Посол республіки Білорусь: Кривий Ріг – столиця білорусько-української співпраці (фото)

26.06.2020

26 червня Кривий Ріг з робочим візитом відвідав Надзвичайний і Повноважний посол республіки Білорусь в Україні Ігор Сокол. Разом із міським головою Юрієм Вілкулом вони запустили на лінію сім нових тролейбусів та провели спільну нараду у виконкомі міської ради.

Про це повідомили у міському управлінні преси та внутрішньої політики.

«Сьогодні у місті відбулось значна подія, як для криворіжців, так і для білорусько-українських відносин. Хочу зазначити, що Кривий Ріг це - столиця білорусько-української співпраці. Тому що два найбільш значущих продукти машинобудування - БілАЗ і МАЗ,  які виробляє Білорусь, ми експортуємо до Кривого Рогу. Давні стосунки вдало підтверджують БілАЗи на гірничорудних підприємствах, а тепер і тролейбуси з Мінського автомобільного заводу. Вже 36 тролейбусів вийшли на маршрути міста. Вважаю, що всі криворіжці  оцінять новий комфортний транспорт. Нам не соромно за свою роботу!», - зазначив Ігор Сокол.   

«Наше місто давно співпрацює з  Білоруссю. В першу чергу, у промисловому секторі. У перспективі – плануємо розширювати  рамки співробітництва. Обговорюємо можливості постачання до Кривого Рогу комунальної техніки», - сказав мер Юрій Вілкул.