Музей Михайла Мармера прийняв участь в діалозі про сучасне значення пропагандистського впливу на суспільство (фото)

14.02.2018

12 лютого в Запорізькому національному університеті (ЗНУ) відбулася міжнародна науково-практична конференція «Пропаганда vs контрпропаганда у медіапросторі: минуле, сучасне, майбутнє».

Захід за ініціативи викладачів кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин у співпраці із Запорізьким обласним товариством дослідників історикії й культури Центральної і Східної Європи, фахівцями кафедри всесвітньої історії й історіографії Херсонського державного університету, а також за підтримки Фонду сприяння демократії посольства США в Україні, відбулася міжнародна науково-практична конференція «Пропаганда vs контрпропаганда у медіапросторі: минуле, сучасне, майбутнє».

У поважному форумі, що зібрав студентів, аспірантів, фахівців й науковців з України та світу взяла участь Маріанна Шпак – науковий співробітник Музею культури єврейського народу та історії Голокосту «Музей Михайла Мармера» й аспірантка кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин Запорізького національного університету.

Конференція стала черговим етапом великого проекту «Інформаційна війна у сучасному медіапросторі: регіональний вимір та досвід антипропаганди для молоді», який спеціалісти кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин розпочали ще восени 2017 р. Зустрічі, панельні дискусії та тренінги, які пів року назад проводилися викладачами вишу для вчителів, старшокласників й студентів ЗНУ, були спрямовані на обговорення питань з приводу впливу пропаганди на маси, її наслідків для сучасного покоління України та пошуки способів протистояння механізмам маніпуляції суспільною свідомістю у світі.