Мама Зеленського Римма розповіла, що «з цими виборами почуває себе погано» (відео)

10.04.2019

Мама Зеленського Римма розповіла, що «з цими виборами почуває себе погано» та чому її син іде в президенти — журналіст проекту Hromadske.doc Колян Пастико напередодні другого туру виборів президента відправився на батьківщину лідера перегонів Володимира Зеленського — до Кривого Рогу.

 

 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Мнения пользователей

Опубликовано Гость в 09.04.2019 - 10:01.

я в шоке!значит он таки, да - наркоман?? Боже, кого мы выбираем?? В чем была бы проблема сдать анализы, если у тебя все ОК, хоть в 30 лабораторий?? зачем он эту тему сам поднял, зебил?
люди, схаменіться, воно хворе!!!
16% -
Армія Мова Віра!
30% -
пожрать, посрать,поржать.

Колун Зе претендует на самое большое разочарование укранцев за годы независимости.
директор - друг зелибобы
владелец - московский бизнесмен

клоун в баночку поссал)))

Опубликовано Гость в 09.04.2019 - 10:20.

- Владимир Александрович, какой приход вы посещаете?
- Никакой, я сам его ловлю.

Опубликовано Гость в 09.04.2019 - 15:49.

Умники дыбяльные аам мало крови при питухе Порошенка?!так в перёд рабсила ему нужна и далее!будете скотомРабом!питух порошенко своё отворовал!а вам дыбялам флаг в руки и барабан на шею в УДАВКУ С ХОЗ МЫЛОМ!!!видел клоунов но такие как вы просто ШИК!!!ЛОХОТРОНСКИЙ РАБ!!!

Опубликовано Гость в 10.04.2019 - 3:04.

