Інфекційна лікарня Кривого Рогу отримала нове діагностичне обладнання - рентген систему та апарат УЗИ (фото)

29.05.2020

Фінансування лікарень у містах України, згідно другого етапу медреформи з 1 квітня має здійснюватися Національною службою здоров'я України. Проте, з початку пандемії Кривий Ріг намагається максимально забезпечити лікарні міста усім необхідним для боротьби з інфекцією, приділяючи особливу увагу опорним лікарням.

У Кривому Розі інфекційна лікарня визнана базовою для лікування пацієнтів на коронавірусну інфекцію COVID-19. У найкоротші терміни вона була підготовлена для надання допомоги 200 пацієнтам одночасно.

Про це повідомили у міському управлінні преси та інформації.

«Ми отримали апарат ультразвукової діагностики та мобільну рентген систему. Ця техніка нового покоління, яка дозволить діагностувати у пацієнтів внутрішні зміни та якісно обстежувати легені й отримувати зображення в цифровому форматі. Техніка зручна і мобільна, що дозволить використовувати її для хворих у тяжкому стані. Й, що важливе, вона має низький рівень опромінення й менш шкідлива для пацієнта та медперсоналу», - сказала Олена Партоєва, в.о. директора інфекційної лікарні. 

Інфекційна лікарня отримала чергову допомогу - сучасне, мобільне обладнання за рахунок задіяних містом фондів обласного бюджету. Наразі нове обладнання, що поступило до інфекційної лікарні проходить етап пусконалагоджувальних робіт та водиться в експлуатацію. Завдяки такому сучасному обладнанню інфекційна лікарня вийде на новий рівень надання допомоги інфекційно хворим.

«Нещодавно Кривий Ріг прийняв на баланс лікарні другого рівня, в тому числі інфекційну лікарню. До цього ці лікарні були обласними – і прийняли ми їх у такому стані, який він був. Ми вже почали наводити лад в них. Так, розпочата реконструкція 4-х поверхової будівлі окремого корпусу інфекційки. Після завершення всіх робіт, буде проведено оснащення й матимемо новий сучасний підрозділ лікарні. Необхідний фінансовий ресурс закладений у міському бюджеті і навіть в умовах карантину роботи не припиняються. Ті медичні питання, що належать до компетенції міста, ми виконуємо на 100%», - зазначив Костянтин Мурашко, начальник управління охорони здоров'я.

 

Подписывайтесь на наш Telegram канал https://t.me/krlife_ua

 

новини Кривий Ріг LIFE

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Мнения пользователей

Добавить свое мнение

Содержимое этого поля является приватным и не будет отображаться публично.
6 + 1 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.

Куда пойти?

Кино
Премьера: 02.07.2020
Пираты Карибского моря: Месть Салазара
Йо-хо-хо! Капитан Джек Воробей снова на борту, поэтому берем курс на новые приключения! Ра...
Кино
Премьера: 02.07.2020
Зов Джунглей
Настоящий анимационный блокбастер для всей симьи с забавными героями, в лучших традициях...
Кино
Премьера: 04.07.2020
Форсаж: Хоббс и Шоу
Заклятые противники спецагент Гоббс и преступник Шоу живут за полярными принципами и никог...
 

Сообщить об ошибке

Если вы считаете, что выделенный текст содержит ошибку - сообщите об этом нам

Добавьте свое замечание, которое касается ошибки.
Закрыть