Новий електротранспорт для містян: проект з оновлення тролейбусного парку – в дії (фото)

11.09.2019

10 вересня у виконкомі Криворізької міської ради директор КП «Міський тролейбус та генеральний директор ТОВ «Торговий Дім «Літан» підписали угоду на поставку 54 сучасних тролейбусів.

Про це повідомляє  Управління преси та внутрішньої політики виконкому Криворізької міськради у соцмережі.


Підкреслюючи значення цієї події для міста та його мешканців, мер Юрій Вілкул сказав: «Реалізація проекту з нашим партнером, Європейським банком реконструкції та розвитку - це ще один дієвий крок до покращення якості пасажирських перевезень, підвищення комфорту та зручності муніципального електротранспорту».

Генеральний директор ТОВ «Торговий Дім «Літан» Олег Сухов зазначив: «Наше підприємство з Дніпропетровської області. Ми брали участь у тендері, все було відкрито, прозоро і для нас велика честь те, що ми перемогли і будемо виготовляти тролейбуси «Дніпро Т 203» для Кривого Рогу. Ми приступили до підготовки виробництва машин. Використовуємо кузова мінського автозаводу. Контракт на першу партію – 9 одиниць - підписаний і ми зробимо все від нас залежне, щоб она заїхала до міста у цьому році».

Це буде поставка раніше передбаченого угодою терміну, січня–лютого 2020 року. «Тому що ми розуміємо значення нових машин для криворіжців і зробимо все від нас залежне , щоб сучасні тролейбуси пасажири побачили вже цьогоріч», - сказав О. Сухов.

Наступний контракт з Мінським автозаводом на придбання наступних 45 кузовів для виготовлення тролейбусів планується урочисто підписати 3 жовтня у Житомирі на Саміті Президента України та Президента Республіки Білорусь.

Угоду підпишуть генеральний директор Мінського автозаводу та директор ТОВ «Торговий Дім «Літан». У рамках розробленої нової маршрутної мережі міста, тролейбуси планують поставити по всім центральним маршрутам, так званій «червоній лінії», починаючи з півночі. «А це 10, 18, 3, 23 маршрути. Ми їх плануємо підсилити. У центрі – це 20, 21,1,2,11. Ми не лише оновлюємо рухомий склад, але й збільшимо випуск на лінію до 90 одиниць щодня», - акцентував увагу директор КП «Міський тролейбус» Олександр Приходько.

 

новини Кривой Рог LIFE

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Мнения пользователей

Добавить свое мнение

Содержимое этого поля является приватным и не будет отображаться публично.
4 + 16 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.

Куда пойти?

Кино
Премьера: 12.09.2019
Комната желаний
Мэтт и Кейт покупают изолированный дом, где они обнаруживают странную комнату, которая дае...
Кино
Премьера: 13.11.2019
Shakira In Concert: El Dorado World Tour
El Dorado World Tour стал одним из самых успешных в карьере колумбийской певицы Шакиры,...
Кино
Премьера: 12.09.2019
Ману
Маленький стриж Ману растет, думая что он чайка.  Узнав, что чайкой ему никогда не бы...
 
 

Сообщить об ошибке

Если вы считаете, что выделенный текст содержит ошибку - сообщите об этом нам

Добавьте свое замечание, которое касается ошибки.
Закрыть