Микола Іщенко: Проведення першого інвестфоруму – добрий знак для малого та середнього бізнесу

02.11.2019

29 жовтня у Маріуполі відбувся Перший інвестиційний форум RE:THINK. Invest in Ukraine з ініціативи Президента України Володимира Зеленського.

У заході взяли участь більше 50 представників міжнародних та українських інвестфондів, компаній, донорських організацій та міжнародних фінансових корпорації. Також форум відвідали біля 350 гостей – представники уряду, місцевої влади, інвестори, представники посольств, бізнесу, молоді лідери та ЗМІ.

Основна програма заходу поділилася на декілька ключових панельних дискусій – розвиток регіонів країни, інвестиційний потенціал країни. Крім того, бажаючі презентували свої ідеї. Українські стартапи могли за 2 хвилини ознайомити Президента Зеленського зі своїми проектами.

 

Україна тепер – це країна можливостей

Відкриваючи захід, Президент країни Володимир Зеленський зазначив: «Нам вдалося майже неможливе. Це перший та найбільший форум подібного рівня на сході України. Тут присутні ключові міжнародні організації, керівники топових українських та іноземних компаній, політики, міністри».

Президент заявив, що тільки чесна конкуренція дає змогу будувати успішну економіку, тому однакові правила гри для всіх – це пріоритет української влади.

«Почну з головного пріоритету – це рівні та єдині правила гри для всіх. Для великого, середнього та малого бізнесу – і українського, і міжнародного. За 28 років це стало своєрідним українським «НЛО» – всі про це кажуть, але ніхто цього не бачив. Ми змінимо це, адже чудово розуміємо, що тільки чесна конкуренція дозволяє будувати процвітаючу економіку, процвітаючу Україну», – сказав глава держави під час виступу.

Володимир Зеленський зазначив, що необхідним фундаментом для рівних правил гри є подолання корупції та ефективна робота правоохоронних органів.

 

 

«Якщо тиснуть на Ваш бізнес – повідомляйте. Вас почують!»

Також Президент Зеленський пообіцяв викорінити неправомірний тиск на бізнес з боку правоохоронних органів. «Я особисто обіцяю персональний захист кожному інвестору. Кожному», – заявив він.

Він також нагадав, що в найближчих планах «велика приватизація» десятків інвестиційно привабливих об’єктів.

«Будуть створені ефективні правила роботи на енергетичних ринках. Будуть прибрані обмеження в сферах бізнесу і руху капіталу», – зазначив Президент.

 

Відкритість у всьому

Серед гостей форуму був присутнім і наш земляк, відомий криворізький інвестор Микола Іщенко: «Участь Президента та Прем’єр-міністра додала свою особливу атмосферу для всіх учасників форуму. Взагалі, проведення заходу такого рівня та напрямку – добрий знак для малого та середнього бізнесу. Для підприємців дуже важливо, щоб їх почули, та створили для них середовище для дійсно здорової конкуренції.

Особисто у мене чимало інвест-проектів у нашому місті. Для мене як підприємця було важливо почути від нової влади, в якому напрямку буде йти країна надалі. У нас багато ідей, які б хотілося реалізувати у майбутньому без бюрократичних перепон» –  зазначив він.

Ще Микола Іщенко підкреслив надзвичайну відкритість заходу: «Ніяких кулуарних розмежувань. Ніяких кланових «посиденьок». Все прозоро. Кожен мав можливість спостерігати за процесами, які відбувалися у рамках форуму, у режимі «онлайн». Наприклад, за бажанням відвідувачі змогли бути присутніми на переговорах між Прем’єр-міністром Олексієм Гончаруком та з віце-президентом Європейського банку реконструкції і розвитку Аланом Пію з приводу надання першого траншу у розмірі 300 млн євро на будування регіональних доріг. Тобто була можливість бачити не тільки сам факт підписання відповідного Меморандуму, а і почути всі питання та відповіді під час укладання документу».

Також криворізький підприємець повідомив про складання у рамках заходу Меморандуму «Сталий зелений розвиток міст». Його підписали міста Маріуполь, Запоріжжя та Кривий Ріг з Групою Метінвест.

