ФК "Кривбас" відсторонив від роботи тренера ймовірно причетного до матчів в "ДНР"

20.09.2021

Футбольний клуб Кривбас заявив, що тимчасово відсторонив від роботи тренера академії клубу Станіслава Дьяченка. Причина – ймовірна його причетність до матчів на окупованих територіях в чемпіонаті так званого "ДНР".У серпні Кривбас запросив на роботу тренером академії Станіслава Дьяченка. До цього спеціаліст працював в клубній академії Шахтаря в Києві два роки.

Вже після призначення в соцмережах та ЗМІ з'явилася інформація, що Дьяченко бав участь у матчах на території тимчасово окупованого Донецька.

Спочатку в Кривбасі заявили, що ця інформація не відповідає дійсності, і назвали це провокацією як проти Дьяченка, так і самого клубу.

"Проти нього зараз розкручується інформаційна кампанія, яка дискредитує не тільки його ім’я, а й репутацію ФК Кривбас. Поширюється інформація про те, що Станіслав Дьяченко нібито виступав за збірну так званої "ДНР". Тому клуб вважає за необхідне заявити наступне. Станіслав Дьяченко не присутній у списках "Миротворця" або в розшуку за злочини проти української держави. Він ніколи не виступав у складі збірної так званої "ДНР". Українська асоціація футболу не позбавляла його тренерської ліцензії, а КДК УАФ не вносив Станіслава до списку гравців, які були дискваліфіковані за запитом СБУ. Врешті решт він зробив свій вибір і живе на території України, працює в структурі українського футбольного клубу і є частиною дружної родини ФК "Кривбас", – йшлося в заяві від 14 вересня.

Натомість депутат Криворізької міської ради Микола Колесник опублікував відео та фото за участі Дьяченка в матчах так званої команди Побєда. Матчі цієї команди в окупованому Донецьку відвідували й керівники окупаційної влади.

Нові факти змусили Кривбас виступити з новою заявою. Там вирішили ще раз провести розслідування, але цього разу в клубі звернулися до правоохоронних органів з проханням перевірити Станіслава Дьяченка щодо можливих протиправних дій проти держави та порушення ним чинного законодавства. На час розслідування в Кривбасі вирішили відсторонити Дьяченка від роботи.

Автор:
Ігор Саджениця

Джерело https://sport.24tv.ua/krivbas-vidstoroniv-vid-roboti-trenera-yakogo-pido...

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Мнения пользователей

Опубликовано Гость в 20.09.2021 - 12:05.

А я работаю на еврейскую , российкую и американскую, разведку , поэтому на Украине охвициально не собираюсь работать, на полторы ставки ещё собираюсь устроиться для ДНР и ЛНР и налоги не плачу, тем более обещают пенсии не платить на Украине.

Опубликовано Гость в 20.09.2021 - 13:23.

Касап,водки нет!иди домой!
Ломать страну, не строить,сепарня катитесь в даунонариковую(ДНР) гетто,вам нельзя быть в цивилизованной стране,катитесь в рашу свою и хлебайте бояру! Вы мусор в стране,потомки шариковых ..

Опубликовано Гость в 20.09.2021 - 13:28.

ЛикероНариковая и даунонариковая "решпублики",там тупое чмо и быдло,нормальные оттуда ушли,а предатели пусть са сут,идиоты сепарские,вы,никому не нужны!!!

Добавить свое мнение

Содержимое этого поля является приватным и не будет отображаться публично.
9 + 10 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.

Куда пойти?

Кино
Премьера: 27.10.2021
Двойная жизнь Вероники
В мире есть две очень похожие девушки с одинаковым именем. В Польше живет Вероника, у кото...
Кино
Премьера: 08.10.2021
Фільми в  ПК «ІНГУЛЕЦЬ»
КІНОТЕАТР ПК «ІНГУЛЕЦЬ» Плануйте вихідні разом з нами! Телефон каси ПК...
Кино
Премьера: 19.08.2021
Гулливер возвращается
Гулливер получает письмо с просьбой о помощи и немедленно отправляется в Лилипутию. Неожид...

 

Сообщить об ошибке

Если вы считаете, что выделенный текст содержит ошибку - сообщите об этом нам

Добавьте свое замечание, которое касается ошибки.
Закрыть