На Дніпропетровщині вакцинуватимуть дітей 12+

04.08.2021

В регіоні вакциною Comirnaty від Pfizer-BioNTech щеплюватимуть дітей старших за 12 років. Відповідні рекомендації Національної технічної групи експертів з імунопрофілактики затвердило Міністерство охорони здоров'я України.

Про це повідомили у Дніпропетровській обласній раді.

«Спираючись на наявні наукові дослідження й рекомендації ВООЗ, вакцини Comirnaty за певних умов дозволено використовувати дітям України. Тих, кого лікарі пропонують щепити, розподілять на 5 категорій. Передусім, це — важкохворі із супутніми патологіями. Вакцину можуть отримати й ті, хто виїжджає за кордон разом з родиною, на навчання або спортивні змагання», — уточнив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.

Вакцинація можлива у випадках, якщо дитина:

1)    має високі ризики важкого перебігу та розвитку ускладнень після хвороби на COVID-19 через супутні хвороби та не має протипоказань до вакцинації;

2)    з метою об’єднання сім’ї виїжджає до країни, де для перетину кордону необхідний сертифікат, що підтверджує вакцинацію проти COVID-19 або міжнародне свідоцтво про вакцинацію;

3)    виїжджає на навчання в країну, де для перетину кордону або для навчання необхідний сертифікат, що підтверджує вакцинацію проти COVID-19 або міжнародне свідоцтво про вакцинацію;

4)    є учасником міжнародних спортивних змагань або інших заходів у країні, де для перетину кордону або для участі в заході необхідне міжнародне свідоцтво про вакцинацію або  сертифікат, що підтверджує вакцинацію проти COVID-19 ;

5)    приїхала з іншої країни, де вона отримала першу дозу вакцини Comirnaty/Pfizer та має документи на підтвердження цього.

Для отримання щеплення батьки дітей 12-15 років або самі діти віком 16-17 років мають звернутися до педіатра або сімейного лікаря.

Пріоритет у вакцинації проти COVID19 будь-якою доступною вакциною мають особи, які постійно проживають разом із маломобільною дитиною або доглядають за нею. У разі наявності живої черги в пункті чи центрі вакцинації таким дітям надається пріоритет.

Дітям віком 12+ вводять 2 дози по 0,3 мл вакцини Comirnaty/Pfizer-BioNTech з інтервалом у 21-28 днів. Необхідно дотримуватися 14-денного інтервалу між введенням вакцини від COVID-19 та вакцини проти інших хвороб, за винятком екстреної вакцинації.

 

новини Кривий Ріг LIFE

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Мнения пользователей

Добавить свое мнение

Содержимое этого поля является приватным и не будет отображаться публично.
11 + 0 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.

Куда пойти?

Кино
Премьера: 08.09.2021
Том и Джерри
Кайла, работница престижного отеля, где обитает мышонок Джерри, рискует нарушить ход дорог...
Кино
Премьера: 08.07.2021
Бэби Босс 2: Семейный бизнес
Он носит галстук с пеленок и знает о бизнес-планах больше, чем об играх. На этот раз перед...
Кино
Премьера: 23.09.2021
Dune
Oscar nominee Denis Villeneuve (“Arrival,” “Blade Runner 2049”)...

Последние новости

 

Сообщить об ошибке

Если вы считаете, что выделенный текст содержит ошибку - сообщите об этом нам

Добавьте свое замечание, которое касается ошибки.
Закрыть