Світле місто: У 2021 році в Кривому Розі по вулиці Ракітіна та Володимира Великого встановлять сучасні енергозаощадні LED-світильники

01.03.2021

За останні п’ять років у Кривому Розі, в рамках муніципальної програми модернізації зовнішнього освітлення, практично на всіх основних автошляхах міста встановлені сучасні, енергозаощадні LED–світильники.

Цьогоріч буде реалізовано два великих проєкти з капітального ремонту мереж зовнішнього освітлення по вулицях Ракітіна та Володимира Великого.

По вулицях Ракітіна та Володимира Великого буде змонтовано 942 світильника, в тому числі 267 - над тротуарами та 68 - над пішохідними переходами, понад 16 км кабельно-провідникової продукції. Крім того, в рамках виконання поточних ремонтів та поточного ремонту мереж зовнішнього освітлення міста заплановано виконати монтаж понад 9 тисяч світильників та 110 км самонесучого ізольованого проводу, заміну понад 17 тисяч ламп та 100 залізобетонних опор, монтаж світлодіодних світильників над нерегульованими пішохідними переходами, заміну рубильників, контакторів, пускачів в шафі управління зовнішнім освітленням.

На лютневій сесії, звітуючи про виконані обсяги робіт у 2020 році, директор департаменту розвитку інфраструктури міста Іван Карий зазначив, що коштом міського бюджету виконано роботи з капітального ремонту мереж зовнішнього освітлення на 12 об’єктах: вулицях Петра Калнишевського, Лермонтова, Миколи Ходича, проспектів Гагаріна, Металургів, Миру, від вулиці Петра Калнишевського вздовж річки Саксагань до будинку 25 по вул. Черняховського, на вул. Чарівній від будинку 1Б до будинку 8 та вул. Закарпатській від будинку 1 до будинку 33, на прибудинковій території житлових будинків 2–18 на вул. Карбишева, на вулицях Урюпінській, Праці та Лаштоби, зеленій зоні між вулицями Каткова, Рудною та пр-том Седнєва, частково на мкр-ні Всебратське-2. На зазначених об’єктах установлено 367 опор, змонтовано 2 391 світлодіодний світильник, змонтовано 37 км кабелю.

Також, було розроблено 5 проєктів з капітального ремонту мереж зовнішнього освітлення доріг по вулицях Володимира Великого, Соборності, Електричної, Січеславської та Ракітіна.

Подписывайтесь на наш Telegram канал https://t.me/krlife_ua

 

новости Кривой Рог LIFE

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Мнения пользователей

Опубликовано Гость в 01.03.2021 - 17:12.

дай бог чтоб тепилы не разкурочили...

Добавить свое мнение

Содержимое этого поля является приватным и не будет отображаться публично.
12 + 7 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.

Куда пойти?

Кино
Премьера: 04.03.2021
Рая и последний дракон
Когда-то давно в фантастическом мире под названием Кумандра люди и драконы жили в...
Кино
Премьера: 22.04.2021
Еще по одной
Главный блкобастер года! О чем пьянствуют мужчины? Заходят как-то в бар...
Кино
Премьера: 15.04.2021
Семейка Крудс: Новая эра
Такие харизматичные герои, как члены клана Крудсов, просто не в силах усидеть на месте и с...

 

Сообщить об ошибке

Если вы считаете, что выделенный текст содержит ошибку - сообщите об этом нам

Добавьте свое замечание, которое касается ошибки.
Закрыть