Чому школярам треба робити щеплення - нагадує Управління охорони здоров'я

06.09.2019

Закінчився перший навчальний тиждень. Деякі батьки досі несуть до школи обов'язкові медичні довідки.

Управління охорони здоров'я нагадує жителям Кривого Рогу, які саме документи потрібні й чому обов'язково своєвчасно робити щеплення.

Згідно вимог чинного законодавства, перед початком навчального року педіатр чи сімейний лікар після проведення дитині профілактичного огляду видає батькам необхідну для школи довідку (форма №086-1/о), в якій зазначає інформацію про стан здоров’я дитини та при потребі надає рекомендації відповідно до стану її здоров’я. Формою первинної облікової документації №086-1/о не передбачено висновку стосовно дозволу, або відмови зарахування дітей на будь-яку форму навчання.

Захворюваність населення міста на кір має спалаховий характер. Показники ураженості населення перевищували аналогічні по містам і області як у 2018 так і в поточному році. За 7 місяців 2019 року у місті захворіло 259 осіб (показник  захворюваності  – 68,42 на 100 тис. осіб), серед захворівших – 85 дітей (показник захворюваності – 126,19 на 100 тис осіб дитячого віку).

Осередки кору реєструються в організованих колективах (дитячі дошкільні заклади, загальноосвітні заклади). Незважаючи на проведення  з 2017 року додаткових заходів з імунізації дитячого населення проти кору, захворюваність продовжує бути високою та існує ризик масового поширення захворюваності на кір на території міста. Разом з тим у місті залишається велика кількість дітей, які пропустили планові щеплення в попередні роки.
Невакциновані з жодних причин діти, мають значний ризик інфікування та можуть стати джерелом інфекції в колективах і побуті.

 

Новини Кривой Рог LIFE
 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Мнения пользователей

Опубликовано Гость в 06.09.2019 - 14:01.

Не пойму в чём вопрос? Если человек не привитый то он заразит опять же не привитого!Логично?так вот в чём проблем?привитые могут спать спокойно!а не привитые тоже!!!не доказательств что прививки помогаю!!!а может прививки калечат!!!А Прививки деньги Ворам в карман Добавляют!!!ЭТ ТОЧНО!!!

Добавить свое мнение

Содержимое этого поля является приватным и не будет отображаться публично.
3 + 0 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.

Куда пойти?

Кино
Премьера: 06.01.2020
Адская Хоругвь, или Рождество Казацкое
Фильм-сказка для всей семьи о казаках, казацком роде, Рае  и Аде, Рождестве и нечисто...
Кино
Премьера: 21.01.2020
Jumanji: The Next Level (eng)
The gang is back but the game has changed. As they return to Jumanji to rescue one of thei...
Кино
Премьера: 16.01.2020
Мои мысли тихие
Потерпев множество неудач в работе и личной жизни, молодой звукорежиссер Вадим получает ша...
 

Сообщить об ошибке

Если вы считаете, что выделенный текст содержит ошибку - сообщите об этом нам

Добавьте свое замечание, которое касается ошибки.
Закрыть