Экс-працівниці притулку для тварин: Чиновники продемонстрували вершини лицемірства, пихатості, брехні та підступності (фото)

03.12.2019

Дві провідні працівниці Ірина Іващенко та Олена Корж КП «Центр поводження з тваринами» пішли з роботи. У своєму прощальному пості в соцмережі вони подякували усім небайдужим людям, які співпрацювали з ними та пояснили причину звільнення.

«Дякуємо тим, хто долучився до цькування нас особисто та нашої роботи. Це було смішно. Трохи незвично. Іноді гидко. З вашою допомогою ми зазирнули в задзеркалля. Зазирнули та відсахнулися. Наш Центр був місцем для творчості, прозорої та чесної співпраці величезної кількості прекрасних людей. Ваш Центр - … Але велика дяка за науку. Насолоджуйтесь.

Дякуємо працівникам різних департаментів, установ, т.і. Були серед вас люди, які щиро переживали за становлення Центру, допомагали, як могли, словом та ділом. Про інших і писати не хочеться. Вони продемонстрували вершини лицемірства, пихатості, брехні та підступності. Мабуть, тільки такі люди можуть утриматись на керівних посадах. Співчуваємо.

Ми пішли з Центру, бо ніколи не «перестанемо бути активістами та зоозахисниками», ніколи не «станемо посадовими особами», не зможемо «включати режим «стерви»… Це не наш шлях.

На жаль, зараз співпраця з КП « ЦЕНТР ПОВОДЖЕННЯ З ТВАРИНАМИ» Криворізької міської ради була б для нас ганебною. А для нас важлива наша репутація!

Але, як невиправні оптимісти, ми віримо, що все минеться і ми скоро побачимо , як нове керівництво Центру нарешті перестане «юзати» перший конверт і відкриє другий» - пояснюють вони.

 

новини Кривий Ріг LIFE

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Мнения пользователей

Добавить свое мнение

Содержимое этого поля является приватным и не будет отображаться публично.
4 + 1 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.

Куда пойти?

Кино
Премьера: 13.02.2020
Ёж Соник
Культовый суперскоростной ёж Соник на большом экране!  Анимационный герой попадает в...
Кино
Премьера: 18.02.2020
1917 (еng)
Two young British soldiers during the First World War are given an impossible mission: del...
Кино
Премьера: 27.02.2020
Порко Россо
«Порко Россо» - самый взрослый, довольно печальный и, по мнению многих кинок...

Последние новости

 

Сообщить об ошибке

Если вы считаете, что выделенный текст содержит ошибку - сообщите об этом нам

Добавьте свое замечание, которое касается ошибки.
Закрыть