Співробітники Музею Михайла Мармера прийняли участь в урочистому дипломатичному прийомі (фото)

16.10.2018

Музей культури єврейського народу та історії Голокосту «Музей Михайла Мармера» має чимало векторів міжнародної діяльності з іноземними представництвами й організаціями. Одним з таких напрямів є постійна співпраця та діалог з Генеральним консульством Федеративної Республіки Німеччини (Донецьк/ офіс Дніпро).

Щороку, на початку жовтня, коли у Німеччині відзначають національне свято – День німецької єдності, д-р Вольфганг Мьоссінгер – Генеральний консул Федеративної Республіки Німеччина та його дружина пані д-р Майрід Вінстер-Мьоссінгер, влаштовують в Україні традиційний прийом з нагоди визначної дати, де співробітники Музею Михайла Мармера є почесними гостями.

Цього року урочиста подія відбулася 8 жовтня в м. Дніпро, куди було запрошено консулів різних країн, а також представників українських освітньо-культурних організацій, державних службовців й релігійних діячів.

З вітальним словом перед присутніми виступив д-р Ернст Райхель – Надзвичайний і Повноважний Посол Федеративної Республіки Німеччина. Він наголосив, що Україна є важливим партнером для німецької держави у багатьох сферах міжнародної співпраці. З нагоди Дня німецької єдності д-р Ернст Райхель побажав українцям здобути таку ж незалежність, і розповів про німецькі фонди допомоги Україні, що формуються з грошей платників податків його держави.

Після цього з привітаннями виступив приймаючий гостей д-р Вольфганг Мьоссінгер – Генеральний консул Федеративної Республіки Німеччина. Пан Вольфганг Мьоссінгер розказав про власний досвід співпраці з українськими організаціями та держустановами, а також поділився враженнями про Революцію Гідності й побачені ним події початку військових дій на Сході України у 2014 р.

За тим до виступів було запрошено представників Дніпровської державної адміністрації, які висловили глибоку подяку німецькому народу за підтримку й розуміння, що в Україні відчуваються постійно.

Співробітники Музею культури єврейського народу та історії Голокосту «Музей Михайла Мармера» мали можливість особисто поспілкуватися з Генеральним консулом та Надзвичайним і Повноважним послом Федеративної Республіки Німеччина й обговорити деякі деталі подальшої співпраці.

 

новости Кривой Рог LIFE

 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Мнения пользователей

Добавить свое мнение

Содержимое этого поля является приватным и не будет отображаться публично.
4 + 8 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.

Куда пойти?

Кино
Премьера: 11.04.2019
Хеллбой
Фильм основан на популярной серии комиксов, рассказывает о демоне из ада, который помогает...
Кино
Премьера: 28.03.2019
Дамбо
Колин Фаррелл и Ева Грин в фэнтези-экранизации от режиссера Тима Бартона. Из-за своих огро...
Кино
Премьера: 11.04.2019
Комашки 2. Карибські пригоди!
Коли перший сніг впаде на долину, слід терміново готуватись до зими! Під час поповнення зи...
 
 
Loading...

Сообщить об ошибке

Если вы считаете, что выделенный текст содержит ошибку - сообщите об этом нам

Добавьте свое замечание, которое касается ошибки.
Закрыть