Для 39% споживачів комунальної "Криворіжтепломережі" буде покращено якість надання послуги централізованого теплопостачання

22.10.2019

У Кривому Розі презентували 1 етап модернізації системи теплопостачання.

Про це повідомили в управлінні преси та внутрішньої політики виконкому міськради.

У Кривому Розі, в рамках співпраці з Європейським інвестиційним банком (ЄІБ), відбулась презентація плану реалізації проекту «Модернізація системи тепло-постачання міста Кривого Рогу (І етап)».

 

«Реалізація такого проекту забезпечить надійне теплопостачання важливих об'єктів соціальної інфраструктури міста: лікарень, шкіл, дитячих садків. Оптимізація та модернізація систем теплопостачання вкрай важлива, і ми можемо реалізувати це лише у співпраці з Європейським інвестиційним банком»,- зазначив міський голова Юрій Вілкул.

Вже дев’ять років Кривий Ріг співпрацює з ЄІБ у напрямку впровадження проектів з модернізації системи теплопостачання міста. За цей час компанією Ramboll було розроблено техніко-економічне обґрунтування проекту «Модернізація системи теплопостачання міста (І етап)». З початку 2019 року місто активно співпрацює з технічними консультантами компанії EQO NIXUS в питаннях підготовки необхідної документації для укладання договорів.