Олександр Зеленський прокоментував ситуацію з довічною стипендією

04.09.2020

Він запевнив, що тих грошей, які він зараз отримує, йому достатньо для життя.Олександр Семенович Зеленський, батько Президента України, заявляє, що його кандидатуру на отримання довічної державної стипендії висунули не через родинні зв’язки з Володимиром Зеленським.

Про це він розповів в коментарі журналістам.

За словами батька глави держави, він не потребує отримання будь-яких виплат. Олександр Семенович розповів про те, як він потрапив до списку кандидатів на довічну стипендію.“Мені взагалі особисто нічого не треба. Я не потребую цього взагалі. Ось яка моя думка. Це ще півроку тому по всій Україні, в кожному інституті проводили збори, і самі колективи висували педагогів на цю стипендію. З нашого інституту висунули дві кандидатури – мене і ще одну людину. Таких як я – повно по всій Україні. Це щороку вручають такі стипендії. і при Порошенко таке було. і мене на стипендію висунули не тому, що я тато Зеленського – воно мені не треба. Колектив інституту мене висунув, на науковій раді. Я навіть не знав результат – ось це вперше від вас чую. А ви думаєте, це блат від Президента?”, – сказав Олександр Семенович.

Він запевнив, що тих грошей, які він зараз отримує, йому достатньо для життя.

“Ви знаєте, що і Президент не бідний. І мені вистачає і зарплати, і пенсії. Я 28 років на об’єктах пропрацював, на живих, а не на хабарах. Моя позиція – що треба нагороджувати людей у вищій школі, це правильно. А що, потрібно було заборонити колективу висувати моє прізвище? Вони мене висунули, я до чого? мене подавали вже на заслуженого діяча науки і техніки, і т.д., я відмовлявся. А в цей раз вирішив не відмовлятися. А чому я повинен відмовлятися?”, – додав Олександр Зеленський.

 

Подписывайтесь на наш Telegram канал https://t.me/krlife_ua

 

Джерело http://dialogs.org.ua/people/42940/

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Куда пойти?

Кино
Премьера: 08.10.2020
Честный вор
Сюжет расскажет историю грабителя банков Тома Картера, который влюбляется в сотрудницу хра...
Кино
Премьера: 15.10.2020
Гнездо
Роскошный особняк, успешный бизнес, красавица жена и послушные дети — все это есть у...
Кино
Премьера: 31.10.2020
Тихое место
Жизнь семьи фермеров была полной идиллией, пока они не стали мишенью для потустороннего зл...

Последние новости

 
 

Сообщить об ошибке

Если вы считаете, что выделенный текст содержит ошибку - сообщите об этом нам

Добавьте свое замечание, которое касается ошибки.
Закрыть