Мерія: Місто залучає додаткові ресурси задля підвищення комфорту у будинках криворіжців (фото)

15.09.2020

15 вересня міський голова Кривого Рогу Юрій Вілкул та директор державного «Фонду енергоефективності» Юлія Головатюк-Унгуряну підписали меморандум про співпрацю у сфері впровадження енергозаощадних технологій для ОСББ (Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку) та ЖБК (житлово-будівельні кооперативи).

Про це повідомили у міському управлінні преси та внутрішньої політики.

У Кривому Розі працюють програми з підтримки ОСББ та ЖБК, зокрема, «Теплий дім», «Теплі кредити», «Мій дім – ОСББ». Лише у 2020 році у міському бюджеті на впровадження енергоефективних заходів передбачено 45 млн грн. Мешканці, з допомогою міста, мають можливість зробити свої будинки більш комфортними та затишними: виконуються ремонти та ізоляція внутрішньобудинкових мереж централізованого опалення, встановлюють індивідуальні теплові пункти, замінюють вікна і двері у місцях загального користування, проводиться модернізація систем електропостачання із заміною електрощитових і внутрішньої електропроводки, ремонти покрівель з утепленням тощо.

«Підписання меморандуму з державним Фондом енергоефективності для нас є продовженням серйозної комплексної роботи з впровадження енергоефективних технологій, покращення умов проживання мешканців ОСББ та ЖБК. Адже, у підсумку люди отримають суттєву економію споживання енергоресурсів та економію витрат на комунальні послуги. Співпраця з Фондом енергоефективності відкриє нові можливості для наших мешканців у реалізації масштабних та комплексних проєктів з підвищення енергоефективності багатоквартирних будинків», - підкреслив мер Юрій Вілкул.

Директор ДУ «Фонд енергоефективності» Юлія Головатюк-Унгуряну сказала: «Ми вдячні за вашу готовність працювати з Фондом та адаптуватися в державну програму з енергоефективності «Енергодім». І дуже приємно, що у Кривому Розі вже є «перша ластівка» проєкту - будинок по вулиці Святогеоргіївській. Ми хочемо отримати задоволених мешканців-співвласників ОСББ, які зменшать витрати на енергоносії і, відповідно, у їхніх будинках стане комфортніше, тепліше та зручніше».

Житловий фонд міста нараховує 5230 багатоквартирних будинків з яких 823 – це будинки об'єднань співвласників багатоквартирного будинку та житлово-будівельні кооперативи. У рамках муніципальних програм з підтримки ОСББ у Кривому Розі вже відремонтовано понад 165 будинків. На таку підтримку ОСББ криворіжцям було виділено з міського бюджету понад 66 млн грн.

 

Подписывайтесь на наш Telegram канал https://t.me/krlife_ua

 

 

новини Кривий Ріг LIFE

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Мнения пользователей

Опубликовано Гость в 15.09.2020 - 18:07.

Это такой мутняк,схемы по деребану денег,

Добавить свое мнение

Содержимое этого поля является приватным и не будет отображаться публично.
2 + 0 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.

Куда пойти?

Кино
Премьера: 10.09.2020
Мулан
Когда император Китая издал указ о том, что один мужчина из каждой семьи должен пройт...
Кино
Премьера: 31.07.2020
Странствующий замок
В ходе подготовки к созданию фильма, команда художников «Studio Ghibli» долг...
Кино
Премьера: 24.09.2020
Суперкубок UEFA: Бавария-Севилья
Суперкубок UEFA: Бавария-Севилья
 
 

Сообщить об ошибке

Если вы считаете, что выделенный текст содержит ошибку - сообщите об этом нам

Добавьте свое замечание, которое касается ошибки.
Закрыть