Через борги усіх мешканців будинку № 30 по вулиці Матусевича обмежили у водопостачанні

08.10.2018

ЖБК «Восток 22», що на Матусевича, 30, обмежили у водопостачанні через борг понад 100 тисяч гривень.

Про це повідомили у прес-службі КП «Кривбасводоканал».

4 жовтня будинок по вулиці Матусевича, 30 був обмежений у водопостачанні. КП «Кривбасводоканал» таким чином діяв з метою відстоювання прав комунального підприємства у двосторонніх договірних відносинах з житлово-будівельним кооперативом «Восток 22», членами якого є мешканці названого будинку.

Ще у 2006 році між ЖБК «Восток 22» та КП «Кривбасводоканал» був підписаний договір про надання послуг з централізованого постачання холодної води і водовідведення. Тобто, з цього моменту почали діяти права та обов'язки двох юридичних осіб.

«Враховуючи те, що  ЖБК «Восток 22» була накопичена заборгованість за надані послуги у сумі більше 100 тисяч гривень, комунальне підприємство ще у 2017 році звернулось до суду з позовом про стягнення боргу. Обставини, на які посилався водоканал, були підтверджені матеріалами справи та не спростовані відповідачем. Тому суд дійшов висновку про правомірність вимог позивача.

Підкреслимо, що відповідно до умов договору постачальник послуги має право тимчасово забороняти (зупиняти) подачу водиСпоживачу за систематичну неоплату послуг з питного водопостачання та водовідведення. Тому дії КП «Кривбасводоканал» є повністю вмотивованими та відповідають вимогам чинного законодавства. До того ж, підприємство неодноразово попереджало ЖБК про можливість настання наслідків невиконання рішення суду. Запропоновано було і договір реструктуризації боргу, який не виконувався. За відносини ЖБК зі своїми мешканцями Кривбасводоканал не відповідає. Задача комунального підприємства – проводити свою господарську діяльність та пропагувати вчасну оплату послуг усіма споживачами.

КП «Кривбасводоканал» не може дозволити боржникаму ситуації дефіциту ресурсів на оновлення трубопроводів отримувати послугу за рахунок інших споживачів, які вчасно сплачують за воду. Вірогідно, що спроби політичних діячів маніпулювати ситуацією з будинком по вул. Матусевича, 30 є популізмом.

8 жовтня частина мешканців вказаного будинку відвідала КП «Кривбасводоканал», де керівництвом підприємства були роз'яснені обставини, за яких обмежили послугу. Ситуація знаходиться на особливому контролі і буде вирішуватись виключно у рамках закону» - йдеться у повідомленні.

 

новини Кривий Ріг LIFE

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Мнения пользователей

Опубликовано Гость в 08.10.2018 - 19:25.

Да сами откройте кран да и всё!и пусть питух порошенко вога уплатит!итак украл миллиарды!не пообедает перед кончиной!а не прав кофетки будут он с друшком путигым пидридлллойййй очередной вкусят Благовлния!!!

Добавить свое мнение

Содержимое этого поля является приватным и не будет отображаться публично.
3 + 10 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.

Куда пойти?

Кино
Премьера: 28.03.2019
Навсикая из Долины ветров
«Навсикая из Долины Ветров» - эпический аниме-блокбастер на пересечении фант...
Кино
Премьера: 07.03.2019
Капитан Марвел
Когда мир уже в шаге от хаоса - пора открыть новое имя в киновселенной Marvel. Отважная ле...
Кино
Премьера: 21.03.2019
В объятиях лжи
Молодая девушка по имени Фрэнсис совсем недавно переехала на Манхэттен. Пока у неё тут нет...
 
 
Loading...

Сообщить об ошибке

Если вы считаете, что выделенный текст содержит ошибку - сообщите об этом нам

Добавьте свое замечание, которое касается ошибки.
Закрыть