«Наймасштабніше велосипедне свято міста»: У Кривому Розі відбудеться десятий ювілейний Велодень-2017

18.05.2017

Очікуване свято весни для всіх велолюбителів цього року вдесяте поспіль проїде вулицями Кривого Рогу! 20 травня (субота) з 10:00 розпочнеться збір учасників. Грандіозний флешмоб, вільна велоекскурсія, більше 1000 однодумців й шалена атмосфера велоруху – це все про криворізький ювілейний Велодень-2017!

Всеукраїнський Велодень - це головне свято велосипедистів. Тисячі людей, незалежно від віку та стилю катання, проїдуть центральними вулицями Кривого Рогу для того, щоб привернути увагу до здорового й активного способу життя, безпеки та порозуміння з водіями на дорогах. Масовість акції демонструє необхідність створення цивілізованих та безпечних умов для велосипедистів за європейськими стандартами.

Цьогорічний криворізький Велодень визначний, так як проводиться громадськими організаціями «Велокривбас» та «UBF» вже в 10 раз!

З цього приводу організатори підготували багато сюрпризів для учасників свята. Один із них наймасовіший флешмоб за участю велосипедистів. Насичена й безкоштовна велоекскурсія від Дениса Дубова, голови ГО «UBF».

Також важливим наголосом цьогорічного Велодня буде питання про дотримання ПДР велосипедистами. За словами співорганізаторки ГО «Велокривбас», Ани Атаманчук:

«З кожним роком велосипедистів у Кривому Розі стає все більше, тому окрім найгарячішого питання відсутності велоінфраструктури у Кривому Розі, постає проблема зі знаннями своїх правил поведінки на дорозі велосипедистами. Так 20 травня, кожен велосипедист отримає інформаційну листівку з найбільш поширеними порушеннями ПДР та посиланням на якісний збірник правил ПДР для велосипедистів. Одна із місій нашої організації направити всіх велолюбителів до безпечної для життя поведінки на дорозі!»

Починаючи з 10:00, біля стадіону «Металург» - збір учасників.

Маршрут: Старт стадіон «Металруг» – вул В.Матусевіча – пл. 40 батальйону – пр .Гагаріна – пл. Горького – пр. Миру – пл. Визволення – пр. Поштовий  ФІНІШ.

Команда організаторів закликає всіх у кого є двоколісний друг приєднатися до свята – Велодень 2017, щоб відчути всю міць велопараду в кращих традиціях та знайти величезну кількість однодумців!

 

 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Мнения пользователей

Добавить свое мнение

Содержимое этого поля является приватным и не будет отображаться публично.
1 + 1 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.

Куда пойти?

Кино
Премьера: 14.09.2017
Мама!
В идиллию семейной пары вмешивается незнакомец, который попросился переночевать. Совсем ск...
Кино
Премьера: 16.08.2017
Телохранитель киллера
Он – телохранитель мирового уровня. Его новая работа – охранять киллера, котор...
Кино
Премьера: 07.09.2017
Опять дома
После развода Элис с дочерьми возвращается в свой родной город Лос-Анджелес. Во время вече...
 
Loading...

Сообщить об ошибке

Если вы считаете, что выделенный текст содержит ошибку - сообщите об этом нам

Добавьте свое замечание, которое касается ошибки.
Закрыть