АГА цэ точно !Сила в правді! а вто время пры правлении зеленского булоб всэ краще без шоколада! Підсумки якшоб був зеленский а внатуре був на квартале и на рассеи!в полон нэ попав!
1. Як « януковскый патріот України та сватов на рассеи» не довіряє Національному банкуи и кинематографу України . Ховає і зберігає гроші У ААА А ШО в офшорах, як і багато інших провладних ЛЖЕПАТРІОТІВ сватов рассейских .
2. Все доросле життя нэ працював,мечтав о 1секретаря на посадах маслякова и із и кинематографу зарплатами, став доларовим мільярдером.
3. Інвестиції в російську економіку и кинемотографию на виведені з України кошти і сприяння російської пропоганды влади
4. вербована Робота в проросійському уряді КВН маслякова на дуже хлібній посаді, куди чужого просто не пустили би
5. Під час Майдану переймався безпекою беркутівців, мав у них неабияку популярність, посадив в тюрми бійців АТО
6.сувався в президенти з дозволу кремлівської маріонетки Фірташа і Льовочкіна И ЙОГО ААА А ШО НЕ ТАК ЯХОНТОГО
7 Одностороннє перемир'я вовачка зеленский б нэ зробыв , коли у сепарів не вистачало сил пишов бы лично их косыть а гибртдной рации не поверил!
8.зато вован Злочинно недовго зреагував на обстріли з російської території у 2015, що дозволило знищити багато українських солдатів і техніки ядерным або тотальным ударом рассеян як в грузии и жовав бы не галстук а свои труселя под матюки гиви
9.НЭ абезпечив бы Гіркіну і його банді безперешкодний вихід із блокованого Слов'янська на Донецьк. Без цього ДНР би відбулась быстриш и аж по самый словиянськ!!!!.
10 НЭДомовленності із Путлеровцями про "зелений коридор" И УЖЭ ТРЫ ІловайськА, у якому НАИВНЫХ НЭ ВОЮЮЧИХ українських солдат розстріляли як у тирі БО НЭ ДОМОВЫЛЫСЯ С ЗЕЛЕНСКЫМ А ВООБЩЕ ЯКА РИЗНЫЦЯ ДОМО ЧИ НЕ! .
11 НИХТО И ДОСИ НЭ ЗНАЕ ЯК зеленский бы пид тыском нэ Вийшов із нормандського формату і нэ пішов на сепаратни иудни перемовини з Путіним через своїх иуд представників у Мінську.
12 Агента Кремля Медведчука жто зробив представником України у переговорній групі, довірив йому обмін полоненими АААА вовачка АААА.
13 Налагодив з російською окупаційною владою ТАК ЯК И ЯПОНЦИ потоки контрабандних поставок із окупованих територій, розкрадання бюджетніх коштів через «Укроборонпром» і «Ленінську кузню» ЛАЗАРЕНКО ФИРТАШ ЯНУКОВИЧ чиимы рукамы ААА?. Торгівля на крові у маскве кином сереаламы концертамы . зеленскый бы неПродаж авто «швидка допомога» та інших міністерству обороні по завищених цінах ,а знимав бы их у сереалаж.
14 Не розслідуються, а при зеленском бы быстро назначилы хто забезпечив виїзд до Росії затриманих виконавців розстрілу Небесної Сотні.
15 Профанація розслідувань злочинів минулої влади дозволила почуватись безкарними усім основним представникам режиму Януковича . Деякі з них повернулись в Україну і успішно співпрацюють із Порошенком а с зеленским неее а тока эбонитовые палочки вместо дубинок.
16 Навмисно дискредитовано шоблой из каналов ньюс вань 112 ідею проєвропейських реформ . Все зведено до зміни вивісок і збільшення поборів у насселенья чи у пистоты?.
17 5 років вовачка б с кварталом строив бы флэш мобамы будівництво патронного заводу и в итоге не построив.
18 нарком зеленский совиетска Імітація розслідування причин вибухів і відсутність покарання винних зробили неминучими наступні теракти на складах бо расследованиям вовачкой зеленским со сцены на вечернем квартале никто не придал значений.
18Оточений кублом прямих кремлівських агентів у сериалах зеленского , як то росіянка , про атмосферу зеленского в сім'ї свідчить позування сина в футболці з написом RUSSIA під час війни видмова вид прызову . Проросійські орієнтовані кримінальні авторитети Труханов, Кернес, пов'язаний із Росією Семочко та інші якых выбралы люды вовка зеленскый бы накурыв и послав на землю обетованную
20 а у вербованного масляковым зеленского доси відповідальність та и у збройному захопленні українських катерів у Керченській протоці.
21 у зеленского зи сцены Імітація борьби з корупцією. Створення не ефективних структур рассказы вовачки в ютубе, які імітують имитатора анализы, квартал 95 саботують розслідування в т.ч. кум генпрокурор Луценко на обиженый кваотал куй ложет
22Категорично не бажав припиняти діяльність свого бізнесу в Росії, і пішов на консервацію майна фабрики в Ліпецьку тільки під тиском суспільства. Отримав сприяння російської влади у вивезенні майна.а вовачка зеленский молодец!
23 а наркоша зеленский як нарик Бреше постійно, але впевнено (а шо вам долар по 8, депутатська недоторканість. новій виборчий і налоговий кодекси. Жиди юди по новому, З/П 1000 грн в день для воїнів АТО на сцене квартал 95, посажу друзів і т.д рубать рукы)
24ратифікував міжнародне уголовне право(Римський статут)вован зеленский на сцене и не такое
25 Амнистував хто АААА корупціонерів через Конституційний суд за незаконне збагачення.
26За ЗЕЛЕНСКИМ хмарні тарифи ВЕНЕСУЕЛЬСКИ ,( Ротердам+ ЗЕЛЕНСКИЙ),ніяких засад внутрішньої і зовнішньої політики КУРИМ, бутафорні паради КВАРТАЛ 95, дешевий піТар ХРЕПИТ СО СЦЕНЫ ,и писюнькове ЦВК лысого евгения, підкуп депутатів кварта95.
27 догрався януковичем на сцене квартал95 и Зробив Україну найбіднішою країною Європи, і знаходиться на останніх місцях серед найбідніших країн в світі пока квартал 95 лето целое пропело .Україна стала проблемною для Європи США зеленскому и аааа?
29 хто Відмінив декларування доходів для працівників администрації президента та працівників СБУ народ мовчить а зеленский вкурыв а шо и так можно.
30зеленский Разом з януковским Коболевим пуйлом похоронили газотранспортну систему Україн, яка забезпечує прокачку газу до Європи и шо?.

