Скоєно замах на заступника голови ЦКРК партії «Сила Людей» Сергія Мокрякова (фото)

19.03.2018

Увечері 16 березня неподалік будинку було жорстоко побито знаного громадського діяча, співзасновника «Сили Людей» Кривого Рогу Serg Mokryakov.

Про це повідомляють на офіційній сторінці політичної партії у Фейсбуці.

"Нещодавно Сергій обійняв посаду заступника голови Центральної контрольно-ревізійної комісії – одного з керівних органів партії, при цьому не полишаючи активної громадської діяльності в Кривому Розі, де він відомий гострою і нищівною критикою чинної влади.

Нападників було мінімум четверо, атакували підступно ззаду, били важким предметом, а потім, поваливши, ногами. Ані спроби пограбувати, ані висунути якісь вимоги не було. Просто брутальні удари, передусім по голові і руках. Після кількох хвилин побиття швидко і організовано втекли.

Зараз Сергій перебуває в лікарні. Діагностовано струс мозку, черепно-мозкові травми, чисельні забиття, зламано палець. Життю Сергія, за словами лікарів, станом на зараз нічого не загрожує» - йдеться у повідомленні.

На думку депутатки міськради Світлани Сови, чиїм офіційним помічником є Сергій, ця ситуація точно пов’язана з його громадською і політичною діяльністю. «Сергій є одним з найпотужніших аналітиків нашої структури, - прокоментувала Svetlana Sova. - Абсолютно безкомпромісним і переконаним бійцем, фахівцем у багатьох напрямках і якісним, системним виконавцем наших спільних рішень. Багато досягнень, які на видноті, зокрема впровадження незалежного і якісного сервісу петицій, - передусім його заслуга. А ще більше – не видні поки що серйозному загалу. Але про них знають наші супротивники. Тож пробують діяти звичними їм методами з кам’яного віку, щоб залякати, зупинити і закрити нам рот. Та наша команда поруч із Сергієм, і подібні злочини нас не зупинять. Як не зупинять і партію на всеукраїнському рівні, в розвитку якої Мокряков останнім часом відіграє дедалі більш значущу роль».

Сам Сергій, незважаючи на болючі ушкодження, здаватися не збирається: «Я впевнений, що ми рухаємося в правильному напрямку, і щиро вірю, що зусилля нашої команди не будуть марними, незважаючи на спротив з усіх сторін. Я розумів, що буде складно, але не думав, чесно кажучи, що дійде аж до такого. Звісно, не можна скидати з рахунків хуліганство, та я не бачу інших підстав мене бити, окрім помсти за те, що я говорю, пишу і роблю. Очевидно, багатьом це не до вподоби».

 

новости Кривой Рог LIFE

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Мнения пользователей

Опубликовано Катерина в 19.03.2018 - 15:05.

Це вже тітушки від нової влади. Ні, тітушки може й старі, але вже ходять під дерьмократами.
Не вірите? А знаєте чим займається суддя, яка Юлю судила? Сидить в Верховному Суду України.
Так що робіть висновки. Чим ця влада для людей краще чим попередня. Тарифами народ грабують краще чим при Януковичі. АТО, що наш ГАРАНТ обіцяв за місяць закінчити тільки і зробили, що змінили назву. Людей з майданів розганяють, правда ще лише палицями, а не кулями. Про східну стіну, що БУДУВАЛИ ДЛЯ ЗАХИСТУ ВІД РОСІЇ вже анекдоти ходять. А забула про прогресс. Двічі на рік можемо їздити в Європу, за тамтешними жителями гівна вигрібати.

Опубликовано Гость в 19.03.2018 - 22:06.

Да уж, в Европе Вам всё равно делать больше нечего…

Опубликовано Волчище-почище в 19.03.2018 - 15:22.

Мои соболезнования Сергею.
А в отношении остального я собираю факты.
У меня есть видеозаписи Яценюка с его обещаниями снижения тарифов в два раза. И Гройсмана как в твоих коментах за алкоголь. И даже Порошенка с его прогнозом бакса и обещание АТОшникам платить по 1000 грн в день. И АТО он действительно обещал за месяц закончить. Но продолжение АТО - это работа для Львовского завода бронетехники. Угадайте он чей. А еще знаю кто шьет форму для солдат. Но не это главное. Есть записи Пашинского на майдане как он снайперку помогал провозить. И десяток беркутовцев лег от этой винтовки, которая спровоцировала начало бойни. Не даром деревья после майдана спиливали. Со стен пули доставали и заново их штукатурили. Скрывали следы своего преступления. Так, что современный "Ленин на броневике" не такой белый уж и пушистый. СПИШЕМСЯ

Опубликовано Гость в 19.03.2018 - 22:16.

А записи процедуры выдачи денег (что-то около 5 миллиардов долларов) на каком-то майдане есть? Или как туда народ сгоняли дубинками или другим оружием?

Опубликовано Гость в 19.03.2018 - 19:17.

Скорее всего напомнили , что за базар нужно отвечать . Потому как партия немощных в составе из трех человек , в которой он состоит, не может стать поводом.

Добавить свое мнение

Содержимое этого поля является приватным и не будет отображаться публично.
18 + 2 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.

Куда пойти?

Кино
Премьера: 21.03.2019
Добро пожаловать в Акапулько
У дизайнера видеоигр Мэтта Буса есть только один шанс спасти свою карьеру - надо поех...
Кино
Премьера: 14.03.2019
Приключения Мии и белого льва
Девочка Мия и ее родители переезжают из туманного Лондона в жаркую Африку. В новой ст...
Кино
Премьера: 21.03.2019
Время возмездия
Лос-Анджелес никогда не был самым безопасным городом в мире. Но местные полицейские всегда...
 
 
Loading...

Сообщить об ошибке

Если вы считаете, что выделенный текст содержит ошибку - сообщите об этом нам

Добавьте свое замечание, которое касается ошибки.
Закрыть