Суд постановив стягнути заборгованість АМКР по орендній платі за землю

22.07.2019

Криворізька міськрада, відстоюючи інтереси громади, через суди домагається виконання промисловим гігантом АрселорМіталл зобов'язань по оплаті оренди за користування земельними ділянками.

Про це повідомили у відділі преси та інформації апарату Криворізької міськради та виконкому.

Не добившись позитивного рішення в суді першої інстанції, влади Кривого Рогу подали апеляцію і 18 липня 2019 року Центральна апеляційний господарський суд (ЦАХС) прийняв рішення на користь міста по одному з 4-х ділянок і постановив стягнути з АМКР частину орендної плати за землю, яку підприємство не доплачувало в 2017-18 роках.

ЦАХС постановило скасувати рішення суду I інстанції і прийняти нове рішення, яким задовольнити позовні вимоги Криворізької міськради до ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» і стягнути заборгованість за орендну плату по земельній ділянці і пеню в розмірі 265 225,67 грн.

З огляду на принципову позицію Президента Володимира Зеленського, яку він чітко позначив в Кривому Розі під час робочої наради з екологічних питань в предметному розмові з представниками найбільшого забруднювача міста АМКР, міська влада і жителі Кривого Рогу сподіваються, що і проблеми з виконанням фінансових зобов'язань підприємства будуть вирішуватися системно.

Попереду у Криворізької мерії - головний бій з промисловою компанією - Третій апеляційний адміністративний суд. Там судовий спір йде на сотні мільйонів гривень, а це виконання соціальної спрямованості міського бюджету, підтримки соціально незахищених людей, розвиток медицини, освіти та інших важливих напрямків життєдіяльності міста.

Наступне засідання суду було перенесено на два місяці і відбудеться 17.09.2019. Криворіжці сподіваються, що справедливість переможе, і судді адмінсуду приймуть об'єктивне рішення.

Нагадаємо, місяцем раніше, 12 червня, на засіданні виконкому мером міста Юрієм Вілкулом було прийнято рішення, що влада Кривого Рогу разом з громадськими організаціями будуть відстоювати екологічні права городян в суді. Для цього мер підписав Меморандум про співпрацю з громадськими організаціями Кривого Рогу та громадською організацією «Зелений Фонд». Також матеріали за підсумками проведеної за завданням Юрія Вілкула роботи були надіслані до Міністерства екології, Держродпотребслужбу, Міністерство охорони здоров'я.

 

новини Кривий Ріг LIFE

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Мнения пользователей

Добавить свое мнение

Содержимое этого поля является приватным и не будет отображаться публично.
1 + 6 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.

Куда пойти?

Кино
Премьера: 05.12.2019
Зверополюс
Приключения животных, которые обитают на Северном полюсе. Яростный и кровожадный ученый Мо...
Кино
Премьера: 24.12.2019
Сумасшедшая Свадьба 2
События нового фильма происходят через год после «Сумасшедшей Свадьбы». ЕЩЕ од...
Кино
Премьера: 17.12.2019
The Aeronauts (eng)
In 1862, pioneering meteorologist James Glaisher (Eddie Redmayne) teams up with daredevil...

Последние новости

 

Сообщить об ошибке

Если вы считаете, что выделенный текст содержит ошибку - сообщите об этом нам

Добавьте свое замечание, которое касается ошибки.
Закрыть