На Індустріальному запрацювала амбулаторія загальної практики – сімейної медицини (фото)

26.10.2015

Донедавна мешканцям мікрорайону Індустріальний за медичною допомогою потрібно було їхати до амбулаторії, що знаходиться поряд з дев’ятою лікарнею. Це забирало чимало часу.

Відтепер, щоб отримати консультацію лікаря, пройти обстеження, людям необхідно буде лише трохи пройтись. 23 жовтня, після реконструкції приміщень колишнього окремо розташованого філіалу, на мікрорайоні запрацювала амбулаторія загальної практики – сімейної медицини №3 Центру первинної медико-санітарної допомоги №3. Вона обслуговуватиме майже 4 тисячі чоловік, з них близько 500 – дітей. Найдовша відстань до лікувальної установи становить 200 метрів.

Про це повідомляє відділ преси та інформації апарату міської ради і виконкому.

У новій амбулаторії передбачено все для того, щоб відвідувачам було зручно та комфортно. Є реєстратура, кімната для очікування пацієнтів, кабінет прийому лікаря, процедурний, оглядовий, фізіотерапевтичний кабінети, денний стаціонар, кабінет забору біоматеріалів, приміщення для працівників. Варто зазначити,  що  для людей  з обмеженими можливостями  облаштований  пандус. Загальна вартість ремонтних робіт - майже 820 тис. грн.

В арсеналі медиків сучасне обладнання: комп’ютери, ноутбуки, електрокардіографи, апарат для електрофорезу, УВЧ-терапії, пульсоксиметр, ЛОР-обладнання, тощо. Оснащення придбано на суму майже 600 тис. грн.

Якщо потрібно буде виїхати до хворого додому, то є автомобіль марки «Geely». Лікарі і медичні сестри мають сумки-укладки.

В амбулаторії працюватимуть 2 сімейних лікаря, 4 медичні сестри, водій. Крім того, за графіком виїзний прийом проводитиме акушер-гінеколог. Відтак, це надасть можливість вчасно виявити хворобу та розпочати відповідні профілактичні і лікувальні заходи.

 

Довідка: Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини №3 входить до складу «Центру первинної медико-санітарної допомоги №3». У його структурі – 2 лікарські амбулаторії загальної практики-сімейної медицини, які розташовані поряд з міською лікарнею №9 та перинатальним центром.

Центр обслуговує 84 984  мешканців  Жовтневого району, дорослих – 70 174 чоловік, 14810 дітей. Тут працюють сімейні лікарі, дільничні лікарі-терапевти, педіатри та акушери-гінекологи.

 

 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Мнения пользователей

Добавить свое мнение

Содержимое этого поля является приватным и не будет отображаться публично.
7 + 8 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.

Куда пойти?

Кино
Премьера: 02.07.2020
Стражи Галактики 2
Межгалактический блокбастер возвращается! На этот раз банда космических бродяг должна выяс...
Кино
Премьера: 02.07.2020
Монстры на каникулах 3
Любимые монстры отправляются в новое приключение! На этот раз  стая Дракулы зажигает...
Кино
Премьера: 04.07.2020
Форсаж: Хоббс и Шоу
Заклятые противники спецагент Гоббс и преступник Шоу живут за полярными принципами и никог...
 

Сообщить об ошибке

Если вы считаете, что выделенный текст содержит ошибку - сообщите об этом нам

Добавьте свое замечание, которое касается ошибки.
Закрыть