Міське господарство Кривого Рогу зазнало майже 2 млн грн збитку від «чорних металістів»

20.09.2019

У Кривому Розі болючою проблемою міського господарства залишаються факти крадіжок металевих виробів, кришок люків, демонтажу трубопроводів, дротів та інших матеріалів. Про це повідомили у відділі преси та інформації апарату Криворізької міськради та виконкому.

Масові пошкодження інфраструктури зв'язку та телекомунікацій призводять до того, що страждають важливі об'єкти, бізнес та криворіжці. З початку року внаслідок крадіжок кабелів телефонного зв’язку без зв’язку сьогодні залишаються більше 138 тис. абонентів. Також, через розкрадачів кабелю, тисячі городян залишилися без робочих ліфтів. З цієї причини зафіксовано більше 700 випадків припинення роботи ліфтів.

Крадіжка кришок каналізаційних люків набуває загрозливих масштабів. «Відкриті люки - це небезпека, яка може нести пряму загрозу здоров’ю і життю мешканців, особливо у нічний час. У таку пастку потрапляють і дорослі, але частіше діти. А все через те, що хтось на цьому робить бізнес: краде і продає кришки, не замислюючись про наслідки. Тільки протягом року було зафіксовано майже 200 фактів викрадення металевих кришок люків на суму 317 тис грн»,- зазначив директор департаменту розвитку інфраструктури міста Іван Карий.