Кожний мешканець Кривого Рогу може зателефонувати на Урядову «гарячу лінію»

11.03.2011

Урядова телефонна «гаряча лінія» 0-800-507-309 – телефонний  центр спілкування Уряду з громадянами, що дозволяє їм оперативно отримувати інформацію від органів виконавчої влади.       

Звернутися на урядову«гарячу лінію» може кожний громадянин. Крім того, приймаються заяви, пропозиції, скарги від представників підприємств, установ та організацій, суб’єктів підприємницької діяльності.

Усі заяви, які надходять на «гарячу лінію», приймають фахівці Урядового контактного центру. Заяви невідкладно надсилають органам виконавчої влади, які розглядають звернення та надають заявникам письмові відповіді, згідно зі своєю компетенцією.

Зверніть увагу! Реєструються та розглядаються лише ті звернення, які стосуються компетенції органів виконавчої влади.   

«Гаряча лінія» працює з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 21:00 години, в суботу з 8:00 до 19:00 години, неділя та святкові дні вихідні.

Зателефонувавши на урядову «гарячу лінію» 0-800-507-309,потрібно повідомити своє прізвище, ім'я, по батькові, місце проживання і адресу, контактний телефон та чітко викласти суть порушеного питання (скарги, зауваження, пропозиції тощо).

Звернення, які не потребують додаткового вивчення, розглядаються протягом 5 днів, а ті, що потребують додаткового вивчення – протягом 15 днів після їх надходження. У разі, коли орган виконавчої влади з об’єктивних причин прийняв рішення щодо продовження строку розгляду звернення, він інформує про це заявника в установленому порядку. При цьому загальний строк вирішення питань, порушених у зверненні, та надання відповіді заявнику, не може перевищувати 30 днів. Заявник  також має можливість дізнатися про хід розгляду свого звернення. Для цього потрібно зателефонувати на урядову «гарячу лінію»  0-800-507-309 таназвати індивідуальний номер свого звернення, який раніше був наданий фахівцем Центру.

Відповідь заявник отримує від органу виконавчої влади у письмовому вигляді на зазначену ним адресу. Якщо відповідь з якихось причин не задовольнила заявника, він має можливість повторно зателефонувати на урядову «гарячу лінію», повідомити номер свого звернення та зареєструвати повторне звернення, яке буде розглянуте в установленому порядку.

Дзвінки зі стаціонарних телефонів у межах України –безкоштовні, дзвінки з мобільних телефонів абоненти оплачують відповідно до тарифів оператора мобільного зв’язку.

 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Мнения пользователей

Опубликовано Гость в 23.09.2011 - 23:19.

Вас выслухають и пошлють на три буквы.Колы прокуроры и судди бандота - урюкы

Добавить свое мнение

Содержимое этого поля является приватным и не будет отображаться публично.
8 + 8 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.

Куда пойти?

Кино
Премьера: 12.09.2019
Мошенницы с Уолл-стрит
Они - яркие, сексуальные и очень амбициозные. Они - танцовщицы элитного стрип-клуба Нью-Йо...
Кино
Премьера: 19.09.2019
К звездам
Армійський інженер розшукує у космосі свого батька,  що зник 20 років тому під час мі...
Кино
Премьера: 12.09.2019
Комната желаний
Мэтт и Кейт покупают изолированный дом, где они обнаруживают странную комнату, которая дае...
 
 

Сообщить об ошибке

Если вы считаете, что выделенный текст содержит ошибку - сообщите об этом нам

Добавьте свое замечание, которое касается ошибки.
Закрыть