«Криворізька теплоцентраль» закликає активістів слідкувати за несумлінними сусідами

25.11.2016

Державне підприємство «Криворізька теплоцентраль» продовжує боротьбу с боржниками та пропонує небайдужим та соціально активним громадянам приєднуватись.

Про це ДП закликає на своєму офіційному сайті.

Кампанія «Боржники міста» спрямована на оприлюднення детальної інформації щодо заборгованості мешканців міста, зокрема житлово-експлуатаційних організацій, які обслуговують багатоквартирні будинки. Завдяки їй мешканці будинків-боржників будуть володіти ситуацією щодо несумлінних сусідів і зможуть контролювати роботу керівників ЖБК. ДП «Криворізька теплоцентраль» пропонує відповідальним громадянам координувати зусилля для роботи з боржниками та належного виконання ЖЕО обов‘язків з централізованого опалення та гарячого водопостачання для своїх мешканців.

Загалом ДП «Криворізька теплоцентраль» надає теплову енергію 2012 житловим будинкам міста, 219 житловим організаціям різних форм власності.

З 1 липня 2014 року теплопостачальні підприємства визначені виконавцем послуг з централізованого опалення та гарячого водопостачання. Такі зміни в роботі галузі житлово-комунального господарства відбулися після набрання чинності Законом України «Про внесення змін до деяких законів України, щодо удосконалення розрахунків за енергоносії» від 10.04.2014 року.

У м. Кривому Розі ряд житлових організацій різних форм власності визначили себе як колективний споживач. Тобто вони виявили бажання самостійно або за участю управителів надавати мешканцям послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання без участі ДП «Криворізька теплоцентраль».

Накопичення боргів унеможливлює нормальне функціонування підприємства, оскільки в такій ситуації неможливо своєчасно розраховуватися за енергоносії, які є важливою складовою для роботи технологічного обладнання.

ДП «Криворізька теплоцентраль» наполягає на терміновому погашенні заборгованості мешканців міста та житлових організацій за спожиті послуги. Ми готові до конструктивного діалогу аби запобігти стягненням в судовому порядку і вимушеному відключення нашого підприємства від газо-, електро- та водопостачання, що призведе до припинення теплопостачання усім мешканцям міста, а не лише будинкам-боржникам.

З пропозиціями щодо укладення договорів реструктуризації звертайтеся 409-91-09, 409-93-07, 409-96-41, 409-95-43, 409-96-12.

 

 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Мнения пользователей

Опубликовано Любовь, ..Ю.Гость в 25.11.2016 - 18:15.

Специально сталкивают лбами? К чему такие призывы? Пусть еще больше поднимут тарифы,и тогда все"соседи" будут "ДРУЖИТЬ" против теплоцентрали!!!

Опубликовано Гость в 25.11.2016 - 18:23.
Опубликовано Гость в 25.11.2016 - 19:46.

А чо, майданутые откликнуться, эта публика на всё готова!! Нагадили, а теперь все разхлёбываем!

Опубликовано Гость в 25.11.2016 - 23:17.

Неужели и до российских прерий майдан добрался без телевизора/интернета?

Добавить свое мнение

Содержимое этого поля является приватным и не будет отображаться публично.
5 + 12 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.

Куда пойти?

Кино
Премьера: 10.05.2018
Терминал
История двух наёмных убийц, берущихся выполнить смертельно опасное задание, за которо...
Кино
Премьера: 03.05.2018
status_update_-_multiplex.png
Мы оцениваем друг друга по количеству подписчиков и гоняемся за лайками, чт...
Кино
Премьера: 17.05.2018
Дэдпул 2
Продолжение истории о ненормальном, невыносимом и неубиваемом Дэдпуле, разрушающ...
 
Loading...

Сообщить об ошибке

Если вы считаете, что выделенный текст содержит ошибку - сообщите об этом нам

Добавьте свое замечание, которое касается ошибки.
Закрыть