Опубликовано Гость в 10.04.2019 - 8:17.
Опубликовано Гость в 14.04.2019 - 14:16.

Мама Зеленського Римма розповіла, що «з цими виборами почуває себе погано» та і с того вовіного термоса пила але не помогає ,що ж таке ?

Опубликовано Гость в 09.04.2019 - 10:07.

это Зебило даже не мычит как немой..все пальцами тыкает как слепоглухонемой...
ШЕЛ 2029 ГОД ЗЕЛЯ все еще бегает и требует дебатов на НСК Олимпийском..... НО все время его график не совпадает.. правда с тех пор Зелю вывезли в пустыню Израиля.. к голландским высотам.. там теперь блаженный и бегает...
Моисей вел народ к земле обетованной а этот сам бегает по пустыне ждемс возвращения через сорок лет
под кайфом ему море по колено а если покопать то пойдет вместе с Каломойским по одной статье

Опубликовано Гость в 09.04.2019 - 10:09.

Завтра, на 17-00 до офіск щлимазла Зєєлі збираються небайдужі з вимогою пройти справжній тест на наркоту. Запрошує Олешко
Адреса - Новоселецька 7. Це неподалік від Ботсаду. Їхати від Дружби Народів автобусом 62К, або пройтися 15 хв. пішки.
Зєєєля сцицця!
Зеленский настолько бездарен и труслив, что будет использовать все способы для того, чтобы избежать настоящих дебатов. Его вотчина - балаганное шоу. Если Порошенко не сможет привести этого полудурка в студию - страна потеряет возможность продемонстрировать идиотам (электорату Зеленского) всю глупость их любимца.

Опубликовано Гость в 09.04.2019 - 10:14.

Те, що Зе боїться відкритих дебатів з Порошенком як вогню, це очевидно. Чому? Дуже просто. Дебати-це такий собі політичний «стриптиз». Там ти вимушений відкриватися . Там нічого не приховаєш. Дебати озброять виборців
інформацією яка ще донедавна приховувалася від широкого загалу. А визначеність і недвозначні месиджі від кандидата, як ви знаєте, допомагають зробити усвідомлений, а не емоційний вибір. А нової інформації буде вдосталь. На дебатах Зе буде вимушений відповідати на гострі запитання Порошенка, в тому числі і на такі, на які , ще жоден з його адептів не відповів. А саме, з ким ми воюємо на Донбасі, хто вбиває наших хлопців, як протистояти агресії Росії. І ось тут має статися найцікавіше. Справа в тому, що будь які більш-менш зв'язні речення і словосполучення з його рота буде грати проти нього і його рейтингу. Як кажуть, все, що ви кажете буде використано проти вас. Це як раз той випадок. Якщо Зе скаже, що агресор - Росія і путін, Крим наш, курс на НАТО ЄС, то Вова втратить голоси доброї третини своїх прихильників серед вати, сепарів і патологічних українофобів, які і досі шкодують, що путін «не вошел і не ввьол» і що проект маларосія в 2014 році на більшості Української території накрився мідним тазом. Я вже не кажу про «безхозних» ватників і українофобів від Бойка і Вілкула: навряд чи вони підтримають завуальовану тезу - Путін-****. Вова може відповісти і по-іншому … Мовляв, мир за будь-яку ціну, ми адіннарот, нема що ділити, це попередня влада пасоріла прастих людєй, нада проста перестать стрєлять, забагато української мови, в НАТО і ЄС нас не чекають і т д і т. п. все що так миле совкам і українофобам. Тоді він втратить серед патріотичної частини свого електорату і мешканців Західної України. Їх не так багато як вати, але вони є. Може п`ята частина тих 30% що проголосували за нього і які ще й досі знаходяться в полоні ілюзій, які їм нав`язав канал Г+Г , і непереборних чар «нового ліца» від Коломойського. В обох випадках, після дебатів, Зєліних виборців вже не триматиме в купі крихка і ненадійна ідеологія ненависті до Порошенка і плани солодкої помсти тим, хто розумніше і багатше них. Тут втрутяться питання геополітики і світоглядних орієнтирів і «нитки», якими начебто Зеленський об`єднав країну, після дебатів розійдуться і реанімують звичний поділ виборців України а-ля Янукович-Ющенко. В штабі Коломойського це чудово усвідомлюють. Втрачати голоси вони не хочуть. Тому то і йде від них вовтузіння навколо дебатів: то стадіон, то вибачення, то аналізи, то Тимошенко як арбітр… будь що аби зірвати дебати.

