Криворіжанка намагалася обдурити державу майже на 35000 гривень, - прокуратура

03.03.2021

Криворізькою місцевою прокуратурою №2 скеровано обвинувальний акт відносно раніше не судимої мешканки Кривого Рогу за ч.1 ст.190 КК Ук. («Шахрайство»).


Так, громадянка перебуваючи в приміщенні Управління праці та соціального захисту населення Покровської районної у місті Кривий Ріг ради з метою реалізації умислу направленого на заволодіння належними державі грошовими коштами у вигляді державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, шляхом обману, переслідуючи корисливу мету, подала декларацію про доходи та майновий стан осіб, які звернулися за призначенням усіх видів соціальної допомоги за період з 01.07.2020 по 01.02.2021, форма якої, затверджена Наказом Міністерства праці та соціальної політики України від 13.02.2009  №58, в яку умисно внесла інформацію, про те що нею, та її членами родини жодного майна не було придбано та продано у звітному періоді, оскільки розуміла про те, що у разі зазначення дійсної інформації, їй може бути відмовлено у наданні вказаної допомоги.

 З метою шахрайського заволодіння державними коштами у вигляді соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, громадянка достовірно знаючи про те, що її сім’я отримала дохід від продажу автомобілю, відповідно до договору купівлі – продажу транспортного засобу, не вказала зазначену інформацію в декларації.

За результатом розгляду поданих громадянкою документів, що містять недостовірну інформацію, Управлінням праці та соціального захисту населення Покровської районної у місті Кривий Ріг ради  прийнято рішення про призначення допомоги.

Внаслідок зазначених умисних дій, в порушення ст. 10 Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2003 № 250 та відповідно до частини 352 Про затвердження Порядку призначення і виплати державної допомоги сім'ям з дітьми, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2001 року №1751, незаконно, шахрайським шляхом, отримала за рахунок коштів державного бюджету допомогу на загальну суму 34085,99 гривень.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальном упокаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлен ообвинувальним вироком суду.

 

Подписывайтесь на наш Telegram канал https://t.me/krlife_ua

новости Кривой Рог LIFE

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Мнения пользователей

Опубликовано Гость в 03.03.2021 - 12:20.

Бородатую бабушку кАломойшу ,когда за воровство посадите????

Опубликовано Гость в 03.03.2021 - 12:37.

Видайте 73м відсоткам молотки, хай луплять себе в голову. Оце і буде реформа.
ждем официального запроса США на выдачу этого Гнилого Поца Бени, потом можно говорить про реформы.....

Добавить свое мнение

Содержимое этого поля является приватным и не будет отображаться публично.
4 + 10 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.

Куда пойти?

Кино
Премьера: 22.04.2021
Что скрывает вода
Мать-одиночка встречает 16-летнюю дочь Либи после летнего лагеря, и обе отправляются в лес...
Кино
Премьера: 21.04.2021
Гробовщик
Бернардо владеет похоронным бюро, которое находится рядом с его домом. Однажды его приёмна...
Кино
Премьера: 15.04.2021
Семейка Крудс: Новая эра
Такие харизматичные герои, как члены клана Крудсов, просто не в силах усидеть на месте и с...

 

Сообщить об ошибке

Если вы считаете, что выделенный текст содержит ошибку - сообщите об этом нам

Добавьте свое замечание, которое касается ошибки.
Закрыть