Громадський рух «За чесні вибори!» та Комітет виборців України обмінюватимуться інформацією щодо перебігу виборчої кампанії

11.09.2012

Як зазначив координатор громадського руху «За чесні вибори!» Олексій Лазько, таке співробітництво дозволить отримувати й доносити до виборців повну картину того, що відбувається у зв’язку з проведенням виборів.

«Рух «За чесні вибори» об’єднує широке коло громадських організацій, які відстоюють принципи відкритого доступу до інформації про виборчий процес для його об'єктивної оцінки виборцями. Для цього ми залучаємо громадські організації, що підтримують наші принципи та приєдналися до руху «За чесні вибори», ми залучаємо громадян, які за допомогою нашої телефонної гарячої лінії та Інтернет-сайту можуть безпосередньо повідомляти інформацію та отримувати консультації. Співпраця  з  найавторитетнішою організацією у сфері виборів – Комітетом виборців України, який з 1994 року спостерігає за виборами, дозволяє створити повну та об’єктивну картину про перебіг кампанії. Згідно принципам, задекларованим рухом «За чесні вибори!», ми будемо повідомляти цю інформацію виборцям, а також разом аналізувати перебіг подій, пов’язаних із виборами», – зазначив Олексій Лазько.

Виконавчий директор Дніпропетровського обласного відділення ВГО «Комітет виборців України» Станіслав Жолудєв зазначив, що саме активність громадськості є важливим фактором контролю за законністю ведення виборчих кампаній кандидатами та партіями.

«Об’єднання неполітичних, неурядових і непартійних громадських організацій заради контролю за законністю виборчої кампанії є свідченням нового рівня громадської свідомості. Ми маємо спільні із рухом «За чесні вибори!» цілі – забезпечення принципів демократії, законності у такий специфічний період, як вибори. Забезпечити це можливо лише підвищуючи виборчу культуру та обізнаність громадян. Комітет виборців України веде програми довготермінового спостереження за виборчою кампанією. У кожному окрузі є спостерігачі від КВУ, які відстежують виборчу ситуацію, дії кандидатів, організацію роботи виборчих комісій. Обмін інформацією та співпраця із рухом «За чесні вибори!», спільна просвітницька робота створюють більше можливостей для донесення виборцям інформації, яка дозволить їм зробити власний свідомий вибір», - зазначив Олексій Жолудєв.

Довідка:

Всеукраїнська громадська організація "Комітет Виборців України" (КВУ) – незалежна громадська організація, нейтральна до політичних партій та виборчих блоків. КВУ діє на засадах добровільності, рівності своїх членів, самоуправління, законності і гласності. Дата створення КВУ - 20 лютого 1994 року. Місія КВУ - Активізація громадян до участі в управлінні державою та реалізації їх конституційних прав. Метою діяльності організації є не лише допомога конкретним людям у вирішенні їх конкретних питань, а й ініціювання інституційних змін, які могли б наблизити українське суспільство до демократичних стандартів.

Громадський рух «За чесні вибори!» – це  об'єднання громадських неполітичних, непартійних, неурядових організацій заради забезпечення відкритого доступу до повної та об'єктивної інформації про хід виборчого процесу депутатів до Верховної Ради України. Ми не співпрацюємо з тими моніторинговими громадськими організаціями, які з’явились останнім часом і односторонньо фіксують порушення, пов'язані з виборчим процесом та політизують суспільну оцінку виборів, таким чином, граючи на руку тій чи іншій політичній силі. Громадський рух «За чесні вибори!» для забезпечення громадського контролю за перебігом виборчої кампанії з 10 вересня започаткує «Гарячу лінію»  +38(056) 745-15-47, та з 7 вересня вестиме також інформування виборців за допомогою інтернет-сайту www.chesnivibori.org.ua

 

 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Мнения пользователей

Добавить свое мнение

Содержимое этого поля является приватным и не будет отображаться публично.
4 + 10 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.

Куда пойти?

Кино
Премьера: 28.05.2019
Avengers: Endgame (eng)
The grave course of events set in motion by Thanos that wiped out half the universe and fr...
Кино
Премьера: 01.06.2019
Финал Лиги Чемпионов - 2019 ("Тоттенхэм" и "Ливерпуль")
Смотри финал самого престижного клубного турнира Европы на гигантском экране!...
Кино
Премьера: 09.05.2019
Покемон Детектив Пикачу
Фильм начинается с загадочного исчезновения частного детектива Гарри Гудмана. После этог...
 
 
Loading...

Сообщить об ошибке

Если вы считаете, что выделенный текст содержит ошибку - сообщите об этом нам

Добавьте свое замечание, которое касается ошибки.
Закрыть