О. Вілкул: Ми робимо лагідний процес переходу на українську мову і створюємо комфортні умови для цього (фото)

04.07.2022

Захищаючи Україну, треба враховувати не тільки військовий фронт, а й культурний.

В цьому переконаний голова ВА Кривого Рогу Олександр Вілкул.
 
«Так історично склалося, що ми, криворіжці, звикли переважно розмовляти російською мовою, але зараз МОВА – це також наша зброя.

У Кривому Розі ми не будемо «рубати з плеча». Ми робимо лагідний процес переходу на українську мову і створюємо комфортні умови для цього», - зазначає він.
 
Зокрема, з 1 липня Військова адміністрація організувала в кожному районі міста мовні клуби «Спілкуймося українською». А для тих, кому зручніше опанувати українську в онлайн режимі, розпочалися онлайн-курси «Говоримо українською правильно».
 
Анонс про запис на он-лайн курси було розміщено 24 червня і за декілька днів зареєструвалося понад 500 криворіжців. Курси проводитимуться протягом двох місяців в онлайн-форматі. Ті, хто не встиг зареєструватися, зможуть переглянути заняття у записі на освітньому порталі міста Кривого Рогу

По завершенню курсів, учасники отримають електронні сертифікати.

Заняття на курсах «Говоримо українською правильно» безкоштовні і проводитимуться двічі на тиждень. Після закінчення цього двомісячного курсу зробимо новий набір.
 
Для тих, хто хоче спілкуватися вживу, в кожному районі міста відкриті мовні клуби «Спілкуймося українською».
Двічі на тиждень - щосереди та щосуботи об 11.00 всі бажаючі підвищити свій рівень знань можуть зробити це в 23 клубах, що знаходяться в міських бібліотеках, в яких (чи поруч) є укриття на випадок повітряної тривоги.