Криворізьки батьки: Не зачиняйте дитячу лікарню №2 та залиште стаціонар!

07.08.2019

У соцмережі батьки 31 130 пацієнтів (з них 30% - ромського населення) та 5 сельських районів (Радушанського, Апостоловського, Красінського, Криворізького, Веселівського) звернулись до депутатів та чиновників усіх рівнів з проханням звернути увагу на реорганізацію КНП «Криворізька міська дитяча лікарня 2» Криворізької міської ради– тобто закриття 40 ліжок педіатричного відділення лікарні.

Анна Кошарная зазначає: «Наша влада мотивує це тим, що створені госпітальні округи, і буде залишені 8 міська лікарня та 4 міська дитяча лікарня, які знаходяться на відстані понад 50 км, де буде надана медична допомога наших дітям. Коли дитина захворіла, неможливо терміново на такій відстані надати своєчасно допомога. На базі лікарні знаходиться фізіотерапевтичне відділення, лабораторія та бактеріологічна лабораторія, рентген кабінет, масажисти, та 100% укомплектована консультативно діагностичний центр (профільні лікарі). За липень місяць цього року до лікарні госпіталізовані діти, у яких було діагностовано пневмонії та плеврити. Чи зможе 4 дитяча лікарня та 8 міська лікарня в період карантинного режиму (грип і т.д.) прийняти такий масовий наплив пацієнтів? У зв'язку з реорганізацією (закриттям) стаціонару постраждають не тільки пацієнти, а також працівники даної лікарні, які залишаться без роботи. На базі лікарні знаходяться діти, які залишилися без батьківської опіки. При закритті лікарні подальша доля цих дітей не відома.

Влада закриття дитячої лікарні мотивує недостатніми фінансовими ресурсами для утримання лікарні. Протягом багатьох років матеріальна база лікарні поліпшується тільки за рахунок волонтерів: придбання меблів, поточні ремонти, ремонти обладнання, утримання дітей без батьківської опіки. Тому звертаємося за допомогою по вирішенню питання залишити стаціонар дитячої лікарні. З повагою батьки».

 

новини Кривий Ріг LIFE

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Мнения пользователей

Добавить свое мнение

Содержимое этого поля является приватным и не будет отображаться публично.
14 + 1 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.

Куда пойти?

Кино
Премьера: 09.01.2020
Гламурный бизнес
Две лучшие подруги ведут успешный бьюти-бизнес и отрываются на полную, шокируя окружающих,...
Кино
Премьера: 16.01.2020
Феи и тайна страны драконов
С тех пор, как исчезли драконы, магия тоже стала исчезать.  Но когда солнечная фея Ма...
Кино
Премьера: 31.12.2019
Star Wars: Rise of Skywalker (eng)
The surviving Resistance faces the First Order once more in the final chapter of the Skywa...
 

Сообщить об ошибке

Если вы считаете, что выделенный текст содержит ошибку - сообщите об этом нам

Добавьте свое замечание, которое касается ошибки.
Закрыть