Кривий Рігзапрошує відвідати IndustrialFest - унікальну подію, що не має аналогів в Україні!

06.08.2018

Всіх гостей та мешканців Кривого Рогу запрошують на захід, що дозволить продемонструвати індустріальну велич "сталевого серця України" - фестиваль "Ніч індустріальної культури"IndustrialFest.

IndustrialFest відбудеться за підтримки міського голови Юрія Вілкула 8 вересня (субота) на території автомобільної парковки торговельного центру METROта триватиме з 18.00 до першої години ночі.

Головні організатори свята - виконком Криворізької міської ради та КП "Інститут розвитку міста Кривого Рогу". Генеральний партнер – Товариство з обмеженою відповідальністю "МЕТІНВЕСТ ХОЛДИНГ".

Цього року в рамках відзначення фестивалю "Ніч індустріальної культури" відбудуться одразу дві події:

07.09.2018 – проведення Міжнародного круглого столу "Крок від індустріального минулого до креативних індустрій"у конференційній залі виконкому Криворізької міської ради, основною метою якого є створення платформи для конструктивного діалогу щодо ролі туризму в розвитку міст як України, так і закордоном. У вищезазначеному заході візьмуть участь представники Асоціації "Європейського маршруту індустріальної спадщини (ERIH), представники із Польщі, Федеративної Республіки Німеччина, Представництва Європейського Союзу, департаменту туризму та курортів Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та інші.

08.09.2018 – відбудеться фестиваль "Ніч індустріальної культури у м. Кривому Розі" IndustrialFestна території автомобільної парковки торговельного центру "METRO".

Під час фестивалю будуть проходити різні пізнавально-розважальні заходи, виставки, майстер-класи, вікторини на індустріальну тематику, що дозволять повністю зануритись у неймовірний світ промислової індустрії Кривого Рогу, а музична програма супроводжуватиметься виступом популярних українських та криворізьких музикантів.

Крім того, буде проведено широку екскурсійну програму на промислові підприємства міста. Безкоштовні екскурсії будуть проходити 7-8 вересня 2018 року в різних куточках Кривого Рогу. Очікується, що буде можливість відвідати кар’єри щонайменше трьох гірничо-збагачувальних комбінатів (Інгулецький ГЗК, Південний ГЗК, Центральний ГЗК), копер шахти "Гігант-Глибока", музеї промислових підприємств, Бурщицький та Петровський відвали із запуском небесних ліхтариків.

Особливістю цьогорічного фестивалю станелокація "Парад професій", де проходитиме демонстрації відео в форматі 360 VR основних промислових професій та об’єктів Кривбасу. Завдяки вищезазначеній локації кожен відвідувач IndustrialFest зможе побувати на коксохімічному виробництві, спуститися до кар’єру чи відчути себе шахтарем.

Всі представлені локації на IndustrialFest допоможуть продемонструвати імідж багатогранного індустріального "Міста довжиною в життя", а для майбутнього покоління отримати багато корисної інформації для визначення своєї майбутньої професії.

Слідкуйте за інформацією на офіційній сторінці Industrial FEST "Ніч індустріальної культури у Кривому Розі" у соціальній мережі фейсбук за посиланням: https://www.facebook.com/IndustrialfestKR/

 

 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Мнения пользователей

Добавить свое мнение

Содержимое этого поля является приватным и не будет отображаться публично.
4 + 15 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.

Куда пойти?

Кино
Премьера: 28.02.2019
Свингеры 2
Успешный предприниматель Игорь утратил мужскую силу, а его жена Илона ищет любые возм...
Кино
Премьера: 14.03.2019
Приключения Мии и белого льва
Девочка Мия и ее родители переезжают из туманного Лондона в жаркую Африку. В новой ст...
Кино
Премьера: 22.03.2019
Квалификация Евро. Португалия - Украина
Первый матч квалификации к Чемпионату Европы 2020. Португалия против Украины
 
 
Loading...

Сообщить об ошибке

Если вы считаете, что выделенный текст содержит ошибку - сообщите об этом нам

Добавьте свое замечание, которое касается ошибки.
Закрыть