Скільки часу займає реєстрація бізнесу у Кривому Розі?

24.04.2018

Виконавчий комітет Криворізької міської ради інформує про те, скільки часу займає реєстрація бізнесу.

Строк розгляду документів, поданих для державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, регулюється Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», Постановою Кабінету Міністрів України від 25.12.2015 №1133 «Про надання послуг у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань у скорочені строки»(далі – Постанова КМУ).

Розгляд документів, поданих для державної реєстрації та проведення інших реєстраційних дій, здійснюється протягом 24 годин після надходження документів, поданих для державної реєстрації та проведення інших реєстраційних дій, крім вихідних та святкових днів щодо юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

Державна реєстрація може проводитися у скорочені строки.

Постановою КМУ встановлено розмір плати за проведення державної реєстрації змін до відомостей, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, у скорочені строки, а саме:

- у подвійному розмірі адміністративного збору за відповідну реєстрацію: протягом шести годин - за проведення державної реєстрації змін до відомостей про юридичну особу (крім громадського формування), крім внесення змін до інформації про здійснення зв’язку з юридичною особою; змін до відомостей про прізвище, ім’я, по батькові або місцезнаходження фізичної особи-підприємця;

- у п’ятикратному розмірі адміністративного збору за відповідну реєстрацію: протягом двох годин - за проведення державної реєстрації змін до відомостей про юридичну особу (крім громадського формування), крім внесення змін до інформації про здійснення зв’язку з юридичною особою; змін до відомостей про прізвище, ім’я, по батькові або місцезнаходження фізичної особи-підприємця.

Плата за проведення державної реєстрації справляється у відповідному розмірі прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня календарного року, в якому проводиться державна реєстрація, та округлюється до найближчих 10 гривень.

Увага! Державна реєстрація у скорочені строки проводитися виключно за бажанням заявника у разі внесення ним додатково до адміністративного збору відповідної плати у визначеному розмірі.

Контакти:

Управління з питань реєстрації виконкому Криворізької міської ради:

м. Кривий Ріг, вул. Героїв АТО, буд. 30; тел. 92-03-34, 92-03-22, 74-29-49;

e-mail: vpr@kr.gov.ua.

Центр адміністративних послуг «Віза»: м. Кривий Ріг, пл. Молодіжна, 1; «ГАРЯЧА ЛІНІЯ»- 0-800-500-459; e-mail: viza@kr.gov.ua.

 

новини Кривий Ріг LIFE

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Мнения пользователей

Добавить свое мнение

Содержимое этого поля является приватным и не будет отображаться публично.
2 + 2 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.

Куда пойти?

Кино
Премьера: 21.02.2019
Как приручить дракона 3: Скрытый мир
Новые приключения старых друзей -  Иккинга и Беззубика. Поселку, где драконы и викинг...
Кино
Премьера: 21.03.2019
В объятиях лжи
Молодая девушка по имени Фрэнсис совсем недавно переехала на Манхэттен. Пока у неё тут нет...
Кино
Премьера: 21.03.2019
Давай, танцуй!
Талантливый молодой танцор Никита приезжает в Киев для участия в грандиозном танцевальном...
 
 
Loading...

Сообщить об ошибке

Если вы считаете, что выделенный текст содержит ошибку - сообщите об этом нам

Добавьте свое замечание, которое касается ошибки.
Закрыть