Канікули у Музеї Михайла Мармера (фото)

07.06.2018

Для кожної дитини літні канікули – це пора нових емоцій, вражень та подій, які вона з перших днів сезону отримує у пришкільному літньому таборі.

Тому не дивно, що криворізькі педагоги й вихователі почали готуватися до цього завчасно, забезпечуючи комфортні умови, плануючи заходи й відвідування інтерактивних закладів для пізнання учнями навколишнього світу у вільний від навчання період.

До Музею культури єврейського народу та історії Голокосту «Музей Михайла Мармера» місцеві вчителі почали записувати юних відвідувачів ще з перших днів весни, аби з початком канікул мати можливість познайомити вихованців із юдейськими традиціями, та стати учасниками інтерактивних воркшопів й тренінгів. Такий підхід до організації відвідування Музею Михайла Мармера дуже правильний, оскільки його популярність в Кривому Розі така велика, що якщо не подбати про запис на екскурсію або заняття своєчасно, – навряд чи вони зможуть відбутися. Багато шкіл стали практикувати своєрідне «бронювання» на кілька канікулярних днів. Наприклад, педагоги загальноосвітньої школи № 60 «закріпили» за собою право на відвідування чотирьох днів. Також привабливим в роботі музею є його зручне розташування з гарною транспортною розв’язкою, та безкоштовний вхід.

Відкриття літнього сезону навчальних програм для школярів та студентів Криворіжжя в Музеї Михайла Мармера відбулося 4 червня.

Першими учасниками інтерактивного заняття стали загони учнів 6-х класів пришкільного табору Криворізької загальноосвітньої школи № 60. Сьогодні з впевненістю можна стверджувати, що літо для них почалося з користю, адже під час воркшопу школярі зрозуміли причини нетолерантного відношення між народами у світі, та спільними зусиллями сформували правила, які в майбутньому допоможуть їм зберегти мир та взаємоповагу між представниками різних націй.