«Цей документ дозволить працювати на шляху поліпшення екологічного середовища нашого міста. Це крок до масштабної модернізації підприємств Групи Метінвест у Кривому Розі. Маю надію, що будуть скеровані суттєві інвестиції в екологічному напрямі» – зауважив Микола Іщенко.

 

новини Кривий Ріг LIFE

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Мнения пользователей

Опубликовано Гость в 01.11.2019 - 18:37.

Я просто угораю з цих коздів з Петрівки, Троєщини Юності!
Як вони топили за Зє! Поох був у них коренем усіх зол, хоча реально 5 років їх навіть жодного разу не перевіряли, вони вже й забули що це таке.
Я насолоджуюся їхніми кислими пиками і переляканими розмовами: "Ой а шо ж тііпєрь будєт?"
Ви зробили це разом! Зє! Радійте! Пишайтеся!
Починали во здравіє, а закінчили за упокой. Якісь путаніки і флюгери.Ты нам лапшу на ухи не вешай видали мы и не таких брехунишек,страна все таки пережила таких мразей как азиров,грося,потрох - ты по сравнению с ними жалкий ученик по вранью.
А кто будет бухгалтерию ФОПов вести,это что не усложнение? Нужно будет каждый товар оприходовать. В европе выдается общий чек ,без оприходования товара. В чем заключается упрощенка, в простой бухгалтерии,а ваше правительство усложняет и это уже не упрощенка.

Опубликовано Гость в 01.11.2019 - 18:38.

отход ВСУ - показан.

но где "симметричный" отход сепаров?
неужели наш бубочка нам опять напестел?! - никогда ж такого на было, и вот опять...

Опубликовано Гость в 04.11.2019 - 10:45.

Зеркально на сухарях теперь сидеть будете , бандиты развязавшие гражданскую войну и развалившие страну .

Опубликовано Гость в 01.11.2019 - 18:41.

Особенно назначение ватного на всю голову сивохо - ну уж точно показывает шо власть - печется о стране.
Это реально - как пулеметчиком поставить пастуха с синдромом Дауна и удивляться потом шо все солдики свалили от позиции "брата по оружию" куда подальше.
Іншими словами, коли самі ФОПи стверджують, що влада їх нищить, то вони брешуть? То кого ж ті ФОПи намагаються ввести в оману? Самих себе? Це влада словоблудів, або неадекватних
А кто будет определять какой это ФОП...мелкий...или из стайку крупных? По каким критериям? В каком законе они прописаны?
Или нет ничего? и определять будет налоговый мент...в зависмости от суммы положенной ему в карман?

Опубликовано Гость в 02.11.2019 - 19:41.

Ну кто еще сомневался , что массовый долголетний бандитизма в стране сросшийся полностью с госструктурами и вскармливая неонацистов , продавая интеры Родины и предавая народ довел страну до фооруженного конфликта .
На бобах и сухарях сидеть зеркально будете теперь , уроды .

Опубликовано SidneyStilE в 26.01.2020 - 20:54.

СКАЖИТЕ «НЕТ» БОЛИ В СТУПНЯХ И
НЕКРАСИВЫМ «КОСТОЧКАМ» НА НОГАХ!
ВЕРНИТЕ КРАСОТУ И ЗДОРОВЬЕ СВОИМ НОГАМ!

Лучшее средство для ног Валюфикс®
*Возвращает стопе природную форму,предохраняет и снимает болезненную опухоль.
*Шина выпрямляет сдавленные и искривленные мягкие части основного сустава большого пальца, а также исправляет развивающееся искривление
*Оказывает стойкий, долговременный эффект и не препятствует подвижности сустава.

ЗАКАЖИТЕ СЕЙЧАС СО СКИДКОЙ 50% + АКЦИИ И ПОДАРКИ ОТ МАГАЗИНА!
БЕЗ ПОДАРКА НЕ ОСТАНЕТСЯ НИКТО! СПЕШИТЕ!

Добавить свое мнение

Содержимое этого поля является приватным и не будет отображаться публично.
8 + 12 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.

Куда пойти?

Кино
Премьера: 17.03.2020
Сьогодні кіна не буде
Увага! У зв'язку iз затвердженими Урядом та органами мiсцевого самоврядування заход...
 

Сообщить об ошибке

Если вы считаете, что выделенный текст содержит ошибку - сообщите об этом нам

Добавьте свое замечание, которое касается ошибки.
Закрыть