Чому мер Кривого Рогу Юрій Вілкул звернувся до Прем’єр-міністра України?

26.04.2019

Мер Кривого Рогу Юрій Вілкул звернувся до Прем’єр-міністра України та Фонду держмайна з вимогою забезпечити підготовку державної Теплоцентралі до опалювального сезону.

Про це повідомили у Відділі преси та інформації апарату Криворізької міськради та виконкому.

Завдяки плановій роботі підприємство «Криворіжтепломережа», що підпорядковується місту, увійшло в опалювальний період 2018/19 без проблем і вчасно розпочало поставку тепла в оселі жителів. На відміну від підконтрольного Фонду держмайна держпідприємства «Криворізька теплоцентраль», що фактично зірвало початок опалювального сезону.

Протягом 20 років Кривий Ріг систематично звертається до Кабміну та державних органів влади щодо передачі державної «Теплоцентралі» місту. Однак, позитивного результату досі немає. Навіть попри надане минулої осені Прем’єр-міністром Гройсманом доручення - повернути державні Теплоцентралі містам.

Більше того, на сьогодні немає і механізму реалізації виконання цього доручення. «Та ми ж з вами розуміємо, опалювальний сезон має розпочатися через півроку і криворіжці не повинні страждати від бездіяльності державних керівників. Тому, я 23 квітня направив звернення до Прем’єр-міністра України та виконуючого обов’язки голови Фонду держмайна з вимогою вжити невідкладних заходів з виконання планів підготовки їхнього підприємства до опалювального сезону. Лише з початку року – це вже трете моє звернення», - підкреслив Юрій Вілкул.

Міський голова зазначив, що містом ще у січні затверджені заходи щодо підготовки до нового опалювального сезону, у тому числі й враховані пропозиції державної теплоцентралі. «Ураховуючи зазначене, з метою своєчасного початку опалювального сезону 2019-2020 просимо здійснити контроль за виконанням  акціонерним товариством «Криворізька теплоцентраль» заходів з підготовки до роботи в осінньо-зимовий період», - йдеться у листах до прем’єр-міністра та ФДМ.

Нагадаємо, що 16 січня 2019 року Кабінет Міністрів прийняв нову постанову і затвердив перелік об'єктів, які підпадають цьогоріч під приватизацію. У цьому списку 5 державних теплоцентралей: Херсонська, Одеська, Криворізька, Дніпровська та Північно–Донецька. Більше того, НАК «Нафтогаз» України протягом тривалого часу - не зважаючи на самостійне управління Фондом держмайна цими підприємствами і призначення окремих керівників без погодження з містами, в яких розташовані Теплоцентралі - наполягав на наданні фінансової гарантії містами на погашення заборгованості, що виникла на держпідприємствах. Законом це суворо заборонено.

 

новини Кривий Ріг LIFE

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Мнения пользователей

Опубликовано леонид в 26.04.2019 - 18:12.

Нада не к премеру, а к новому президенту-нашему земляку обратиться!

Опубликовано Гость в 26.04.2019 - 19:06.

Это к тому, который уже давно стал киевлянином?
Ну-ну, обращайтесь, колхоз "Победа"…

Опубликовано Гость в 27.04.2019 - 2:11.

-Я ,вам, ничего не должен!! Гройсман...

Добавить свое мнение

Содержимое этого поля является приватным и не будет отображаться публично.
9 + 5 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.

Куда пойти?

Кино
Премьера: 10.10.2019
Захар Беркут
1241. Монгольская орда во главе с ханом Бурундой движется на запад, истребляя все на своем...
Кино
Премьера: 03.10.2019
Йети
Знакомьтесь с новым героем от волшебников DreamWorks! Забавный Йети, должнен пройти множес...
Кино
Премьера: 29.10.2019
Неудержимый Элвис
В 1968 году Элвис Пресли появился на NBC с '68 Comeback Special, в котором король ро...

Последние новости

 
 

Сообщить об ошибке

Если вы считаете, что выделенный текст содержит ошибку - сообщите об этом нам

Добавьте свое замечание, которое касается ошибки.
Закрыть