Кривий Ріг отримав ще 7 нових тролейбусів в рамках спільного проєкту з ЄБРР (фото)

12.08.2020

Кривий Ріг отримав ще 7 нових комфортабельних тролейбусів в рамках спільного проєкту з Європейським банком реконструкції та розвитку.

Про це повідомили у міському управлінні преси та внутрішньої політики.

З 54 законтрактованих машин місто вже отримало 50. Нові машини електротранспорту сьогодні, 12 серпня, вийшли на лінії. Два тролейбуси працюватимуть на маршруті №3 «вул. Дніпровське шосе (депо №2) – пл. Толстого)», 5 – на маршруті №20 «пл. Визволення - ст. Кривий Ріг – Головний».

Нові маршрути покращать транспортне сполучення північної частини міста з центральною його частиною та дозволять скоротити інтервал руху.

Під час запуску нової техніки на міські маршрути міський голова Юрій Вілкул зазначив:

«Наше завдання - ефективно розвивати муніципальний транспорт, поліпшувати умови пасажирських перевезень, робити наше місто більш комфортним для мешканців та гостей. Для якісного надання транспортних послуг криворіжцям, ми подовжили тролейбусний маршрут №3 «вул. Дніпровське шосе (депо №2) – ст. Рокувата» від станції Рокувата до площі Толстого. Відсьогодні на маршруті будуть додатково працювати ще 2 нових тролейбуси, що скоротить інтервал між машинами до 15 хвилин, а з урахуванням маршруту №23 «пл. Визволення – пл. Толстого» інтервал руху складатиме 7 хвилин. Крім того, салони нових тролейбусів більш зручні та комфортні для пасажирів та водіїв».

Також відсьогодні буде подовжений тролейбусний маршрут №14 «вул. Заводська (КЗГО) – ст. ШТ «Електрозаводська» по вулиці Коломийцевській до ТОВ «Виробниче підприємство «Переробник», де знаходяться промислові підприємства міста. На цьому маршруті додатково працюватиме ще один тролейбус, що скоротить інтервал руху до 30 хвилин.

На тролейбусному маршруті №20 «пл. Визволення – ст. Кривий Ріг-Головний» буде замінено 5 одиниць рухомого складу на нові тролейбуси з низькою підлогою, що створить більш комфортні умови для пасажирів. Всі отримані машини пристосовані для перевезення осіб з обмеженими можливостями, є економічними та більш зручними для пасажирів.

 

Подписывайтесь на наш Telegram канал https://t.me/krlife_ua

 

новини Кривий Ріг LIFE

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Мнения пользователей

Добавить свое мнение

Содержимое этого поля является приватным и не будет отображаться публично.
5 + 5 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.

Куда пойти?

Кино
Премьера: 17.09.2020
Гренландия
Конец света неизбежен, к Земле мчится огромная комета. Единственное безопасное место...
Кино
Премьера: 24.09.2020
Тарас. Возвращение
Масштабная история о последних месяцах ссылки Тараса Шевченко в российской царской ар...
Кино
Премьера: 03.09.2020
Новые мутанты
Пять юных мутантов удерживают против их воли в изолированной больнице  для психи...
 
 

Сообщить об ошибке

Если вы считаете, что выделенный текст содержит ошибку - сообщите об этом нам

Добавьте свое замечание, которое касается ошибки.
Закрыть