Капітальний ремонт лікарні №10 виконано на 60% (фото)

02.08.2019

Мер Юрій Вілкул провів робочу нараду з ходу ремонтних робіт у лікарні № 10, Довгинцівського району. Це - один з великих об'єктів сфери медицини 2019 року. Зараз будівельники і монтажники перейшли до другого етапу робіт.

Про це повідомили у відділі преси та інформації Криворізької міськради та виконкому.

На сьогодні вже на сто відсотків виконані покрівельні роботи, встановлені енергозберігаючі вікна, проведена заміна системи опалення на нову, також оновлена система водопостачання та каналізації.

«Ми використовуємо лише сучасні, якісні матеріали. Роботи ведуться під ретельним контролем авторського і технагляду. Вже на 60 % закінчено оздоблення приміщень, на 40% - фасадні роботи. Визначилися із кольором будівлі, вона буде дуже яскрава. Переходимо до утеплення фасаду, вже зроблено більше 10% цієї роботи. Це не тільки термомодернізація, зменшення тепловтрат, а й комфорт персоналу лікарні та пацієнтів», - поінформувала головний інженер підприємства-підрядника Леся Жмурко.

Всі роботи на об'єкті ведуться відповідно до графіка. У ході наради мер поставив завдання провести ревізію комплектації лікарні обладнанням з тим, щоб закупити необхідне нове й продумати питання щодо благоустрою прилеглої території.

"У лютому ми розпочали ремонт, сьогодні вже завершили перший етап і перейшли до другого. Жителі Довгинцівського району отримають нову сучасну лікарню з якісним обслуговуванням і комфортними умовами. Я дав доручення обов'язково провести асфальтування території лікарні, передбачити місця для паркування транспорту, поставити лавочки для відвідувачів», - сказав Юрій Вілкул.

10 лікарня розрахована на обслуговування понад 50 тисяч дорослих і дітей. На капремонт лікарні з міського бюджету виділено 33 млн.грн.

Також, у стаціонарному корпусі лікарні ГІЗ проводить ремонт приміщень під травмотологічне відділення.
Довідково: У Кривому Розі в 2019 році на реконструкцію і капремонти медзакладів вторинного рівня з міського бюджету планують направити понад 100 млн.грн. На сьогодні, крім лікарні № 10, йдуть ремонти лікарень № 8, 2, а також інфекційної. На липневій сесії додаткові кошти були виділені на ремонти покрівель лікарень №7, 4.