Чому криворізький електротранспорт пристосований не для всіх? (відео)

26.08.2016

27 серпня у Кривому Розі пройде НАЙДОВША "КРИТИЧНА МАСА".

Такі питання, як «Чому криворізький електротранспорт став точкою дискримінації?», «Чому у Кривому Розі трамваї не пристосовані для людей з інвалідністю», «Де саме будують першу велодоріжку й на які норми та ДБН спираються будівники?» знову збирають велосипедистів на Критичну Масу. Цього разу вона має стати наймасштабнішою й найгарячішою за всю історію криворізького велоруху та руху за право людей на вільне пересування містом.

Про це повідомляє організатор Арина Орлова.

Найдовша "Критична маса" Кривого Рогу пройде 27 серпня. Її маршрут складе 29 км. Проте організатори враховують різну фізичну підготовку майбутніх учасників, тому веломаршрут розділений зупинками, і кожен може долучитися до велопробігу на тому чи іншому відрізку шляху:

* 9:30 – збір поблизу міської лікарні №8 (біля входу до супермаркету «VARUS»)

* 10:30 – біля арки парку Шахтарський (44кв.)

* 11:15 – 173 кв. (біля супермаркету «АТБ»)

* 12:50 – Міський автовокзал

Старт маршруту відбудеться поблизу Міської лікарні №8 (біля входу до супермаркету «VARUS»), а фінішує велоколона у парку Мершавцева. Нагальні питанні, які знову об’єднали велосипедистів це «Де саме і яким чином будують першу велодоріжку Кривого Рогу?», «За якими нормами та ДБНами відбувається будівництво?», «Чому у ряді українських міст трамваї почали пристосувати до потреб людей з інвалідністю, а у Кривому Розі – ні?», «Чому директори КП «Швидкісний трамвай» й «Міський тролейбус» не хочуть брати на себе відповідальність й модернізувати застарілу систему транспорту Кривого Рогу?».

27 серпня всі охочі зможуть проінспектувати майбутню велодоріжку та оцінити її комфортність, а також стати учасниками акцій, які будуть проводитися у рамках кампанії «Транспорт для всіх». Нагадаємо, на попередній Критичній масі велосипедисти спробували зайти до тролейбусу й до станції швидкісного трамваю з велосипедами. У тролейбусі це вдалося, проте з чварами й історією про те, як попередню кондукторку звільнили з роботи саме за те, що впустила до тролейбусу велосипедиста. В метро ж з одного входу на станцію “Проспект Металургів” учасника акції пропустили, але змусили розбирати велосипед, з іншого входу на ту ж саму станцію навіть в розібраному вигляді велосипед проносити заборонили.

Цього разу організатори планують наочно продемонструвати «створені комфортні умови» у електротранспорті для людей з інвалідністю й батьків з дитячими візками.

Кампанію “Транспорт для всіх” здійснюють криворізькі ГО “ВЕЛОКРИВБАС” та “Ukrainian Bike Family” у межах проекту "Популяризація безпечного та сталого транспорту у Східній та Центральній Україні”. Проект реалізовується у Дніпропетровській, Запорізькій, Донецькій (підконтрольні Україні території) та Харківській областях за підтримки агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Координують проект ГО “Асоціація велосипедистів Києва” та PR-аѓенція “Bagels & Letters”.

 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Мнения пользователей

Опубликовано Гость в 26.08.2016 - 15:30.

Я был немного шокирован когда увидел, как инвалид попал в автобус с пандусом в Турции. Когда на остановке к автобусу подъехал инвалид в коляске, водитель наклонил пневматикой автобус, вышел из кабины, опустил пандус и помог инвалиду заехать в автобус.

Опубликовано Гость в 26.08.2016 - 20:43.

Я не пойму зачем с великом лезть в трамвай или траллик? Неужели влом проехать по городу? Блин у нас средняя дистанция на работу 10-15 км для большей части народу... =\

Опубликовано Гость в 27.08.2016 - 6:06.

А если что то поламлось? Спустилось клёсо?

Опубликовано Гость в 27.08.2016 - 13:31.

А на скутере колесо спустило, его тоже в тралик или скоростной переть? Пипец, полный маразм и детсад!

Опубликовано Гость в 27.08.2016 - 9:52.

Я не думаю что любому будет приятно вытирать колеса велосипеда.Дай волю тока.А если несколько велоспедов засунут. Ото про чехол правильно сказано.И нечего выдумывать.Поламался.....это редко....придется котить.Если часто ламается нахер такой велосипед.

Опубликовано Гость в 28.08.2016 - 12:51.

Бредятина! Я тоже свой мот хочу возить в тралике)

Добавить свое мнение

Содержимое этого поля является приватным и не будет отображаться публично.
5 + 9 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.

Куда пойти?

Кино
Премьера: 21.03.2019
Добро пожаловать в Акапулько
У дизайнера видеоигр Мэтта Буса есть только один шанс спасти свою карьеру - надо поех...
Кино
Премьера: 14.03.2019
Приключения Мии и белого льва
Девочка Мия и ее родители переезжают из туманного Лондона в жаркую Африку. В новой ст...
Кино
Премьера: 21.02.2019
Как приручить дракона 3: Скрытый мир
Новые приключения старых друзей -  Иккинга и Беззубика. Поселку, где драконы и викинг...
 
 
Loading...

Сообщить об ошибке

Если вы считаете, что выделенный текст содержит ошибку - сообщите об этом нам

Добавьте свое замечание, которое касается ошибки.
Закрыть