Мерія надала відповідь щодо стану багатостраждального стадіону "Металург"

07.07.2020

За ініціативи мера Юрія Вілкула два роки тому стартував комплексний проєкт з реконструкції спортивного комплексу ДЮСШ №1.
Вже побудовано нове запасне футбольне поле зі штучним покриттям, на завершальному етапі - капітальний ремонт 50-метрового басейну.

Про це повідомляє Відділ преси та інформації Криворізького виконкому.

Важливою складовою цієї масштабної роботи є проєкт з ремонту найбільшого у місті стадіону «Металург». На разі, триває перший етап реконструкції стадіону – щоб перейти до реконструкції підтрибунних приміщень і спортивних залів, де займаються спортсмени, необхідно виконати зовнішні роботи, в тому числі, з гідроізоляції.

На сьогодні вже виконано 60% робіт з першого етапу реконструкції західної частини стадіону «Металург».
«Завершено монтаж алюмінієвих вітражів, встановили ворота, утеплили та облаштували цоколь облицювальними плитами, відремонтувати і утеплити покрівлю, відремонтувати балки. Замінили 12 ганків та облаштували пандуси для людей з обмеженими можливостями, встановлюймо енергозберігаючі вікна. Потім перейдемо до ремонту всередині стадіону», - доповів меру начальник управління капітального будівництва Валерій Катькін.

Зараз державну експертизу проходить якраз проєкт, пов’язаний із реконструкцією підтрибунних приміщень.
Під час робочої наради з питань реконструкції спорткомплексу, мер також перевірив хід капітального ремонту палацу водних видів спорту та поспілкувався з будівельниками на нещодавно відкритому футбольному полі зі штучним покриттям.

Поле облаштовано сучасним синтетичним покриттям «штучна трава», встановлено нове світлодіодне освітлення, побудована трибуна для уболівальників та роздягальні для футболістів. Також, замінена вся дренажна система поля і упорядкована територія навколо нього. Зручності і комфорт «штучної трави» вже змогли оцінити не тільки криворізькі спортсмени. За цей період на новому полі проведено більше 116 офіційних матчів чемпіонатів України, області, міста та турніри серед юнаків різних вікових категорій. На відділенні футболу ДЮСШ № 1 працює 14 тренерів-викладачів, займається 483 спортсмени.

Реконструкція стадіону «Металург» і ДЮСШ №1 – важливий проект мера Юрія Вілкула. На початку 2019 року було відкрито футбольне поле зі штучним покриттям спортивного комплексу «Металург». У 2018 році за рахунок міста був зроблений проект реконструкції самого стадіону. У 2019 році - виділено гроші, проведено тендер, визначено будівельні організації. 2020 рік - повним ходом йде реконструкція. У першу чергу, робляться стіни, надтрибунні конструкції, що виконують роль даху для ДЮСШ. Відразу після цього будівельники приступають до ремонту внутрішніх приміщень і спортивних залів. Таким чином, поряд з багатьма іншими зробленими раніше, в місті з'явиться ще один повністю оновлений спортивний об'єкт.