Медична реформа в лікарнях Кривого Рогу: Кабмін визначив 2 міськлікарню як базову дорослу, а у 8 створять дитячий медцентр

13.08.2019

В Україні розпочалася реформа медичних закладів вторинного рівня. Запрацювати вона має вже у наступному році – так визначив Кабмін.

Департаментом охорони здоровя Дніпропетровської ОДА сформований склад госпітальних округів області. У тому числі, і Криворізького госпітального округу. У його складі: Кривий Ріг, Жовті Води, Апостолівський, П’ятихатський, Криворізький, Софіївський та Широківський райони.

Про це повідомили у відділі преси та інформації апарату Криворізької міськради та виконкому.

Базові лікарні округу, визначені Кабміном: друга міськлікарня, сьома та сімнадцята. Криворізька міська клінічна лікарня №8 у госпітальному окрузі має стати дитячею лікарнею інтенсивного лікування. Медична допомога дітям буде надаватися цілодобово та якісно.

Під час робочої наради до восьмої міськлікарні мер Кривого Рогу – голова Криворізького госпітального округу Юрій Вілкул зазначив: «Ми ознайомилися із попередніми проектами з капітального ремонту реабілітаційного відділення 8 міськлікарні та обговорили питання стосовно капітального ремонту всього медзакладу. За планами це має бути дитяча клінічна лікарня зі збереженням кафедр Дніпропетровської медичної академії. Ми створимо у нашому місті сучасний дитячий медцентр».