Опубликовано Гость в 09.04.2019 - 15:55.

Слы хорэ порошенкоЛизуны мозг себе выносить!ваше питуховское пясянина кровавомупорошенку не поможет!ясно что такие лохи как ты деньжата заропляють смокчущи у таких порошенков и глотая згущёночку кайфовую(амфовыделяющуяся)!Рабы кайфуют от аняла порошенка язычком лижа коко!ХА ХА ХА!!!РАБЫ!!!

Опубликовано Гость в 09.04.2019 - 19:38.

О,вжопу раненный проснулся,соси там,не отвлекайся,ватноголовый...

Опубликовано Гость в 09.04.2019 - 10:34.

А что там на счет декларации за прошлый год - тоже очко жим жим? Вова ломается как девочка - то не буду, то не хочу, то на меня плохо сказали. А как он вообще собирается управлять страной? Народ - схаменіться!!!!!!!!!!

Опубликовано Гость в 09.04.2019 - 12:30.

голосуйте против нарко<ЗЕ>висимости!!

Опубликовано Гость в 09.04.2019 - 12:42.

ЗЕ на стадіон! Там, він думав свіжа "травичка", а виявилось, що штучна. Вже і туди не хоче. Вже не клоун. Натральний коЗЕл!

Опубликовано Гость в 09.04.2019 - 16:05.

Эт кажись ты кзья рожа нежравшаяся дярьма порошенковского!поедь в днр пусть тебе от имени кровавогоПорошенка дупу прочистят!может мозг появится!РАБ!!!

Опубликовано Гость в 09.04.2019 - 20:56.

А, ты,питух оттуда,строчишь козлиными копытыми..иди нах...

Опубликовано Гость в 09.04.2019 - 12:59.

Ого, сколько уродов тут отметилось!)Зря рошенки отрабатываете, хоть ЗЕ и не мой кандидат, но хуже пороха не бывает! Просто вспомните сколько вы платили в 14 году и сейчас! Я напомню, за электроэнергию отстёгивал 40 гр, а сейчас 370!!!! Так что пошел ваш свин лесом. пороху ни одного голоса. смотрим в платёжки, вспоминаем что обещал, и за него не голосуем. если ещё есть мозг в голове!

Опубликовано Гость в 09.04.2019 - 14:38.

Как платил Ахметову, так и платишь. Было 40 - стало 370. Как компания монополист, Ахметов назначает вам стоимость электроэнергии, вы платите, но виноват конечно же Порошенко. И спрашивается, зачем думать, зачем строить причинно-наследственные связи?

Опубликовано Гость в 09.04.2019 - 15:59.

Слы умник а какого ророшенко хэр забрал Приватбанк?хватило смелости!так а чё не забрать у Ахметки и реально для народа сделать?не **изди!!!питух он и в африке РАБ!!!КТО ГОЛОСУЕТ ЗА ПОРОШЕНКО ТОТ ДЕГЕНЕРАТ!!!РАБ!!!

Опубликовано Гость в 09.04.2019 - 17:18.

Ну судя по вашему уровню интеллекта и стилю общения - вы избиратель ЗЕ.
Почему забрал Привал - читаем инфу, полным-полно её в нете. Как работник другого банка скажу только то, что в Привате был огроменнейших % так называемых токсичных кредитов, это когда кредитуемый просто не возвращает деньги. Все бы ничего, если бы это были мелкие суммы, которые покрываются страховкой или можно в судебном порядке взыскать попытаться. Но это были кредиты своим фирмам под выгодные условия, фирма потом переставала платить, начинала процедуру ликвидации и банкротства, и банально вернуть деньги ставало невозможным. Далее если бы банк рухнул, то все деньги которые обычные люди там хранили стали бы головной проблемой ФГВФО, а там было ого-го сколько денег, и мои в том числе. По факту надо было влить деньги чтобы люди не потеряли свои вклады. А Ахметка, хоть и работает грязно в плане тарифов, но подкопаться не к чему - электроэнергию в дома и на предприятия поставляет, веерные отключения не устраивает, шантажом не занимается - вот не заплатите мне, отключу МитталСтил и печи станут.
Ну как? Дополнительную информацию сами искать будешь? Или будешь довольствоваться тем что тебе бабки на лавке под подъездом сказали?

