Кривий Ріг традиційно вшановує героїв - воїнів-інтернаціоналістів (фото)

14.02.2020

15 лютого минає 31 річниця з дня виведення військ з Афганістану. Напередодні цієї дати міський голова Юрій Вілкул зустрівся з ветеранами та родинами воїнів-інтернаціоналістів, щоб вкотре висловити подяку за мужність і героїзм та вшанувати пам'ять тих, хто не повернувся з війни.

Про це повідомили в управлінні преси та внутрішньої політики виконкому міськради.

«Від імені всіх криворіжців я дякую вам за мужність і стійкість в боях. Велика шана сім’ям, які чекали своїх рідних і вірили на повернення живих та здорових. Ви є гарним прикладом для молодого покоління. Дякую за вашу небайдужість та активну участь у житті  міста. Хочу запевнити: ми ніколи не забудемо  тих, хто залишився на полях битв, хто не дожив до цього дня і щороку вшановуємо пам'ять  загиблих солдат», - зазначив міський голова Юрій Вілкул.

Місто постійно приділяє увагу соціальній підтримці воїнів-інтернаціоналістів та членів їх сімей. Програма соціального захисту на 2020 рік  у порівнянні з 2019 роком збільшена на 100 млн грн. Зокрема, на виплати воїнам-інтернаціоналістам у передбачено 15,4 млн гривень. Це одноразові виплати воїнам-інтернаціоналістам та членам сімей загиблих (померлих) учасників бойових дій і щомісячні виплати особам з інвалідністю та сім’ям загиблих (померлих). Також, збережений безкоштовний проїзд для пільгових категорій у муніципальному транспорті.

Міський голова побажав афганцям здоров'я, сили духу, миру і злагоди їх сім’ям та запросив взяти участь у мітингу у парку Ювілейний, який відбудеться 15 лютого об 11:00.