krlife_ua

 

новини Кривий Ріг LIFE

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Мнения пользователей

Опубликовано Гость в 31.07.2021 - 15:03.

Дело нужное,но зарплата отстаёт от повышения комун. тарифов, благодаря миллионеру Зе,
который уже 15й раз, за два года в отпуске,на вилле в Италии говорят,. и за свои миллионы ни разу не помог:ни швл, ни Армии, ни одного взноса пострадавшим при взрыве дома,как обещал..
пустое место.

Опубликовано Гость в 31.07.2021 - 19:28.

Народу--тарифы!
Олигархам--деньги!!
Смотри,не перепутай,Милованов!
Теперь,Милованов зоркий сокол,после того,как данилюк ,заехал ему в глаз...

Опубликовано Гость в 01.08.2021 - 20:10.

Любого авантюриста, начиная от президентского кабинета и заканчивая мелким чиновником, не интересует репутация. Они живут другими ценностями
Самое важное, к чему привела нравственная катастрофа выборов 2019-го, так это полная потеря понимания института репутации как такового. Потому что страна оказалась в руках проходимцев и дилетантов, и это стало нормой в общественном сознании.

Добавить свое мнение

Содержимое этого поля является приватным и не будет отображаться публично.
17 + 2 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.

Куда пойти?

Кино
Премьера: 01.09.2021
Фестиваль мультфільмів у Multiplex
8 мультфільмів упродовж вересня — чим не справжній фестиваль? Переглянути те, на що...
Кино
Премьера: 28.08.2021
Викрадена принцеса: Руслан і Людмила
Ця дивовижна історія сталася за часів відважних лицарів, прекрасних принцес і темних чаклу...
Кино
Премьера: 03.09.2021
Фільми в  ПК «ІНГУЛЕЦЬ»
КІНОТЕАТР ПК «ІНГУЛЕЦЬ» Плануйте вихідні разом з нами! Телефон каси ПК...

Последние новости

 

Сообщить об ошибке

Если вы считаете, что выделенный текст содержит ошибку - сообщите об этом нам

Добавьте свое замечание, которое касается ошибки.
Закрыть