Опубликовано Гость в 09.04.2019 - 19:03.

Та что, ты,зедебилу объясняешь? он же памятник,тупая вата,-его лохтарат и бывшие рыги!!

Опубликовано Гость в 09.04.2019 - 16:01.

При Януковиче курс 8к баксу!реал потехоньку но жизнь налаживалась!!!сцуко Порошенко Крым ушол война Пацаны гибнут!сцука ПЛЯ БАГАТЕЕТ!!!КАКОЙ ДЕГЕНЕРАТ ЕЩЁ МОЖЕТ ГОЛОСОВАТЬ ЗА СВОЁ УНИЖЕНИЕ?!РАБ!!!

Опубликовано Гость в 09.04.2019 - 19:13.

Для тебя,долботятел,ватноголовый ишак,Янковищ искусственно держал такой курс,чтобы выводить капиталы за бугор,жил в кредит,страна была для него общаком,он просто собирал дань,Пороху осталось на казначейства всего 110.000гривен,против 20 лярдов дол.сегодня,вата есть вата..

Опубликовано Гость в 09.04.2019 - 16:02.

))Майданутик, а ты не знал, что порох с Ахметовым вась-вась? Отстёгивает алику нехило! Так что моё бабло идёт и хряку! Тем более не знаю как вам, вы майдауны без мозгов, любую чушь схаваете, а меня не просто тошнит от физии гаранта, а просто выворачивает от этой самодовольной, наглой и брехливой туши!

Опубликовано Гость в 09.04.2019 - 18:04.

Иди уколись уже, наркоман капсонутый.
Ужас, сколько неадекватов. Весеее обострение у зедебилов
Зеля будет клоуном на побегушках Коломойского и Пинчука. С Фирташем добазарятся.

Новые лица. говоришь? ну, кое-кто и новый, а кое-кто - дорвавшийся до кормушки шоумен.

Пинчук. Ноу комментс - олигарх, зять Кучмы.

Александр Данилюк - 43 года, ставленник Януковича. Видимо, будет экспертом по связям с Россией, где сейчас его первый хозяин. Не случайно он с Гройсманом не ужился. Но почему-то называется "новым лицом"

Опубликовано рокки в 09.04.2019 - 17:20.

Вырастили сына наркомана

Опубликовано Гость в 09.04.2019 - 17:57.

Адептам клоуна на заметку. У Венесуэлы тоже есть свой "Слуга народа" - Николас Мадуро. Простой веселый парень, водитель автобуса. Его "ЗеКоманда" дореформировалась до голодных бунтов. Сидят без воды и электричества, грабят магазины и доедают последних зверей в зоопарках
Сцыкло наркоманское идет на дебаты?

Опубликовано Гость в 09.04.2019 - 19:35.

Если этот полудурок и станет президентом и начнет бокопорить,через полгода полетит ,как Овощ,токо в Израиль..

Опубликовано Гость в 09.04.2019 - 20:26.

