На цих вулицях Кривого Рогу відремонтували дороги! (фото)

09.04.2020

У Кривому Розі продовжуються роботи з поточного ремонту вулиць та доріг міста. Акцент – на внутрішньоквартальні дороги та дороги у секторі приватної забудови.

Про це повідомили у міському управлінні преси та внутрішньої політики.

До переліку об’єктів, поточний ремонт яких планується виконати у 2020 році, внесено внутрішньоквартальні дороги та дороги у секторі приватної забудови.

«Завдяки достатньо сприятливим погодним умовам, у лютому та березні ми за допомогою комплексних машин та із застосуванням технології «холодний асфальт» навели лад на центральних автомагістралях мста. Це дозволило нам зараз, із настанням сталого тепла, не гаючи часу одразу перейти на внутрішньоквартальні дороги. Формуючи список вулиць, де будуть працювати дорожні служби, враховувались звернення мешканців міста», - сказав мер міста Юрій Вілкул.

За завданням мера, до ремонту внутрішньоквартальних доріг у Кривому Розі підходять комплексно, а саме: асфальтування самих доріг та підходів до контейнерних майданчиків, омолодження зелених насаджень та відновлення мереж що існують зовнішнього освітлення.

«У ході ремонту надходить досить багато пропозицій від самих мешканців. Наприклад, люди звертаються із проханням виконати ремонт підходів до під’їздів житлових будинків, пішохідних доріжок. Ми максимально враховуємо їх прохання», - підкреслив Ю. Вілкул.

На разі, наведений лад на внутрішньоквартальних дорогах на вулицях Адмірала Головка, Електрозаводській, Петра Дорошенка. У секторі приватної забудови виконано ремонт доріг на вулицях Божедарівській та Ковельській, завершуються роботи з улаштування асфальтового покриття на вулицях Блока та Богуна у Центрально-Міському районі, завершуються роботи з відновлення асфальтового покриття дороги від вул. Вернадського до вул. Серафимовича, по якій рухається маршрут № 71.

Також, тривають роботи з ремонту внутрішньоквартальних доріг на вулицях Героїв АТО, Павла Глазового, Співдружності, Іорданській, Груні Романової, на проспектах 200-річчя Кривого Рогу та Південний.