Працівники ПівнГЗК віддають біженцям і захисникам молочну продукцію, отриману за шкідливі умови праці (фото)

05.07.2022

Північани продовжують забезпечувати вимушених переселенців та оборонців Кривого Рогу молочними продуктами. Від початку війни працівники комбінату вже зібрали зо 12,5 тисяч талонів на молоко, отримані за шкідливі умови праці.

Про це повідомили у прес-службі Групи Метінвест.

До волонтерської акції вже приєдналися співробітники шести структурних підрозділів – управління залізничним транспортом, рудозбагачувальної фабрики № 1, відомчої пожежної частини, цехів мереж і підстанцій та технологічної води й шламового господарства, цеху сервісного обслуговування. Саме з ініціативи колективу сервісників і розпочалася допомога.

Щотижня північани передають продукти через волонтерський штаб та управління праці й соціального захисту Тернівського району, розвозять молоко та кефір у п’ять тимчасових притулків для вимушених переселенців.

– Уже не перший раз приїжджаю за молочними продуктами в районне теруправління. Коли моя родина ставала на облік, спеціалісти розповіли про акцію гірників. Тож дякуємо криворіжцям за допомогу й теплу зустріч. Далеко від дому цінна всіляка підтримка, особливо для сімей з дітьми, – зазначила переселенка з Донбасу Світлана Синельник.