Сила в правді! Підсумки правління Порошенка
1. Як « патріот України» не довіряє Національному банку України. Ховає і зберігає гроші в офшорах, як і багато інших провладних ЛЖЕПАТРІОТІВ. 
2. Все доросле життя пропрацювавши в українській політиці на посадах із скромними зарплатами, став доларовим мільярдером.
3. Інвестиції в російську економіку на виведені з України кошти і сприяння російської влади
4. Робота в проросійському уряді Азарова на дуже хлібній посаді, куди чужого просто не пустили би
5. Під час Майдану переймався безпекою беркутівців, мав у них неабияку популярність, посадив в тюрми бійців АТО
6.сувався в президенти з дозволу кремлівської маріонетки Фірташа і Льовочкіна
7 Одностороннє перемир'я, коли у сепарів не вистачало сил
8.Злочинно довго не реагував на обстріли з російської території у 2015, що дозволило знищити багато українських солдатів і техніки
9.абезпечив Гіркіну і його банді безперешкодний вихід із блокованого Слов'янська на Донецьк. Без цього ДНР би не відбулась.
10 Домовленності із Путлеровцями про "зелений коридор" під Іловайськом, у якому українських солдат розстріляли як у тирі.
11 Вийшов із нормандського формату і пішов на сепаратні перемовини з Путіним через своїх представників у Мінську.
12 Агента Кремля Медведчука зробив представником України у переговорній групі, довірив йому обмін полоненими.
13 Налагодив з російською окупаційною владою потоки контрабандних поставок із окупованих територій, розкрадання бюджетніх коштів через «Укроборонпром» і «Ленінську кузню». Торгівля на крові. Продаж авто «швидка допомога» та інших міністерству обороні по завищених цінах. 
14 Не розслідуються, хто забезпечив виїзд до Росії затриманих виконавців розстрілу Небесної Сотні.
15 Профанація розслідувань злочинів минулої влади дозволила почуватись безкарними усім основним представникам режиму Януковича. Деякі з них повернулись в Україну і успішно співпрацюють із Порошенком. 
16 Навмисно дискредитовано ідею проєвропейських реформ. Все зведено до зміни вивісок і збільшення поборів.
17 5 років саботував будівництво патронного заводу.
18 Імітація розслідування причин вибухів і відсутність покарання винних зробили неминучими наступні теракти на складах.
18Оточений кублом прямих кремлівських агентів, як то росіянка власна дружина і невістка, про атмосферу в сім'ї свідчить позування сина в футболці з написом RUSSIA під час війни. Проросійські орієнтовані кримінальні авторитети Труханов, Кернес, пов'язаний із Росією Семочко та інші
20 Безвідповідальність у збройному захопленні українських катерів у Керченській протоці.
21 Імітація борьби з корупцією. Створення не ефективних структур, які імітують, саботують розслідування в т.ч. кум генпрокурор Луценко
22Категорично не бажав припиняти діяльність свого бізнесу в Росії, і пішов на консервацію майна фабрики в Ліпецьку тільки під тиском суспільства. Отримав сприяння російської влади у вивезенні майна.
23 Бреше постійно, але впевнено (долар по 8, депутатська недоторканість. новій виборчий і налоговий кодекси. Жити по новому, З/П 1000 грн в день для воїнів АТО, посажу друзів і т.д)
24Не ратифікував міжнародне уголовне право(Римський статут)
25 Амнистував корупціонерів через Конституційний суд за незаконне збагачення. 
26Захмарні тарифи,( Ротердам+),ніяких засад внутрішньої і зовнішньої політики, бутафорні паради, дешевий піар, кишенькове ЦВК, підкуп депутатів.
27 Зробив Україну найбіднішою країною Європи, і знаходиться на останніх місцях серед найбідніших країн в світі.Україна стала проблемною для Європи и США, Влада не має авторитету і практичної підтримки.
28 Приватизував корисні копалини в т.ч газодобичу
29Відмінив декларування доходів для працівників администрації президента та працівників СБУ.
30Разом з Коболевим похоронили газотранспортну систему Україн, яка забезпечує прокачку газу до Європи.

Опубликовано Гость в 09.04.2019 - 20:59.

Вова травы отсыпал???

Добавить свое мнение

Содержимое этого поля является приватным и не будет отображаться публично.
10 + 1 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.

Куда пойти?

Кино
Премьера: 02.07.2019
Men in Black: International (eng)
The Men in Black have always protected the Earth from the scum of the universe. In this ne...
Кино
Премьера: 20.06.2019
История игрушек 4
Самые известные аниматоры мира, оскароносные Disney \ Pixar приглашают на встречу с любимы...
Кино
Премьера: 11.06.2019
Aladdin (eng)
A kindhearted street urchin and a power-hungry Grand Vizier vie for a magic lamp that has...
 
 
Loading...

Сообщить об ошибке

Если вы считаете, что выделенный текст содержит ошибку - сообщите об этом нам

Добавьте свое замечание, которое касается ошибки.
Закрыть